Esileht Väikelaps k/s riided

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: k/s riided

Postitas:

kogenumad emad,mis on mõtekam osta 1,8a.lapsele,kas vatiinvoodriga k/s kombe või seliine õhuke?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on ausalt öeldes iga aasta olnud mõlemad (aga komplektid, mitte kombed). Komplekt on selles mõttes universaalsem, et seda saab kasutada pikemalt ja kombineerida- näiteks poodiminekul paned suvalised püksid ja jope peale. Või jahedamal suveõhtul saab jope peale panna. Õhuke jope on pikemalt kasutusel kui õhukese vatiiniga.

Kui nüüd küsimusele vastata, siis ma ostaks õhukese. Sinna saab algul paksemad riided alla panna ja hiljem õhemad. Vatiinvoodriga kombega võib väga ruttu palav hakata- ei tea ju ette, kui ruttu ilmad soojaks lähevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks siin ongi kahte leeri jagunevad vanemad. Ühed on kombeusku, teised komplekti. Lasteaias eelistaksin kombet (miinus see, et peaks oelma parajam ja kasvab kiiremini välja).
Komplektil on reguleerimise võimalusi rohkem, aga suurematel numbritel tehakse nn tavalisi pükse ja eile nägin lasteaias ühte üleni palja seljaga last. Õõvastav vaatepilt oli.

Ise eelistan kombekat kui lapsed ei ole minguga koos õues, ehk lasteaias. Kui laps on kodune ja käib koos minuga õues, võib olla ka komplekt.
Poeskäimisteks olid meil ainult jope ja teksad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 10:49; 15.03 11:05; 15.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostaks õhukese vatiinivoodriga (või fliisivoodriga) kombe ja õhem k/s komplekt (või ainult jope). Kombe oleks nö üleminekukombeks ja jopet/komplekti saaks kasutada nagu Crissu25 kirjutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka kasutuses ikka komplektid ja püksid kindlasti kombepüksid, isegi mitte ainult traksikad. Komplekti saab paremini kasutada, näiteks arsti juurde minekul võtan seljast ära ainult jope, kaubanduskeskustes olen ka jope ikka ära võtnud. Kombe peab olema juba ostes ikka korralikult paras, aga laps ju kasvab üsna kiiresti. Komplekti ostan ikka natsa suurema, arvestusega 2 hooaega kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga arsti juurde ei saa ju nagunii õueriietega minna:) Meil on ühed riided ikka sellised, mis on iga kell puhtad:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 10:49; 15.03 11:05; 15.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii,kui ostan õhema,kas siis sügisel sellga külm jälle ei hakka,siis ju ilmad lähevad koguaeg külmemaks,mitte soojemaks?siis peab ju alla panema jälle palju riideid,samas vatiinvoodriga on ju mugavam,pole vaja riideid alla panna nii palju.olen lapsega veel kodune,samas käime palju õues jalutamas,mängimas.ja meil siin pole neid suuri poode,kus mitu tundi olla:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vatiinvoodriga, sest lasteaias on siis vähem kihte ja kergem riidesse panna. Sama tähtis on, et sügisel saaks võimalikult kaua kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mannike34 kirjutas:[/small]
[tsitaat]nii,kui ostan õhema,kas siis sügisel sellga külm jälle ei hakka,siis ju ilmad lähevad koguaeg külmemaks,mitte soojemaks?siis peab ju alla panema jälle palju riideid,samas vatiinvoodriga on ju mugavam,pole vaja riideid alla panna nii palju.olen lapsega veel kodune,samas käime palju õues jalutamas,mängimas.ja meil siin pole neid suuri poode,kus mitu tundi olla:)[/tsitaat]
Minu meelest on õhukese vatiiniga ks riided praeguste ilmadega lausa asendamatud. Praegu oleks talveriietega liiga palav, aga ilma vatiinita külm. Kui sul on võimalus, siis osta erineva paksusega riideid, ilma vatiinita üleriided kuluvad samuti ära, enamasti küll alles suve hakul. Või siis osta nt fliisvoodriga jope.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte miski pole asendamatu. Meil voodrita k/s kombe ja kui on jahedam, pole mul raske üks lisariie sinna alla panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub ka, et õhema voodriga kombekaga on rohkem reguleerimise võimalusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.03 10:49; 15.03 11:05; 15.03 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust peaks, kui vähegi võimalik, olema ka mõlemad – nii õhukese vatiiniga kui ka ilma, olemas. Ise ei kujutaks ma ka ette, et pärast talvejopet kohe nt kileka selga paneks endale. Ikka mingi vahepealne variant ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust peaks, kui vähegi võimalik, olema ka mõlemad – nii õhukese vatiiniga kui ka ilma, olemas. Ise ei kujutaks ma ka ette, et pärast talvejopet kohe nt kileka selga paneks endale. Ikka mingi vahepealne variant ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen komplekti usku. kevadel on küll ühukese vatiiniga kombe hea, kuid väga hea, kui on olemas nii õhukese vatiiniga komplekt kui ka puuvillase voodriga päris õhuke komplekt. neid saab omavahel ka kombineerida. ja külmematel suveõhtutel on õhukese vatiiniga jopest abi, samas õhukese vatiiniga kombet suvel ei pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Väikelaps k/s riided

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.