Esileht Veebikonstaabel Kroonilised väärparkijad

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kroonilised väärparkijad

Postitas:

Olen vist saatnud juba kümneid avaldusi politseile, tulemus null. Nagu ikka, fotod ja avaldused ja digiallkirjad jmt.
Minu küsimused on lihtsad: kas asja tõsidusest arusaamiseks on vaja esimest laipa? Miks ei pöördu politsei perearsti poole ettepanekuga väärparkija tervisetõend tühistada, sest ilmselgelt väärparkijal puuduvad vaimsed võimed Liiklusseadusest arusaamiseks, seega ka liikluses osalemiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 20:40; 29.09 19:58; 05.10 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul pole siis vedanud. Kui ma olen sellistest väärparkijate kogunemiskohtadest politseid teatanud, siis on paar päeva asi korras olnud, kuni saabuvad järgmised uued vaegmõtlejatest parkijad.

Debiilparkijatega on lihtne, auto seisab piisavalt kaua, et seda jõuab fikseerida ja ka politsei näeb seda, isegi kui ta saabub mõne päeva pärast, sest kui mõnes kohas tekib parkimisel vaimne häire, siis see jääb sinna kohta kestma.
Palju tõsisem küsimus on, et mida teha kõnniteedel sõitvate autodega? Need on juba selleks ajaks, kui teade politseisse kohale jõuab, kõnniteelt kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitab väga hästi pildistamine ja lehte saatmine. VÄGA hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Ainult oskamatuse pärast, õigesti parkida, ei ole võimalik isiku tervisetõendit kehtetuks tunnistada või temalt jutimisõigust ära võtta. Liiklusseaduse mõistmist näitab enne juhtimisõiguse saamist sooritatavad teeoria- ja sõidueksam. Ja nagu kägu eespool ka välja tõi siis isegi kui ühte isikut karistada valesti parkimise eest, võib üsna pea saabuda järgmine, kes valesti pargib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuse eest, Andero,
tegu ei ole kümnete või sadade isikutega, kõigest peaasjalikult ühega, teine vast sai probleemist aru. Loodetavasti pole järgmisel aastal uued “kliendid”.

Hämmastusväärsel kombel otsustas politseiametnik vaadata vastavast andmebaasist minu kui avalduse esitaja telefoninumbri ja mulle helistada (et avaldus edastatakse muposse, töökorralduslik kokkulepe, mis ei muuda seadust), selle asemel, et helistada kohe väärteo toime pannud isikule. Miks selline ressursside raiskamine …? Oskamatus?
Lisaks, Andero, politsei ei muuda tervisetõendit kehtetuks, seda teeb ikka see, kes selle tõendi väljastas (perearst, komisjon, jne). Politsei saab ja võib (jajah, ilgume, et ei ole kohustatud) teha perearstile, komisjonile, jne ettepaneku tervisetõendi kehtetuks tunnistamiseks. Aga elud?
Meie e-riigi tingimustes ei tohiks sellise asja automatiseerimine küll probleem olla (ei puuduta Anderot).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 20:40; 29.09 19:58; 05.10 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hämmastusväärsel kombel otsustas politseiametnik vaadata vastavast andmebaasist minu kui avalduse esitaja telefoninumbri ja mulle helistada (et avaldus edastatakse muposse, töökorralduslik kokkulepe, mis ei muuda seadust), selle asemel, et helistada kohe väärteo toime pannud isikule. Miks selline ressursside raiskamine …? Oskamatus?
Lisaks, Andero, politsei ei muuda tervisetõendit kehtetuks, seda teeb ikka see, kes selle tõendi väljastas (perearst, komisjon, jne). Politsei saab ja võib (jajah, ilgume, et ei ole kohustatud) teha perearstile, komisjonile, jne ettepaneku tervisetõendi kehtetuks tunnistamiseks. Aga elud?
Meie e-riigi tingimustes ei tohiks sellise asja automatiseerimine küll probleem olla (ei puuduta Anderot).

Helistas kuna telefoni teel väärteomenetlust läbi ei viida. Kui Teie eesmärk on, et politsei valesti parkijale helistaks ja paluks tal ümber parkida, siis avaldusest kiiremini võib probleemile lahenduse tuua kõne liiklusliinile: 612 3000. Teid kui avaldajat pidi ametnik avalduse liikumisest teavitama, kirjaliku vastuse asemele hoidis ajalist ressurssi kokku ja helistas.
Jah, politsei võib Liiklusohtliku terviseseisundi kahtluse korral toimetada isiku terviseseisundi kontrollin ent tervisekontrollis ei kontrollita isiku oskust sõiduki parkimisel, seda tehakse endiselt eksamil. Meditsiinilised vastunäidustused, mille korral mootorsõiduki juhtimine ei ole lubatud leiate: https://www.riigiteataja.ee/akt/116062015009 – parkmisoskuse puudumise näol ei ole tegemist meditsiinilise probleemiga, mille alusel saab tervisetõendi kehtetuks tunnistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastuse eest,
612 3000 proovitud ja tulemus ei ole eriti positiivne. Meditsiiniliselt ei kontrolli ei eksam ega ka perearst või komisjon, kas inimene oskab teostada ühte või teist manöövrit jmt ka Liiklusseaduse mõttes. Asja vaadeldakse siiski kogumina.
Telefonikõnest: alati on saadetud mulle politsei poolt @eesti.ee aadressile vastav teade. See teade on taasesitavas vormis, nagu nõuab seadus. Telefon seda kahjuks pole. Võimalik, et olen liialt sinisilmne ja loodan, et kõne peale väärparkija lõpetab oma tegevuse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.09 20:40; 29.09 19:58; 05.10 19:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Veebikonstaabel Kroonilised väärparkijad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.