Esileht Kodunurk Krõbe meepart, kas keegi on juba proovinud?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Krõbe meepart, kas keegi on juba proovinud?

Postitas:

Nägin poes  (oma meelest) uut toodet, toorest maitsestatud parti, mida saab ahjus küpsetadanimi “Krõbe meepart”. Ei julgenud siiski osta, kuna kartsin, et äkki on liiga magus – meie perele magusavõitu liha ei maitse, jääks söömata. Kunagi elasime USAsja sealsete “honey ham” ide ja muu säärasega ei harjunudki ära, pidi ikka alati jälgima, mis toote koostises on, et uut asja ostes millegi liiga magusa otsa ei satuks.Sellepäarast uuringi, kas on keegi proovinud ja kuidas maitses?

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julgenud siiski osta, kuna kartsin, et äkki on liiga magus – meie perele magusavõitu liha ei maitse, jääks söömata.

Kui sa teed kodus näiteks SEDA toitu, siis ei jää ta kuskilt otsast magus, kuigi kasutasid vblla mesinikult ostetud lusikatäit pärismett.
Vaevalt, et see partki mingi meepulbri peale magustoiduks muutub.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa teed kodus näiteks SEDA toitu, siis ei jää ta kuskkilt otsast magus, kuigi kasutasid vblla mesinikult ostetud lusikatäit pärismett. Vaevalt, et see partki mingi meepulbri peale magustoiduks muutub.

See on mingi uus suund toitumises? Valgustoitumine? 🙂

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi uus suund toitumises? Valgustoitumine? ????

Ei, see on ikka juba väga “vana suund” oma toidu maitsestamiseks.
Mesi oli juba ürginimesele lihtsalt kättesaadav maitseaine. Tõmbasid aga kasukad selga ja läksid mesilasi rüüstama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi uus suund toitumises? Valgustoitumine? ????

Ei, see on ikka juba väga “vana suund” oma toidu maitsestamiseks.

Mesi oli juba ürginimesele lihtsalt kättesaadav maitseaine. Tõmbasid aga kasukad selga ja läksid mesilasi rüüstama.

…rattalambid peas?

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Rannamõisa toodet ma julgeksin osta ja proovida, sest ma olen ostnud nende maitsestatud kanasid, mille pistad ahju ja võtad praena välja, need on vägagi normaalsed. Talleggi samalaadseid tooteid ma ei osta, ühe korra proovisin ja need ei ole “õiged”, st minu jaoks Tallegg tundub liiga keemiatehas. Rannamõisa omadel on rohkem selline ehtne kodune maitse.

Seega, firma järgi otsustades ma prooviks küll, eeldaksin, et võib olla täitsa okei.

P.S. Sea- ja loomalihadega ma parem ei proovigi, olen erinevaid katsetanud ja ei meeldi. Rakvere omad on kõige hullemad, jube soolased ka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…rattalambid peas?

Kesse loll sul rattalampi kasutaks? Rattalamp on ratta küljes ja sinna jääb.

Mingi pisike Suprabeam M6.xr oleks miinimum, mida selleks ürituseks kasutada: http://www.eur.webshop.suprabeam-shop.com/headlamps/m6xr

2000Luumenit ja isegi kõik putukad on silmist hetkega pimedad.
Täitsa soovitan, tel. laadijaga saad laadida.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on mingi uus suund toitumises? Valgustoitumine? ????

Ei, see on ikka juba väga “vana suund” oma toidu maitsestamiseks.

Mesi oli juba ürginimesele lihtsalt kättesaadav maitseaine. Tõmbasid aga kasukad selga ja läksid mesilasi rüüstama.

…rattalambid peas?

😀 😀 😀

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kesse loll sul rattalampi kasutaks? Rattalamp on ratta küljes ja sinna jääb.

Sinu esimeses postituses olev link viib osta.ee-sse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…rattalambid peas?

Kesse loll sul rattalampi kasutaks? Rattalamp on ratta küljes ja sinna jääb.

Mingi pisike Suprabeam M6.xr oleks miinimum, mida selleks ürituseks kasutada: http://www.eur.webshop.suprabeam-shop.com/headlamps/m6xr

2000Luumenit ja isegi kõik putukad on silmist hetkega pimedad.

Täitsa soovitan, tel. laadijaga saad laadida.

Kui nüüd jõuluks notsu vaja ette valmistada siis karvade eemaldamiseks leeklampi polegi enam vaja?
MUUDETUD: keegi leidis, et käesolev postitus riivas või puudutas vmt tema hinge, aju, süda, pärakut, jne. Palun lugeda seda postitust nii, et hoiate silmad kinni.
Palun mitte minna ERM, sest seal äkki näete reaalselt neid ajaloolisi vahendeid, millega notsu sai verivorstiks.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nägin poes  (oma meelest) uut toodet, toorest maitsestatud parti, mida saab ahjus küpsetadanimi “Krõbe meepart”. Ei julgenud siiski osta, kuna kartsin, et äkki on liiga magus

Kus poes nägid? Ma ostaks ja prooviks hea meelega.  Vaevalt, et see üks pardike mu pankrotti ajab. Ikka on huvitav uusi asju proovida.
Kui ei maitse, siis ei maitse, on edaspidiseks teada. Panen ülejäägi nt marinaadi, kaob igasugu magus maitse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu esimeses postituses olev link viib osta.ee-sse.

Tänud, et lihtsalt otse ütlesid ja debiiliks ei sõimanud.

(nagu need teised mõnuga “ärapanijad”, kes ilmselt samuti said aru, et tegu oli lihtsa näpukaga, aga ei suutnud seda nende jaoks “suurepärast võimalust” oma kasvõi lühiajalisekski hiilgamiseks kasutamata jätta)

Viga parandatud.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.

Nägin poes (oma meelest) uut toodet, toorest maitsestatud parti, mida saab ahjus küpsetadanimi “Krõbe meepart”. Ei julgenud siiski osta, kuna kartsin, et äkki on liiga magus

Kus poes nägid? Ma ostaks ja prooviks hea meelega. Vaevalt, et see üks pardike mu pankrotti ajab. Ikka on huvitav uusi asju proovida.

Kui ei maitse, siis ei maitse, on edaspidiseks teada. Panen ülejäägi nt marinaadi, kaob igasugu magus maitse.

see on Rimis praegu soodukaga. Jätsin ostmata, sest jube pirakad olid kõik, kes selle ära sööb. oleks pardike olnud, siis oleks proovika ka ostnud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 14:37; 06.11 14:38;
To report this post you need to login first.

Rannamõisa toodet ma julgeksin osta ja proovida, sest ma olen ostnud nende maitsestatud kanasid, mille pistad ahju ja võtad praena välja, need on vägagi normaalsed. Talleggi samalaadseid tooteid ma ei osta, ühe korra proovisin ja need ei ole “õiged”, st minu jaoks Tallegg tundub liiga keemiatehas. Rannamõisa omadel on rohkem selline ehtne kodune maitse.

Seega, firma järgi otsustades ma prooviks küll, eeldaksin, et võib olla täitsa okei.

P.S. Sea- ja loomalihadega ma parem ei proovigi, olen erinevaid katsetanud ja ei meeldi. Rakvere omad on kõige hullemad, jube soolased ka.

huvitav, mul on just täpselt vastupidine kogemus ja arvamus.

uued asjad proovin küll ära, aga seni on Tallegg peale jäänud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 14:37; 06.11 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätsin ostmata, sest jube pirakad olid kõik, kes selle ära sööb. oleks pardike olnud, siis oleks proovika ka ostnud.

????

Seda ei peagi kohe kõike ära sööma, vaid ülehomme teed lihajääkidest näiteks selle: http://www.linnuliha.ee/retseptid/kodujuustu-suitsukana-quiche/
Ei pea just see konkreetne retsept olema, aga neid quichesid on ju sadu erinevaid variante olemas.
Porru asemel tomat, kodujuustu asemel sinihallitusjuust, väga mitu versiooni.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kesse loll sul rattalampi kasutaks? Rattalamp on ratta küljes ja sinna jääb.

Sinu esimeses postituses olev link viib osta.ee-sse.

Viib nami-nami lehele. Ilmselt oled ise osta fänn, et sulle esimesena tolle reklaam just avaneb.

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sinu esimeses postituses olev link viib osta.ee-sse.

Tänud, et lihtsalt otse ütlesid ja debiiliks ei sõimanud.

(nagu need teised mõnuga “ärapanijad”, kes ilmselt samuti said aru, et tegu oli lihtsa näpukaga, aga ei suutnud seda nende jaoks “suurepärast võimalust” oma kasvõi lühiajalisekski hiilgamiseks kasutamata jätta)

Viga parandatud.

Selle asemel, et solvuda, oleksid võinud koos teistega naerda oma näpuka üle. Nii imelikud on inimesed, kes ei oska enda üle naerda ja kõike nii surmtõsiselt võtavad.

Ei pannud sulle siin keegi ära ja keegi ei mõnitanud, ammugi ei sõimatud debiiliks. Lihtsalt heideti nalja apsaka üle.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 10:17; 07.11 13:41; 07.11 15:11; 10.11 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oled ise osta fänn, et sulle esimesena tolle reklaam just avaneb.

Ma olen nii osta.ee kui nami-nami jpt lehtede fänn.
Isegi youtube. (minesta nüüd!)

See osta.ee link oli eelnevalt copy-pastetud teemasse, kus inimene küsis, et kust lapsele rattalampi saaks.
Nagu mõtlev inimene oleks ka järeldanud. Et uus copy jäi mingil põhjusel tegemata.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oled ise osta fänn, et sulle esimesena tolle reklaam just avaneb.

Ma olen nii osta.ee kui nami-nami jpt lehtede fänn.

Isegi youtube. (minesta nüüd!)

See osta.ee link oli eelnevalt copy-pastetud teemasse, kus inimene küsis, et kust lapsele rattalampi saaks.

Nagu mõtlev inimene oleks ka järeldanud. Et uus copy jäi mingil põhjusel tegemata.

Kuule, kõik said loomulikult aru, et sul jäi kogemata vale link copysse. Ei saa aru, miks sellepärast nüüd solvuda ja niimoodi ülereageerida, kui teised selle üle pisut nalja heitsid? Naera kaasa ja on su enda elu ka palju lihtsam ja stressivabam. Oska enda üle naerda ja asi hoopis huumoriks keerata!

Mul on näiteks sellised töökaaslased, kes mõnikord kasutavad minu hajameelsust ära ja korraldavad mulle mingeid tempusid. Minu arust on see väga lõbus ja pärast naerame kõik koos. Väga tobe oleks selle peale solvuda ja kõiki debiiliks sõimata.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 10:17; 07.11 13:41; 07.11 15:11; 10.11 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tobe oleks selle peale solvuda ja kõiki debiiliks sõimata.

Oleks muidugi.
Aga kas mina kuskil sõimasin? Aga sa pead vist uuesti lugema ja siis edasi naerma.

Pigem on küsimus siin ikka selles, et “pole olemas inimest, kes oskab ise teha meega sea- ja pardipraadi ja samal ajal orienteerub taskulampides”
Võimatu, eksole?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tobe oleks selle peale solvuda ja kõiki debiiliks sõimata.

Oleks muidugi.

Aga kas mina kuskil sõimasin? Aga sa pead vist uuesti lugema ja siis edasi naerma.

Pigem on küsimus siin ikka selles, et “pole olemas inimest, kes oskab ise teha meega sea- ja pardipraadi ja samal ajal orienteerub taskulampides”

Võimatu, eksole?

Ahsoo!

P.S Palun katsu nüüd üle saada!

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 10:17; 07.11 13:41; 07.11 15:11; 10.11 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S Palun katsu nüüd üle saada!

Sina samuti proovi harjuda ja rohkem sallivam olla! Sallimine on täna populaarne tegevus, vähemalt sõnades. Mis on vabad.

Täna õhtul viskasin kiirelt pannile 500g kanakintsu tükid, paprikad (2 värvi muidugi, et oleks ilus), seeni, pisut Rimi herneid, sibulat, küüslauku, ingverit ja kastmesse austrikastet, sojakastet, tärklist, 100g puljongit ja sind mitte unustades ka lusikaga täitsa tavalist mett.

Ei saanud lõppkokkuvõttes magus, vaid üsna tavaline hiinakas.
Proovi ka, on lihtsam.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.11 14:02; 05.11 15:28; 05.11 15:43; 06.11 12:20; 06.11 14:47; 07.11 12:02; 07.11 15:06; 07.11 18:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rannamõisa toodet ma julgeksin osta ja proovida, sest ma olen ostnud nende maitsestatud kanasid, mille pistad ahju ja võtad praena välja, need on vägagi normaalsed. Talleggi samalaadseid tooteid ma ei osta, ühe korra proovisin ja need ei ole “õiged”, st minu jaoks Tallegg tundub liiga keemiatehas. Rannamõisa omadel on rohkem selline ehtne kodune maitse.

Seega, firma järgi otsustades ma prooviks küll, eeldaksin, et võib olla täitsa okei.

P.S. Sea- ja loomalihadega ma parem ei proovigi, olen erinevaid katsetanud ja ei meeldi. Rakvere omad on kõige hullemad, jube soolased ka.

huvitav, mul on just täpselt vastupidine kogemus ja arvamus.

uued asjad proovin küll ära, aga seni on Tallegg peale jäänud.

Täpselt sama kogemus. Lisaks Talleg peaks olema Eesti, Rannamõisa Leedu, et kodusem maitse.

Lisaks on mul puhas toortoiduline kass samal arvamusel, Rannamõisa sööb pika hambaga, Tallegi armastab.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, see on ikka juba väga “vana suund” oma toidu maitsestamiseks. Mesi oli juba ürginimesele lihtsalt kättesaadav maitseaine.

mesi (või suhkur) ei ole mitte toitude maitsestamiseks (e. magusaks muutmiseks), vaid olemasolevate maitsete TUGEVDAMISEKS.

ja mitte segamini ajada “kohv suhkruga”, kus magusa osakaal on juba räigelt suur, võrreldes 1,5kg pardi või sealihaga.
kui pardile või lihale laduda 7-8 lusikatäit mett, alles siis hakkab ta nö. magustuma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina samuti proovi harjuda ja rohkem sallivam olla! Sallimine on täna populaarne tegevus, vähemalt sõnades. Mis on vabad.

Milles minu sallimatus seisneb? Mina ju sinu üle ei naernud.

Soovitasin sul lihtsalt ise ka enda üle naerda ja mitte seda apsakat nii surmtõsiselt võtta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.11 10:17; 07.11 13:41; 07.11 15:11; 10.11 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ma aru saan – parti ei ole keegi proovinud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu ma aru saan – parti ei ole keegi proovinud?

See teema pole enam ammu pardist, vaid üks huvitav komöödiashow 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Kodunurk Krõbe meepart, kas keegi on juba proovinud?