Esileht Kodunurk Kuhu anda rinnahoidjad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Kuhu anda rinnahoidjad

Postitas:
Kägu

Võtsin kaalust alla ja rinnahoidjad jäid suureks. Kuhu viiksite korralikus seisukorras (nagu uued, kulunud viskasin ära), kuid kasutatud rinnahoidjad? Kas prügikasti või taaskasutusse?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Taaskasutusse muidugi.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka vii taaskasutusse.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

enne kui pole kindel, et kaal püsib väiksemana, ma ei annaks neid kuhugi, sest pärast ei pruugi sama häid leida, juhul kui peaksin juurde võtma.

 

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole nii kuum kaup kui näiteks püksikud aga usutavasti leiaksid ostja, seda siis loomulikult vastavas portaalis.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve

Täiskasvanud naise jaoks rinnahoidja kui selline ei ole küll kuskilt otsast rõve, nii et viimane kägu, mis su vanus õige on? No mõnedel inimestel jah tekitab vastumeelsust mõte sellest, et keegi teine on mingit riietuseset varem kandnud. Aga küllalt paljudel siiski ei ole niisuguseid tõrkeid. Uuskasutuskeskustes on rinnahoidjate stange täitsa olemas.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma annaks uuskasutusse need, mis on täiesti uued ja kasutamata. Kasutatud on ikka natuke veninud ja kulunud. Sinu arvates täiesti korralikud, aga kasutatud aluspesu koht on ikka prügikastis. Tesn, et on antud ka haiglatesse/hooldekodudesse. Aeg ajalt mõned astostiaalid saavad nii uut pesu.
Tegelikult ma ise ei käi kaltsukates ostmas ja sinna asju ei viitsi viia, aga nagu näha, siis klientuur on olemas.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki annaks samasse kohta kuhu ülejäänud riided. Ega siis kaalu langemisega ainult rinnahoidja väikseks jäänud

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Humana kasti – eks nad seal siis sorteerivad ja vaatavad üle, kas prügisse või müüki, st kas potentsiaalselt ostetakse või ei.

Yaga.ee-sse võid müüki ka panna, seal pole nime ka juures. Ma ostaks hea meelega teise ringi asju, kui pole ribadeks kulutatud, vaid ilusad. Juba põhimõtteliselt ei taha toetada ületootmist ja eelistan taaskasutust.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostaks hea meelega teise ringi asju, kui pole ribadeks kulutatud, vaid ilusad. Juba põhimõtteliselt ei taha toetada ületootmist ja eelistan taaskasutust.

Mina samuti, väga palju ostan teise ringi poodidest. Aga ihupesu siiski mitte. No lihtsalt ei soovi proovidagi. Ja ilma proovimata rinnahoidjat osta ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina samuti, väga palju ostan teise ringi poodidest. Aga ihupesu siiski mitte. No lihtsalt ei soovi proovidagi. Ja ilma proovimata rinnahoidjat osta ei saa.

Minu jaoks jälle pole ihupesu selles mõttes kuidagi teistmoodi. Pestud ju, mitte pesemata. Kindluse mõttes võib ise alati üle pesta. Ja pesemata riideesemel see “mälestus” sellest, kus ta kellelgi teisel kunagi varem on olnud, ei ole minu jaoks üldse oluline. Aluspükse ma ise ka ei osta kasutatult, sest ma kasutan ainult puuvillaseid ja need lihtsalt ei satu teisele ringile, kuluvad liiga kiiresti. Rinnahoidjaid olen ostnud proovimata, teades oma suurust ja silma järgi hinnates. On juhtunud, et need ikka ei istu, siis olen tagasi viinud. (Tegelikult vahel ei saa proovideski aru, kas istub või mitte, kui päev otsa on seljas olnud, hakkab alles miski häirima.) Sellest eurost või paarist, mis pidin maksma, kahju pole. Üldse ma oma maitse järgi rinnahoidjaid taaskasutusest eriti ei leia, nii et seda juhtub päris harva.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin kaalust alla ja rinnahoidjad jäid suureks. Kuhu viiksite korralikus seisukorras (nagu uued, kulunud viskasin ära), kuid kasutatud rinnahoidjad? Kas prügikasti või taaskasutusse?

Miks mitte oma sotsmeedia kontol tasuta välja pakkuda?

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seoses kaalulangetusega kaotasin pisut kaalu ka ajust. Palun abi.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen  viinud uuskasutuskeskusse, olid korralikud ja vähekantud, aga mulle kitsaks jäänud. osad lausa tuttuued ja siltidega.

arvan, et kindlasti on neid inimesi, kes ei ole suutelised omale täishinnaga poest korraliku firma rinnahoidjaid ostma (vähekindlustatud inimesed, pensionärid vmt) , las siis ostab uuskasutuskeskusest omale Triumphi pesu. ära viskamine tundus mõttetu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Spunk tasuta asjade ära andmise lehel olen vahel näinud ja alati tahtjaid olnud.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve

Täiskasvanud naise jaoks rinnahoidja kui selline ei ole küll kuskilt otsast rõve, nii et viimane kägu, mis su vanus õige on? No mõnedel inimestel jah tekitab vastumeelsust mõte sellest, et keegi teine on mingit riietuseset varem kandnud. Aga küllalt paljudel siiski ei ole niisuguseid tõrkeid. Uuskasutuskeskustes on rinnahoidjate stange täitsa olemas.

Rinnahoidjat rõvedaks ei pea (kuigi olen siit, Perekoolist, lugenud, et seda kantakse vahetamata lausa nädalaid, sest PK käod ju ei higista…), aga vat kaltsukates mina ka ei käi. Ilmselt nõukaaja trauma, kui pidingi vanema venna dresse ja jopesid kandma ning tõotasin endale, et “kui suureks saan, siis…”, ja nii ostangi endale ainult uusi riideid. Vanus, staatus ja rahaline seis on tõesti sellised, et võin küll endale seda lubada.
Samas ehted, maalid või antiiksed lauanõud võivad vabalt taaskasutatud olla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Seda võivad arvata ainult sinu- ja minusugused A või äärmisel juhul ka noored B-korviga naised. Teistele on rinnahoidja ikka vägagi hädavajalik.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Huvitav miks? Mul on suur B, mõnikord väike C, aga mul on ilma rinnahoidjateta ebamugav, et mitte öelda valus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Ja kui sa oled korraga kaotanud kõik – perekonna, kodu, lootuse, oma asjad -, siis on ok ka rinnahoidjata olla, sest see pole eksistentsiks hädavajalik? Tead, Siberisse küüditatud inimesed panid oma muldonnis lihtsale lauale plekk-karpi võililli. Et oleks kodusem, natukenegi rõõmsam. Kui mõelda, mille (ja kelle) nad elus kõik kaotanud olid, siis oli see lilleke täiesti tühiasi. Aga nii tehti, nii oli natukenegi inimlikum olla. Sina ei saa sest aru, sest sa pole pidanud elus midagi kaotama. Veab sul, aga kõigil pole nii hästi läinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehena … mõtlen, et kas see rinnahoidja pole nagu tavaline T särk?

Kui ta on ilus ja pole mõnele ennem selga sobinud (ning on seetõttu kasutatud) … siis ju ikka võib seda kasutada? Kui istub ja meeldib?

Milles probleem, pesumasin ju on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ma oma kasutatud trussaarid viia saaks, keegi teab? Mulle jäid väikseks

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ma oma kasutatud trussaarid viia saaks, keegi teab? Mulle jäid väikseks

Prügikasti.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Minu arust küll on! Teatud ametis on ju täiesti taktitundetu tulla tööle rinnahoidjata. Kontori etiketti see kohe kindlasti ei sobi. Rinnahoidjata võib käia suvel, vabal ajal, rannakleiti kandes. Seda ka juhul, kui rind ei ole väga suur ja ära vajunud.

Aga see ei sobi mitte, kui kontoris töötav naine tuleb tööle rinnad kõhu peal ripakil laiali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, iga päev õpid midagi uut 😀 Ma poleks arvanudki, et kasutatud rinnahoidja kuhugi mujale kui prügikasti kuulub. Aga et mõni soovib seda lausa kasutatuna osta… tuli üllatusena.

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Ja kui sa oled korraga kaotanud kõik – perekonna, kodu, lootuse, oma asjad -, siis on ok ka rinnahoidjata olla, sest see pole eksistentsiks hädavajalik? Tead, Siberisse küüditatud inimesed panid oma muldonnis lihtsale lauale plekk-karpi võililli. Et oleks kodusem, natukenegi rõõmsam. Kui mõelda, mille (ja kelle) nad elus kõik kaotanud olid, siis oli see lilleke täiesti tühiasi. Aga nii tehti, nii oli natukenegi inimlikum olla. Sina ei saa sest aru, sest sa pole pidanud elus midagi kaotama. Veab sul, aga kõigil pole nii hästi läinud.

Sa arvad, et need vaesed naised tõesti tahavad kellegi kasutatud rinnahoidjat? Et kui on kõik kaotanud siis tähendab see, et nad ongi kõigega nõus, mida pakutakse!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ma oma kasutatud trussaarid viia saaks, keegi teab? Mulle jäid väikseks

Facebook marketplace või varjupaik!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ma oma kasutatud trussaarid viia saaks, keegi teab? Mulle jäid väikseks

Prügikasti.

Aga ma ei raatsi, kellelgi võib ju vaja minna. Osad küll juba auklikud ja parandatud. Äkki siis ka naiste turvakodu??

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Kodunurk Kuhu anda rinnahoidjad