Esileht Ilu ja tervis KSA vs Silmalaser

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: KSA vs Silmalaser

Postitas:

Plaanin võtta ette prillidest vabanemise protseduuri aga ei suuda otsustada nende kahe kliinikute vahel.
Millises kliinikus tegite protseduuri ja miks just seal?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin hoopis ReFocuses

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 09:23; 05.11 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin KSAs, sest oli juba oma tuttavaid seal käinud ja oma kogemusest rääkinud ning otsustasin siis minna nende juurde kliendipäevale. Jäi väga väga hea mulje. Kogu teenindus oligi professionaalne ja sain meeldiva kogemuse sealt. Sellise protseduuri juures tahad ikka usaldusväärsesse ja kindlasse kohta. Sellepärast oli mul ka Lätti minek välistatud, et tundsin kohe vastumeelsust selle suhtes, kuigi osad üritasid rääkida, et mine ikka sinna ja saab odavamalt jne. Minule on see hind viimane kriteerium, kõik eelnev, mis ma välja tõin on see, mis minu jaoks loeb + ekstra sõit ka veel sinna. Silmad on ju nii tähtsad, neid lihtsalt ei usalda ükskõik kelle kätte. Soovitan vaadata, kelle suhtes sina usaldust tunned. Silmalaser pakub ka kliendipäevi, ehk käid mõlemas ära ja siis otsustad.

Seda teeb täpselt sama masin mis on kõigil pmst üks. Pole vahet kus sa seda teed. Läti ei ole aafrika riik.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin KSA’s, sest tundus kõige usaldusväärsem ning eelistasin puutevaba protseduuri laserlõikusele. Teenindus oli sõbralik ja väga meeldis, et kõik oli hinnas ja ei pidanud ise millegi pärast muretsema ega eraldi ravimeid vms ostma minema. Siiamaani on see parim investeering minu elus. Soovitan!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ka 3a tagasi KSAs, kuna sõber käis seal ja rääkis nii positiivselt sellest. Olen rahul 🙂 Lätti minek ei tulnud mõttessegi.

Käisin kliendipäeval esmalt ja sealtkaudu sain tasuta silmakontrolli. Edasi juba panin aja protseduuriks. Teenindus super ja kõik hinnas (ravimid, päikeseprillid, 3a järelkontrollid ka). Enne olin ca 15a prille kandnud ja nägemine oli – 6.

Nüüd saidki mul tasuta kontrollid läbi, aga loodan siiralt, et saan veel ca 20a ilma prillideta läbi. Natuke kardan, kas sünnitused võivad nägemist mõjutada, aga ega seda ette ei tea.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd saidki mul tasuta kontrollid läbi, aga loodan siiralt, et saan veel ca 20a ilma prillideta läbi. Natuke kardan, kas sünnitused võivad nägemist mõjutada, aga ega seda ette ei tea.

Vanasti hirmutati jah, et sünnituse ajal võib seal midagi paigast ära punnitada. Aga ära muretse 🙂
Tegin opi 2011 (-7 pealt), lapsed sündisid 2014 ja 2016.
Nägemine seni parem kui kunagi varem 🙂
*Mingil ajal peale I sünnitust tundus aeg-ajal udune, aga käisin ikka kontrollis ja kõik oli kombes. Pigem olid siis ehk mingid ajutised hormonaalse tasakaalu muutuse mõjutused vm Igal juhul see läks üle.
Beebidega on öösel üles ärgates jube hea toimetada, kui ei pea ikka kõigepealt prille otsima hakkama 🙂

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 09:23; 05.11 12:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teeb täpselt sama masin mis on kõigil pmst üks. Pole vahet kus sa seda teed. Läti ei ole aafrika riik.

Päris üks nad ei ole, meetodeid on õige mitmeid ja ka lasereid on erinevaid. Ja kas KSA-l polnud mitte lausa oma patenteeritud tehnoloogiat?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 13:32; 05.11 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris üks nad ei ole, meetodeid on õige mitmeid ja ka lasereid on erinevaid. Ja kas KSA-l polnud mitte lausa oma patenteeritud tehnoloogiat?

Tohoh, mingi oma maailmas esmakordne tehnoloogia päris. Kuulub sellesse valdkonda, et Trump kuulutas ennast juba USA järgmiseks presidendiks.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 13:42; 06.11 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris üks nad ei ole, meetodeid on õige mitmeid ja ka lasereid on erinevaid. Ja kas KSA-l polnud mitte lausa oma patenteeritud tehnoloogiat?

Tohoh, mingi oma maailmas esmakordne tehnoloogia päris. Kuulub sellesse valdkonda, et Trump kuulutas ennast juba USA järgmiseks presidendiks.

KSA lehel on öeldud:

Flow 2.0 on KSA Silmakeskuse poolt patenteeritud ja väljatöötatud laserprotseduur, mis põhineb SmartSurfACE ja SmartPulse  tehnoloogial.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 13:32; 05.11 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kuidas nüüd on, aga mõni aasta tagasi oli silmalaseris silmakontrolli aparaat vist veidi nihkes. Osa inimesi said 0,00 nägemise asemel +0,5 (ei räägi vanaea nägemisest, noored inimesed). Lisaks arstipoolne suhtumine alla igasugust arvestust. Minge kuhu iganes, aga mitte Silmalaserisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tegin KSAs, sest oli juba oma tuttavaid seal käinud ja oma kogemusest rääkinud ning otsustasin siis minna nende juurde kliendipäevale. Jäi väga väga hea mulje. Kogu teenindus oligi professionaalne ja sain meeldiva kogemuse sealt. Sellise protseduuri juures tahad ikka usaldusväärsesse ja kindlasse kohta. Sellepärast oli mul ka Lätti minek välistatud, et tundsin kohe vastumeelsust selle suhtes, kuigi osad üritasid rääkida, et mine ikka sinna ja saab odavamalt jne. Minule on see hind viimane kriteerium, kõik eelnev, mis ma välja tõin on see, mis minu jaoks loeb + ekstra sõit ka veel sinna. Silmad on ju nii tähtsad, neid lihtsalt ei usalda ükskõik kelle kätte. Soovitan vaadata, kelle suhtes sina usaldust tunned. Silmalaser pakub ka kliendipäevi, ehk käid mõlemas ära ja siis otsustad.

Seda teeb täpselt sama masin mis on kõigil pmst üks. Pole vahet kus sa seda teed. Läti ei ole aafrika riik.

Lõikab ometigi ikka inimene, mitte masin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõikab ometigi ikka inimene, mitte masin.

Ega seal Lätis siis halvemad arstid ei ole kui siin. Aga isiklikult ei viitsinud vahemaa tõttu sinna sõita, hinnavahe ei tule nii suur, et ära tasuks see lisatüli. Järelkontrolli mõttes on ka lihtsam siin teha.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.11 13:42; 06.11 09:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis KSA vs Silmalaser