Esileht Ilu ja tervis krüolüpolüüs – kogemused?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: krüolüpolüüs – kogemused?

Postitas:

Kas kellegil on selle protseduuriga kogemusi?
Tegu uue rasvarakkude külmutamismeetodiga, mis toimib lokaalselt (norm kaalus inimestele). Ehk siis midagi neile, kellel mingi kehapiirkond vaatamata trennile ja toitumisele muret teeb.
Googeldasin Tallinnas asuvaid salonge ja hinnad on seinast seina (al 50 kuni 135 euri kord) ja masinad millega tehakse, kah erinevad. Nii ei oska küll midagi valida. Oleksin iga kogemuse jagamise eest tänulik! Seda enam, et alles oli siin meedias katkisi ja mittetöötavaid seadmeid kasutavatest salongidest jutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 09:54; 03.12 14:46; 04.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis midagi neile, kellel mingi kehapiirkond vaatamata trennile ja toitumisele muret teeb.

Mis piirkonnad need küll on, kust rasv vaatamata toitumise korrigeerimisele ei lahku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 11:22; 04.12 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis midagi neile, kellel mingi kehapiirkond vaatamata trennile ja toitumisele muret teeb.

Mis piirkonnad need küll on, kust rasv vaatamata toitumise korrigeerimisele ei lahku?

Reied näiteks. Rasvarakud teatavasti loomulikul teel tühjenevad, mitte ei kao ja kohtades, kus kehal on rasva rohkem, on ümbermõõt ikka väga visa kaduma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 09:54; 03.12 14:46; 04.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin Rotermanni Kehakeskuses. Mul on küll ülekaalu ka, aga otsustasin teaduse ja tehnika abi kasutada teatud piirkondades asuva rasvaga võitlemisel. Olen alles poolel teel, kuid üks probleem oli pehmed paksud põlved, nendega on seis palju parem, samuti reie kontuur on palju parem. Olen arvestanud, et pean päris mitu korda käima ja ka ise tubli olema. Paari seansiga veel vau efekti pole, aga väike muutus on juba täiesti olemas. Mul soovitati teha lpg alla ja krüo kohe peale. Soovitan võtta 1h, mitte 2h seansid- 2h hakkab lõpuks päris jahe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 22:13; 05.12 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin Rotermanni Kehakeskuses. Mul on küll ülekaalu ka, aga otsustasin teaduse ja tehnika abi kasutada teatud piirkondades asuva rasvaga võitlemisel. Olen alles poolel teel, kuid üks probleem oli pehmed paksud põlved, nendega on seis palju parem, samuti reie kontuur on palju parem. Olen arvestanud, et pean päris mitu korda käima ja ka ise tubli olema. Paari seansiga veel vau efekti pole, aga väike muutus on juba täiesti olemas. Mul soovitati teha lpg alla ja krüo kohe peale. Soovitan võtta 1h, mitte 2h seansid- 2h hakkab lõpuks päris jahe.

Olen lugenud, et seda protseduuri oleks mõistlik teha üks kord ja kuu aja pärast uuesti (ning muutused näha al 2. kuust, lõppefekt saabub 6 kuu möödudes). Kuidas sul nii-mitu korda käia tuleb?
Või siis ongi masinad nii erinevad (ka mõju poolest)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 09:54; 03.12 14:46; 04.12 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis midagi neile, kellel mingi kehapiirkond vaatamata trennile ja toitumisele muret teeb.

Mis piirkonnad need küll on, kust rasv vaatamata toitumise korrigeerimisele ei lahku?

Reied näiteks. Rasvarakud teatavasti loomulikul teel tühjenevad, mitte ei kao ja kohtades, kus kehal on rasva rohkem, on ümbermõõt ikka väga visa kaduma.

No siis tuleb lihtsalt kauem oodata. Kui ikka toitumine korras, siis kaob ka rasv tasapisi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 11:22; 04.12 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin Rotermanni Kehakeskuses. Mul on küll ülekaalu ka, aga otsustasin teaduse ja tehnika abi kasutada teatud piirkondades asuva rasvaga võitlemisel. Olen alles poolel teel, kuid üks probleem oli pehmed paksud põlved, nendega on seis palju parem, samuti reie kontuur on palju parem. Olen arvestanud, et pean päris mitu korda käima ja ka ise tubli olema. Paari seansiga veel vau efekti pole, aga väike muutus on juba täiesti olemas. Mul soovitati teha lpg alla ja krüo kohe peale. Soovitan võtta 1h, mitte 2h seansid- 2h hakkab lõpuks päris jahe.

Olen lugenud, et seda protseduuri oleks mõistlik teha üks kord ja kuu aja pärast uuesti (ning muutused näha al 2. kuust, lõppefekt saabub 6 kuu möödudes). Kuidas sul nii-mitu korda käia tuleb?
Või siis ongi masinad nii erinevad (ka mõju poolest)?

Olengi alles 2 kuud käinud ja käin üle 2 nädala, kuu ajase vahega töödeldakse sama piirkonda. Nt on reie väliskülg üks piirkond, selleks on 2 otsikut, asetatakse vasak ülemine+ parem alumine reie väliskülg, poole peal vahetatakse- vasak alumine ja parem ülemine, 1h läinud. 2nd pärast teen reie sisekülge samamoodi, edasi 2nd pärast saaks uuesti väliskülge teha. Oleneb, mis piirkondi on vaja töödelda, kui väga konkreetne väike ala, siis pole vaja nii palju käia, mõnel kuuldavasti piisabki sellest paarist korrast kuuajase vahega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 22:13; 05.12 08:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on veel kaks kuud möödas. Kuidas tulemused on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis krüolüpolüüs – kogemused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.