Esileht Pereelu ja suhted Kuda näeb, sinu mees sind- kas lapse emana, naisena või mõlemat?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Kuda näeb, sinu mees sind- kas lapse emana, naisena või mõlemat?

Postitas:

Kui oluline on teie suhtes seks ja see et mees võtaks teid kui naisena, mitte laste emana kogu aeg? Olen mehega koos olnud 7 aastat ja meil on väike laps. Seks on meil olematu, heal juhul 2-3 korda kuus. Musitamist, kallistamist, kaisutamist, sellist asja meil pole. Ainult õhtul voodisse minnes, võtab kaissu. Mina kui naine, nendele vajadustele ta ei pööra üldse tähelepanu. Küsisin ta käest, et kas ma olen sulle ainult lapse ema või ka naine! Vastas, et mõlemat olen. Kuid kahjuks mina ei tunne nii. Olen talle seda öelnud, kuid ei mingit tulemust. Olen mõelnud ka lahkumineku peale. Sama hästi ma võiks üksi olla ja nn lohutust ka mujalt otsida! Tunnen, et tunded ei ole enam need mis olema peaks! Rääkige palun kuda on see teie suhtele mõjunud! Aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:38; 15.02 16:37; 17.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean meest kogu aeg kord panniga, kord tuhvliga eemale peksma, iga jumala minut ajab kätt püksi. Abielus siis kuus aastat ja meil on kaks last 😀
Äkki on su mehel keegi teine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on minust kui naisest endiselt väga huvitatud. Kohati isegi häirib see mind, kuna meil on kaks väikest last ja alati oleks tuhat muud asja vaja teha, mees tahab aga igal võimalikul hetkel minuga voodisse hiilida.
Aga tegelikult ma ei kurda, kuna oleksin samuti ääretult kurb, kui ta mind enam ei tahaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei taha uskuda, et tal keegi teine on. Kuna tean ta tegemisi. Usun et mina petan ennem teda, kui tema mind. See et ma olen ema, olen eelkõige ka naine, kel on vajadused ja kes tahab tähelepanu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:38; 15.02 16:37; 17.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mõtle hoolega järele – kas sinu jaoks on esmatähtis mees ja alles siis lapsed või on asi vastupidi?
Elan mehega koos ligi 10a (abielus oleme 7aastat), vanust minul 35 ja mehel 45.
Kooselu algus oli väga ilus , aga 5a tagasi muutus meie suhe tuimemaks. Põhjuseks lapse sünd. Mees on mul koguaeg super tubli olnud , aga minul tekkis kodusolemisest tüdimus. Koguaeg olin väsinud jne… Teate küll millest räägin. Seksi jaoks lihtsalt ei jagaunud enam energiat.
Minu jaoks olid kõige tähtsamad laste vajadused.
Kui noorem poeg sai 5 aastaseks , siis andsin endale lubaduse , et meie suhtesse peab jälle särts ja seks tagasi tulema. Tahtsin saada jälle naiseks ja tunda ennast ihaldatuna. Seadsin mehe esikohale ja lapsed teiseks. Hakkasin mehele rohkem tähelepanu pöörama.Tundsin rõõmu ka lihtsalt andmisest ja et mehel on hea ning ta naudib minuga olemist. Poole aastaga on meie suhe nii paranenud , et oleme uuesti nagu armunud teismelised – jätame teineteisele armsaid kirjakesi või saadame mõne meela sisuga sõnumi.
Igapäev ütlen mehele kui kallis ta minule on ja et armastan teda väga-väga.Koos perega käime jälle palju väljas ja veedame vaba aega mõeldes alati ka laste peale ja arvestades nende soovidega. Õhtuse elurütmi olen saanud selliseks , et õhtul 21.30 on lastest vaikus majas ja hakkab täielikult meie aeg. Seksini läheb asi 3x nädalas ja tunnen üha enam kuidas oma meest ihaldan. Iga päev lõppeb teineteise embuses.
Soovitan soojalt naistel endil julgem olla ja soiku jäänud suhtes säde uuesti üles otsida.
Ka meestele meeldivad hellitused ja ilusad sõnad .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie oleme kõigepealt üksteise mees ja naine, seejärel lapsevanemad. Kui \”oma tass\” on täis, jagub sealt ka kõikidele teistele ohtralt jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui väärtustada mehe panust mehe, isana – vastatakse tavaliselt samaga. Mina olen ka veendumusel et esikohal on paarisuhe ja siis tulevad lapsed loomuliku osana. Võrdselt laste kasvatamisesse panustades ei teki ka probleemi et mees ei väärtustaks sinu panust emana. Naisena näeb ta sind ju anyway, või vähemalt sellest saab kõik alguse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie suhe on hetkel selline,, et väärtustab ta mind nii emana, kui ka naisena.
Seks oleks veel tihedam, kui poleks meil pisikest titat. Aga ta meil kolmas.
Kuna üleeile, sõbrapäeval läks õhtu natuke untsu, siis panin eile selga oma ostetud ilusa pesu ja jõime klaasikese shampust ka. Pärast oli jälle üks meeldejääv öö.
Ka mina pean teda vahepeal eemale endast ajama. Samas aga mõtlen, et tegelikult nii ei tohikski teha. See ju tegelikult vaid hea.
Raske on leida endile seda kvaliteetaega, aga teame, et aastake veel ja jälle on meie endi aega rohkem.
Aga tean isiklikult ka peret, kus naine elab ainult lastele. Oi, nad on tublid. Väga asjalikud kõik. Hea kohe vaadata. Aga mees naist enam naisena ei vaata. Naisel kogu aeg dressid seljas, kogu aeg kas söögi juures või lastega. Enda välimus pole enam tähtis sest enam ei pingutata mehe jaoks, vaid laste nimel. Mees pole enam tähtis. Neil oli alguses palju probleeme, aga mees on sellega lihtsalt nüüdseks harjunud ja laste juurest ta minema ei taha minna. Elavadki nagu vend ja õde. Seksivad, kuid sellepärast, et stressi maandada. Mees käib siiski ka küla peal

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 07:50; 16.02 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Meie suhe on hetkel selline,, et väärtustab ta mind nii emana, kui ka naisena.
Seks oleks veel tihedam, kui poleks meil pisikest titat. Aga ta meil kolmas.
Kuna üleeile, sõbrapäeval läks õhtu natuke untsu, siis panin eile selga oma ostetud ilusa pesu ja jõime klaasikese shampust ka. Pärast oli jälle üks meeldejääv öö.
Ka mina pean teda vahepeal eemale endast ajama. Samas aga mõtlen, et tegelikult nii ei tohikski teha. See ju tegelikult vaid hea.
Raske on leida endile seda kvaliteetaega, aga teame, et aastake veel ja jälle on meie endi aega rohkem.
Aga tean isiklikult ka peret, kus naine elab ainult lastele. Oi, nad on tublid. Väga asjalikud kõik. Hea kohe vaadata. Aga mees naist enam naisena ei vaata. Naisel kogu aeg dressid seljas, kogu aeg kas söögi juures või lastega. Enda välimus pole enam tähtis sest enam ei pingutata mehe jaoks, vaid laste nimel. Mees pole enam tähtis. Neil oli alguses palju probleeme, aga mees on sellega lihtsalt nüüdseks harjunud ja laste juurest ta minema ei taha minna. Elavadki nagu vend ja õde. Seksivad, kuid sellepärast, et stressi maandada. Mees käib siiski ka küla peal[/tsitaat]

ei no kuidas Sa teise asju nii täpselt tead – seda, et seksivad näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei no kuidas Sa teise asju nii täpselt tead – seda, et seksivad näiteks.[/tsitaat]

No mis see sinu asi näiteks on?
Tean ja kõik

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 07:50; 16.02 11:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pean meest kogu aeg kord panniga, kord tuhvliga eemale peksma, iga jumala minut ajab kätt püksi. Abielus siis kuus aastat ja meil on kaks last 😀
Äkki on su mehel keegi teine?[/tsitaat]

Ma pean ütlema, et meil on ka nii. St et abielus kuus aastat. Ainult et lapsi on kolm ja kõige väiksem on alles mõnenädalane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks last,koos olemist 13 a. Seks endiselt ülihea ja aina paremaks läheb.Teineteise tundmise kunst.
Olen ennekõike naine oma mehele ja siis laste ema.
Seks on ülioluline suhtes. Tänu väga suurepärasele seksile oleme üle elanud väga suure ja raske kriisi peres(petmine-mitte armukese omamine).See lähendab inimesi.Ja oleksin väga kurb kui mees peaks mind ainult laste emaks ja meil puuduks kirg…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pean meest kogu aeg kord panniga, kord tuhvliga eemale peksma, iga jumala minut ajab kätt püksi. Abielus siis kuus aastat ja meil on kaks last 😀
Äkki on su mehel keegi teine?[/tsitaat]

Mul ka sama seis enam vähem ja 1 laps ja teine tulekul ja no mees on alati valmis. Abielus 5 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh teile vastajad! Olen tagasi toonud meie ellu hellitused, musitamised, kallistused korduvaöt, kuid see on ainult hetkeline tema poolt. Alguses oli meil kõik ilus jne ja siis hakkas ajapikku allamäge minema. Kõige pealt hakkas seks kaduma ja siis edasi.
Isana täidab ta oma kohustusi igas mõttes.
Ma ei teagi kohe mida teha. Kas minna oma eluga edasi ja nautida koos seda lapsega.. ja vaadata mida elu meie ellu toob. Tahan ka end jälle naisena tunda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 15:38; 15.02 16:37; 17.02 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka oma naist ei käperdaks, kui ta kodus väljaveninud dressidega ringi käiks. kui ikka see ei meeldi, mida sa näed, ega siis ei teki mingit soovi ka õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina ka oma naist ei käperdaks, kui ta kodus väljaveninud dressidega ringi käiks. kui ikka see ei meeldi, mida sa näed, ega siis ei teki mingit soovi ka õhtul.[/tsitaat]

soh, sa pead naist kui ilusasja kodus või? mul küll kodus väljaveninud dresside pärast allahindlust ei tehta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, kadestan Sinu meest teemaalgataja!
Meil vastupidi, mina mehena olen võimlenud igati, kuid emme tahab vaid emme ja perenaise rolli nautida ja mees on justkui loomulik osa perekonnast, mitte mees keda ihaldada.
Perekonda püüan koos hoida ja see toimib, kuid oma õrnused ja kiremaailma pean paraku elama armukesega, kellega naudime loomulikult olles teineteist igati. Meeleldi jagaksin seda oma kaasaga, kuid….
ju siis me näime sellistena kui välja näitame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh teile vastajad! Olen tagasi toonud meie ellu hellitused, musitamised, kallistused korduvaöt, kuid see on ainult hetkeline tema poolt. Alguses oli meil kõik ilus jne ja siis hakkas ajapikku allamäge minema. Kõige pealt hakkas seks kaduma ja siis edasi.
Isana täidab ta oma kohustusi igas mõttes.
Ma ei teagi kohe mida teha. Kas minna oma eluga edasi ja nautida koos seda lapsega.. ja vaadata mida elu meie ellu toob. Tahan ka end jälle naisena tunda![/tsitaat]Mees lihtsalt ei armasta sind enam. Laste saamine ei puutu küll kuidagi sellesse, et mehe tunded muutuksid. Esimene pool aastat pisikese titega, see on pisut teistmoodi, aga edasi peaks elu tagasi vanadele rööbastele minema.
Ega siin muu aita, kui avatud kaartidega mäng, ehk suud puhtaks rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 16:53 jutt on väga ilus!
Mina olen mehe jaoks ainult tema lapse ema ja hea sõber. Seksida minuga ei taheta ja ihaldusväärsena ma end ka tunda kahjuks ei saa.
Mees ütleb, et olen paksuks läinud ja temal minu kui naise vastu huvi kadunud.
Ma olen nii õnnetu seepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma pean meest kogu aeg kord panniga, kord tuhvliga eemale peksma, iga jumala minut ajab kätt püksi. Abielus siis kuus aastat ja meil on kaks last 😀
Äkki on su mehel keegi teine?[/tsitaat]

hahahhaa…täpselt sama! ka aastad ja laste arv klapib:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

hahahhaa…täpselt sama! ka aastad ja laste arv klapib:)[/tsitaat]

Ole siis ikka järjekindel ja ära murdu. Küll ta lõpuks rahule jätab.
Saad rahulikult omi asju ajada, ning mõne aja pärast tekitad teema, et miks mees ei taha Sind enam ja üleüldse, miks mehed on sead ega ole truud.:P

Edu õnnelikuks suhteks.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuda näeb, sinu mees sind- kas lapse emana, naisena või mõlemat?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.