Esileht Rasestumine ja lapse ootamine KTG ja emaka kokkutõmme

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: KTG ja emaka kokkutõmme

Postitas:

Eile tegi ämmaemand korrapärase ktg (39 nädalat siis) ja see registreeris ühe väga tugeva emaka kokkutõmbe (100%-lise). Ise ma seda ei tundnud.

Mida see muidu tähendab siis? On lootust kiirelt sünnitama saada või võib veel kaua-kaua minna?
Kellel kogemusi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:03; 30.01 19:20; 31.01 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimese rasedusega alates 35 nädalast kuni lõpuni iga 7 min tagant 80-100% kokkutõmbed, mida ise ka tajusin selgesti. Laps sündis aga 41 nädalal keisrilõike abil. Olin üle kuu aja olnud korrapäraste kokkutõmmetega mis olid kohati ka valusad kuid sünnitegevuseks siiski selle aja jooksul ei läinud ja arstid otsustasid lõpuks keisri kasuks. Muidugi olin ma selline erand.
Kuid siiski parem kui sa ei looda ja oled rahulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kaarmela kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul oli esimese rasedusega alates 35 nädalast kuni lõpuni iga 7 min tagant 80-100% kokkutõmbed, mida ise ka tajusin selgesti. Laps sündis aga 41 nädalal keisrilõike abil. Olin üle kuu aja olnud korrapäraste kokkutõmmetega mis olid kohati ka valusad kuid sünnitegevuseks siiski selle aja jooksul ei läinud ja arstid otsustasid lõpuks keisri kasuks. Muidugi olin ma selline erand.
Kuid siiski parem kui sa ei looda ja oled rahulik. [/tsitaat]

Parem vist jh mitte väga loota 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:03; 30.01 19:20; 31.01 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neljapäeval oli KTG lehel näha 3-4 emaka kokkutõmmet, küll nõrgemad (ise samuti ei tundnud), aga siiani vaikus. Nädalaid siis 39+3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tehti ka just KTG.. See arst ei kommenteerinud midagi.. andis ainult selle paberi.. Mismoodi seal väljatoodud emaka kokkutõmbed? Kuidas sa sellest aru said?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 21:06; 30.01 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul tehti ka just KTG.. See arst ei kommenteerinud midagi.. andis ainult selle paberi.. Mismoodi seal väljatoodud emaka kokkutõmbed? Kuidas sa sellest aru said?[/tsitaat] Mul tehti Pelgus KTG ja sain paberi, kus on näha üks sakiline joon – lapse südamelöögid ja siis on seal veel üks teine joon, mis on üldiselt üks sirge joon, aga sees on üks suurem kaar – see oligi emaka kokkutõmme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 21:27; 31.01 08:46; 31.01 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav.. mul oli ka KTG pelgus.. aga paberipeal on sakiline joon, ehk lapse südamelöögid.. aga rohkem pole ühtegi joont..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 21:06; 30.01 21:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No emaka kokkutõmmete andurit ei pruugita ilma sünnitustegevusega üldse hakata peale panema, siis ei ole ka teist joont.

Emaka kokkutõmmete joon enne sünnituse algust ei näita mitte midagi. Teemaalgatajal on täpselt sama palju lootust kiirelt sünnitama saada, kui oleks siis, kui poleks olnud ka seda ühte kokkutõmmet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Huvitav.. mul oli ka KTG pelgus.. aga paberipeal on sakiline joon, ehk lapse südamelöögid.. aga rohkem pole ühtegi joont.. [/tsitaat]huvitav… mul on see joon täiest allservas, kus on punasega kirjas TOCO ja enamasti täiesti sirge kriips, joone peal on teatud vahedega kirjas \”1cm/min\”. KTG tehti siis, kui oli 36+6.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 21:27; 31.01 08:46; 31.01 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul KTG ei näidanud mitte midagi.. napilt 10 min hiljem läbivaatusel selgus, et on täisavatus ja varsti oligi beebi käes :)[/tsitaat]

Nii palju siis ktg-st 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:03; 30.01 19:20; 31.01 09:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müstiline ikka, kuidas sünnitused kulgevad erinevalt… üks valutab ööpäeva, teine ei saa arugi, et kohe sünnitama hakkab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 21:27; 31.01 08:46; 31.01 09:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine KTG ja emaka kokkutõmme

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.