Esileht Koolilaps KSG

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: KSG

Postitas:

Küsimus kelle lapsed lähevad Kadrioru Saksa Gümnaasium, kas neilt e-kirja koosoleku kohta ei tulegi või üldist infot, kodulehel neil info, et 18.06 koosolek, aga meili või muud infot pole meie veel koolilt saanud selle kohta või ongi nii, et iga vanem peab ise vaatama koolikodulehelt, et koosolek on siis.

Kuna laps sai katsetegaklassi siis ongi viimane info, mis koolist saime veebruarist, kui paberid sisse viisime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:49; 06.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigele ikka koosolek jh 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 14:40; 06.06 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või ongi nii, et iga vanem peab ise vaatama koolikodulehelt, et koosolek on siis.

Mul käib laps VHK-s ja ma konkreetselt vaatan iga päev kooli kodukat ja käin Stuudiumis, et midagi mitte maha magada. Ma ei eelda, et mulle personaalselt kõike teatama hakatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või ongi nii, et iga vanem peab ise vaatama koolikodulehelt, et koosolek on siis.

Mul käib laps VHK-s ja ma konkreetselt vaatan iga päev kooli kodukat ja käin Stuudiumis, et midagi mitte maha magada. Ma ei eelda, et mulle personaalselt kõike teatama hakatakse.

Informatsiooni jagamine on kooliti erinev. Meil on väga suur kool aga ometi saadeti mail, kus oli kirjas koosoleku aeg ja koht ning kõik muu vajalik (alates õpilaspiletist ja lõpetades koolivormiga). Nii oli väga mugav enda asju juba varakult planeerida. Kui see info oleks ainult kooli kodulehel ilmunud, siis ilmselt oleks see minust ka mööda läinud 🙂 Aga eks edasise korralduse kohta kuuleb koosolekul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 14:40; 06.06 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või ongi nii, et iga vanem peab ise vaatama koolikodulehelt, et koosolek on siis.

Mul käib laps VHK-s ja ma konkreetselt vaatan iga päev kooli kodukat ja käin Stuudiumis, et midagi mitte maha magada. Ma ei eelda, et mulle personaalselt kõike teatama hakatakse.

Kuna esimene laps läheb alles esimesse klassi, siis ei osanud jah selle peale mõelda, et ise peaks kooli kodulehel jälgima vaid arvasin nagu lasteaed saadab üldkoosolek info, kui laps sinna läheb, saadan ka kool esmase info vanematele (piisab ju samast infost, mis kodulehel), seda enam, et sama päev ja kell toimuvad ka tavaklasside katsed, kus lapsed peavad osalema.

Hetkel, kui ise poleks vaadanud, siis oleks vist ilma jäänud sellest, seda enam, et see toimub hommikul kell 10 ja peab end enne töölt vabaks võtma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.06 13:49; 06.06 17:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps KSG

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.