Esileht Beebi ja mitmikud Krooksuga hädas

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Krooksuga hädas

Postitas:

Tere,

Laps on 3ndlt vana, probleem on selles, et ei saa kuidagi krooksu välja. Olen proovinud kõiksuguseid asendeid, no ei tule ja ongi kõik. Olen teda püsti hoidnud 15-20 min, ja üle õla hoidnud… ei tule, kuigi on kuulda et õhk on sees olemas, et see õhk tõuseb kurguni ja jääbki sinna…
panengi last niimoodi magama – tulemuseks – gaasid..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin küsida, et kas on veel kellegil selline probleem? äkki on veel mõni hea asend?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma panin öösel lapse peale toitmist oma rinnale magama (padjad kõrgemaks) ja siis siples ja siples ning lõpus (läksvahest ka pool tundi) tuli krooks välja, siis tõstsin maha. See pole muidugi lahendus, väga ebamugav aga kui on kuulda, et krooks kuskil liigub juba siis võib seda katsetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püstisele asendile lisaks patsutan mina ka seljal ja künnan käega gaasi välja (käega mööda selgroogu üles siis). Laps õlal kergelt hüpitan ennast või kiigun ette-taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian samuti last üle õla ja masseerin last, aga mitte mööda selgroogu vaid külgi. Käsi on mul lapse selja taga nii, et pöial on ühel ja sõrmed teisel pool küljel, lükkan suunaga alt üles.

Lapse käed panen ka üle enda õla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin on mitu erinevat krooksutamise asendit. Vahepeal aitas meid just enda põlvedele panemine.
http://www.lastehaigla.ee/public/files/plakat1.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Krooksuga hädas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.