Esileht Ilu ja tervis Krooniline nohu, on keegi lahti saanud?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Krooniline nohu, on keegi lahti saanud?

Postitas:

Aastaid on piinanud krooniline nohu, nina hakkab tilkuma kohe, kui õue lähen ja kui siseruumi tulen ja tilgub ta vahepeal ka. Ainult suvel on mõned nädalad, kui ei tilgu, ja sellekski peab olema püsivalt kuiv ilm. Mäletan, et kunagi ammu selle murega arstil käies öeldi, et ega midagi teha polegi. Aga sellest on jupp aega möödunud ja uuringi nüüd, et kas keegi on oma nohust vabanenud? Tüütu on sellega elada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 13:59; 01.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaid on piinanud krooniline nohu, nina hakkab tilkuma kohe, kui õue lähen ja kui siseruumi tulen ja tilgub ta vahepeal ka. Ainult suvel on mõned nädalad, kui ei tilgu, ja sellekski peab olema püsivalt kuiv ilm. Mäletan, et kunagi ammu selle murega arstil käies öeldi, et ega midagi teha polegi. Aga sellest on jupp aega möödunud ja uuringi nüüd, et kas keegi on oma nohust vabanenud? Tüütu on sellega elada.

Mina sain niiviisi lahti, et kolisin keskküttega korterist ära. Magan suvel ja talvel avatud kütteta ruumis, jah, praegu ka, ja sõidan palju rattaga, käin jala ning käin meres suplemas 2 korda nädalas. Ei mingit nohupoegagi juba 9 kuud. Varem arvasin ka et mul pidev nohu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

sama siin. ära tüütab hingepõhjani. ja mul ei ole keskkütet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib ka allergia olla, kas testid tehtud?

Lapsepõlves tehti. Ei mäleta, et oleks olnud tolmu või millegi vältimatu vastu, ainult kiivid olid, ja neid mul kodus ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 13:59; 01.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul emal oli krooniline nohu aga tal oli pigem nina kinni koguaeg, kui tilkus. Lahti sai sellest siis, kui mandlid ära lõigati. Need lõigati hoopis liigeste probleemi pärast aga plussiks kadus ka krooniline nohu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sga võta paar päeva nt zyrtex’i, vaata, kas hakkab parem. Kui jah, siis mingi allergiline reaktsioon.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mandleid ei ole, keskkütet ei ole, aga krooniline nohu on. Täpselt nii, et keset suve saab nina korda ja sügisel esimeste külmadega on nohu platsis. Ei saa ju olla allergia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen peaaegu lahti saanud. Minu krooniline nohu oli osaliselt seotud seest mädade mandlitega. Lasin mandlid ära lõigata ja läks poole paremaks. Mandliopi ajal lõigati vähemaks ka ninakarbikuid, sest nina oli pidevast nohust juba seest poolt nii puhvis. Lõputu nõiaring oli see. Samuti pidin hakkama peale oppi kasutama retseptiga ninaspreid (Dymista). Esimene aasta pidin kasutama 2 korda päevas, edasi 1 kord päevas. Pideval ja korralikul kasutamisel käitub mu nina normaalselt ning pidevat nohu enam ei ole.
Mina alustasin oma nina-teekonda allergoloog-immunoloogilt, kes tegi esmalt allergiatestid ning vaatas üle minu immuunsuse. Tema seisukoht oli see, et minu nina limaskest ongi nõrgem kui nö normaalsel inimesel ning operatsioon + ninasprei kasutamine on minu tervisele õige tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Krooniline nohu, on keegi lahti saanud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.