Esileht Ilu ja tervis krooniline palavik

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: krooniline palavik

Postitas:

millele võib viidata, kui 5 kuu jooksul on kuni nädal järjest 37,1-4 palavik? Vereanalüüs ja uriinianalüüs põletikku ei näita. Kohati on päevade kaupa hull väsimus. Närvihaige olen ma küll:) Häirivatest pisiasjadest võib peaaegu et paanika tekkida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 00:34; 13.07 23:26; 14.07 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fertiilses eas naistel võib pärast ovulatsiooni olla kehatemperatuuri tõus ja väsimus (kõrgenenud progesteroonist), kuidad organism hormoonidele reageerib, võib aastate jooksul muutuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kilpnääre on korras? lase täispaneel teha kõige antikehadega. minul oli sellest.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 17:09; 16.07 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei tähenda MITTE MIDAGI. See on normaalne kehatemperatuur.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kilpnääre on korras? lase täispaneel teha kõige antikehadega. minul oli sellest.

Kas krooniline kilpnäärmepõletik võib seda tekitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 22:04; 14.07 22:55; 14.07 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli pärast puukentsefaliiti iga päev väike palavik (37,3-37,5). Ja nii 2 aastat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen. mul on kilpnääre alatalitluse piiril (autoimmuunne türeoidiit) , antikehad on üleval. Sel aastal pole uut analüüsi veel tehtud, hormooni siiani ei vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 00:34; 13.07 23:26; 14.07 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist kraadiklaasi kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist kraadiklaasi kasutad?

seda klassikalist ikka, kus elavhõbeda asemel mingi teine metall. Ma tunnen palaviku ära ka ilma kraadimata, selg ja alumised ribid hakkavad valutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 00:34; 13.07 23:26; 14.07 00:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ha, libahundiks hakkad muutuma?

Perearst ei peaks asja siiski nii jätma, vaid kuhugile uuringutele edasi saatma – mida ta ütles?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stressist, pingest võib vabalt palavik tulla. Organism üle koormatud, üle kuumenenud:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37,1 “palaviku” tunned ära? Selge, tegu on hüpohondrikuga. Ja pane oma palavikuperioodid ja naiste tsükkel kokku, tõenäoliselt on see palavik (mida muide loetakse palavikuks kaenla alt üle 37,4) su tsükli normaalne kehaline tunnus.

Kilpnäärme alatalitus ei anna palavikku, see on ikka ületalitluse teema.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37,1 “palaviku” tunned ära? Selge, tegu on hüpohondrikuga. Ja pane oma palavikuperioodid ja naiste tsükkel kokku, tõenäoliselt on see palavik (mida muide loetakse palavikuks kaenla alt üle 37,4) su tsükli normaalne kehaline tunnus.

Ole mõistlik, inimene tunneb ikka, kui tal on palavik. Siis on pea, põsed liiga soojad, uimane ja kehv olla , külm ja hakkabki end kraadima. Mitte ennem ei kraadi ja siis ei hakka hädasid otsima. Inimese kehatemperatuurid on individuaalselt erinevad. Mõnel on 36,9 juba palavik, teisel normaalne kehatemperatuur. Saab lähtuda enesetundest ja kui on tavapärasemast kõrgem temp. , siis annab keha märku.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 22:04; 14.07 22:55; 14.07 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

37,1 “palaviku” tunned ära? Selge, tegu on hüpohondrikuga. Ja pane oma palavikuperioodid ja naiste tsükkel kokku, tõenäoliselt on see palavik (mida muide loetakse palavikuks kaenla alt üle 37,4) su tsükli normaalne kehaline tunnus.

Ole mõistlik, inimene tunneb ikka, kui tal on palavik. Siis on pea, põsed liiga soojad, uimane ja kehv olla , külm ja hakkabki end kraadima. Mitte ennem ei kraadi ja siis ei hakka hädasid otsima. Inimese kehatemperatuurid on individuaalselt erinevad. Mõnel on 36,9 juba palavik, teisel normaalne kehatemperatuur. Saab lähtuda enesetundest ja kui on tavapärasemast kõrgem temp. , siis annab keha märku.

Jep, tunnen alati ka 37.0 palaviku ära, kael ja kõht tulitavad, samuti on enesetunne kohe teine. Mul ehk ilmselt kilpnäärmega seotud, aga samuti käib hooti selline põletikuline 37,0-37,2 palavik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37,1 “palaviku” tunned ära? Selge, tegu on hüpohondrikuga. Ja pane oma palavikuperioodid ja naiste tsükkel kokku, tõenäoliselt on see palavik (mida muide loetakse palavikuks kaenla alt üle 37,4) su tsükli normaalne kehaline tunnus.

Ole mõistlik, inimene tunneb ikka, kui tal on palavik. Siis on pea, põsed liiga soojad, uimane ja kehv olla , külm ja hakkabki end kraadima. Mitte ennem ei kraadi ja siis ei hakka hädasid otsima. Inimese kehatemperatuurid on individuaalselt erinevad. Mõnel on 36,9 juba palavik, teisel normaalne kehatemperatuur. Saab lähtuda enesetundest ja kui on tavapärasemast kõrgem temp. , siis annab keha märku.

Jep, tunnen alati ka 37.0 palaviku ära, kael ja kõht tulitavad, samuti on enesetunne kohe teine. Mul ehk ilmselt kilpnäärmega seotud, aga samuti käib hooti selline põletikuline 37,0-37,2 palavik.

Mul kestis selline pidev palavik päris pikalt. Uuriti ja puuriti päris palju. Ühtteist leiti ka, aga need ei selgita neid palavikke. Hashimoto türeoidiit on mul ka. Võimalik, et äkki sellest ongi sest tegu ju kroonilise kilpnäärme põletikuga. Endokrinoloog siiski väidab, et see türeoidiit ei tekita mingeid vaevuseid, aga mina kahtlen selle jutu tõesuses. Pidevalt on olnud ka põletikud kord siin kord seal ja vereanalüüs ka põletikke näidanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 22:04; 14.07 22:55; 14.07 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen. mul on kilpnääre alatalitluse piiril (autoimmuunne türeoidiit) , antikehad on üleval. Sel aastal pole uut analüüsi veel tehtud, hormooni siiani ei vaja.

Minul oli sama moodi. Püsiv palavik läks ära kui hakkasin hormooni saama.
Kui antikehad on üleval siis sa vajad hormooni. Antikehad tapavad kilpnääret ja see annab endast maksimumi et oma tööd teha samal ajal kuigi on üle koormatud. Hormooni võtmine võtab koormust vähemaks ja ka enesetunne enamasti paraneb.
Kui sul on antikehad siis varem või hiljem vajad hormooni niikuinii. Pope vaja enesetunnet täiesti sandiks lasta enne. Su oma elu mida raiskad kannatades

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 17:09; 16.07 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

37,1 “palaviku” tunned ära? Selge, tegu on hüpohondrikuga. Ja pane oma palavikuperioodid ja naiste tsükkel kokku, tõenäoliselt on see palavik (mida muide loetakse palavikuks kaenla alt üle 37,4) su tsükli normaalne kehaline tunnus.

Kilpnäärme alatalitus ei anna palavikku, see on ikka ületalitluse teema.

Ma tunnen sekunditega sellise palaviku ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu ja tervis krooniline palavik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.