Esileht Väikelaps Kubija spas käinutele

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kubija spas käinutele

Postitas:

Küsimus inimestele, kes uues Kubija spas käinud. Kas teie meelest on sinna mõtet minna 2a6k-se tüdrukuga? Kas selles vanuses lapsele on sealses veekeskuses piisavalt tegevust? Kas on olemas ka mingisugune lastetuba või -hoid? Ning natuke teisest küljest küsimus neile, kes seal massaazi ostnud- kas massöör on \”heade kätega\”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin just aastasega ja jäin väga rahule. On 5 basseini ja 4 sauna. Hea vaikne ja rahulik. Saunad on ühised meestele-naistele. Ei oska öelda, kas 2a6k-sega seal oleks huvitav, aga meil oli:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on seal jah SPA- ja saunakeskus, mis tähendab, et seal on lastebassein, üks veidi suurem bassein (osa püüdsid seal paar tõmmet ujuda ka, selline jahedam, ujumise bassein, väheke lühike ja kitsas ainult), siis üks bassein, kus tuli ka mulle, üks sooja veega (+42 kraadi) ja üks selline…+36 kraadise veega bassein. Õigemini pigm oli tegemist selliste vannimoodi asjadega. Lisaks 4 sauna.

Minu 3 a 10 kuusele lapsele piisas ja meeldis.

Ainuke häda on see, et seal on TOHUTULT libedad plaadid. Ühe sama libeda plaadiga on tehtud kõik basseini põhjad, sauna põrandad ja lavad (nojah, lava on tegelikult kaetud veel puiduga) ja käiguteed ka. Lapsed peavad seal ERITI rahulikult kõndima, ja sellele vaatamata oli selle 3 tunni jooksul, mis ma seal olin, 2 last, kes kukkusid ja pea ära lõid.

Massaa¸i ma ei võtnud seal, aga mul jäi mulje, et seal oli üks inimene, kes kõike tegi – nii massaa¸i kui ka nt jalgade hoolitsust jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli sviit -25 nii külm, et maga või jopes.
Rõduuksed lasid mõnuga tuult läbi. Radiaatoreid neil ka enam anda ei olnud.
Tavalistes tubades oli olukord parem.

Lastele basseinid väga meeldisid aga kindlasti tasuks lapsed enne sealt tuppa minemist saunas ülesse soojendada.
Ahjaa laste jaoks neil hommikumantleid ei olnud ja juurde suuri ka ei saanud. Nii oli meil siis 2 hommikumantlit 5 inimese kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Kubija spas käinutele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.