Esileht Väikelaps Krooksude välja saamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Krooksude välja saamine

Postitas:

Tere

Kas keegi oskab aidata!

Mul on 8 kuune laps, kes on pudelitoidul (lisatoitu saab ka muidugi aga see pole teema praegu). Peale piima joomist on krookse pea võimatu kätte saada. Ka mitu tundi hiljem peale sööki on veel krooks sees, mis takistab magamist (sh pikali olemist, vankris olemist). Seda nii päeval, kui öösel. Öösel sööb laps veel kella kahe aeg ja siis on kõik. Enam ei saa keegi magada 🙁 ma olen niii kurnatud ja väsinud ning tüdinenud. Kas kellegil on veel nii olnud ja oskab soovitada midagi?

Erinevaid pudeleid oleme proovinud aga see ei ole muutusi toond.

 

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 23:03; 14.06 10:21; 14.06 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin Youtube-ist baby burping videosid, et näha nippe.

Ma ei mäleta enam hästi, kuidas me tegime, vist beebi põlvele istuma pannes ja küürule patsutades või mu õla peal hoides ja patsutades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda kõike olen teinud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 23:03; 14.06 10:21; 14.06 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mille järgi otsustad, et asi krooksudes?

Päeval ära toida vahetult enne und, et jõuaks krooksud välja rabeleda ise. Öösel pane kõhuli magama, muidugi nii vana valib ise asendi.

Äkki on hoopis gaasid lisatoidust?

Hammaste tulek?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest alati peale krooksu tulekut on kõik hästi.
ega ma ei toidagi enne und päeval, tund kaks on vahel.. ja peale meeletut kisa ja võitlust unega.. kui tuleb see úks krooks veel teab kust, on kõik hästi ja laps magab.

Hambad välistan kindlasti.

müstika lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 23:03; 14.06 10:21; 14.06 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki ta sööb liiga kiiresti ja ahmib endale õhku sisse? Sööta aeglasemalt siis. Kui pärast öist söömist edasi ei maga, siis ma jätaks selle ära lihtsalt, anna vett algul. Piisavalt suur selleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Krooksude välja saamine