Esileht Kodunurk Kuhu anda rinnahoidjad

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Kuhu anda rinnahoidjad

Postitas:
Kägu

Kuhu ma oma kasutatud trussaarid viia saaks, keegi teab? Mulle jäid väikseks

Prügikasti.

Aga ma ei raatsi, kellelgi võib ju vaja minna. Osad küll juba auklikud ja parandatud. Äkki siis ka naiste turvakodu??

Jäta lastele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ma oma kasutatud trussaarid viia saaks, keegi teab? Mulle jäid väikseks

Prügikasti.

Aga ma ei raatsi, kellelgi võib ju vaja minna. Osad küll juba auklikud ja parandatud. Äkki siis ka naiste turvakodu??

Jäta lastele.

Aitäh hea mõtte eest, ise poleks selle peale tulnudki. Perekoolist saab ikka häid nõuandeid! Ole hoitud vastaja

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu ma oma kasutatud trussaarid viia saaks, keegi teab? Mulle jäid väikseks

Prügikasti.

Aga ma ei raatsi, kellelgi võib ju vaja minna. Osad küll juba auklikud ja parandatud. Äkki siis ka naiste turvakodu??

Jäta lastele.

Aitäh hea mõtte eest, ise poleks selle peale tulnudki. Perekoolist saab ikka häid nõuandeid! Ole hoitud vastaja

Olge nüüd, praegu on inimestel pensionirahad käes, saab hea hinnaga maha müüa!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka hea mõte, võibolla esmalt proovida müüa ja kui ei osteta, siis jätan lastele. Kas keegi oskab nõu anda, kust pensionärid ostavad, FB vist väga mitte? Kuna varasem müügikogemus puudub, siis mis arvate, mis võiks hinnaks panna?Kellelgi kogemusi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ka hea mõte, võibolla esmalt proovida müüa ja kui ei osteta, siis jätan lastele. Kas keegi oskab nõu anda, kust pensionärid ostavad, FB vist väga mitte? Kuna varasem müügikogemus puudub, siis mis arvate, mis võiks hinnaks panna?Kellelgi kogemusi?

iha.ee

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada ei ole see müügiportaal, või ma eksin?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teada ei ole see müügiportaal, või ma eksin?

Ei eksi aga oleneb, mida pakud! Kasutatud trussikud lähevad nagu soojad saiad hea papi eest!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Ja kui sa oled korraga kaotanud kõik – perekonna, kodu, lootuse, oma asjad -, siis on ok ka rinnahoidjata olla, sest see pole eksistentsiks hädavajalik? Tead, Siberisse küüditatud inimesed panid oma muldonnis lihtsale lauale plekk-karpi võililli. Et oleks kodusem, natukenegi rõõmsam. Kui mõelda, mille (ja kelle) nad elus kõik kaotanud olid, siis oli see lilleke täiesti tühiasi. Aga nii tehti, nii oli natukenegi inimlikum olla. Sina ei saa sest aru, sest sa pole pidanud elus midagi kaotama. Veab sul, aga kõigil pole nii hästi läinud.

Sa arvad, et need vaesed naised tõesti tahavad kellegi kasutatud rinnahoidjat? Et kui on kõik kaotanud siis tähendab see, et nad ongi kõigega nõus, mida pakutakse!

Kui sa oled kaotanud kõik, siis on loogiline, et uute soetamiseks läheb aega. Kui saad riideabi, on ju ometi hea, või kuidas?
Aga õelutse edasi, küll tuleb ka sinu mihklipäev.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Ja kui sa oled korraga kaotanud kõik – perekonna, kodu, lootuse, oma asjad -, siis on ok ka rinnahoidjata olla, sest see pole eksistentsiks hädavajalik? Tead, Siberisse küüditatud inimesed panid oma muldonnis lihtsale lauale plekk-karpi võililli. Et oleks kodusem, natukenegi rõõmsam. Kui mõelda, mille (ja kelle) nad elus kõik kaotanud olid, siis oli see lilleke täiesti tühiasi. Aga nii tehti, nii oli natukenegi inimlikum olla. Sina ei saa sest aru, sest sa pole pidanud elus midagi kaotama. Veab sul, aga kõigil pole nii hästi läinud.

Sa arvad, et need vaesed naised tõesti tahavad kellegi kasutatud rinnahoidjat? Et kui on kõik kaotanud siis tähendab see, et nad ongi kõigega nõus, mida pakutakse!

Kui sa oled kaotanud kõik, siis on loogiline, et uute soetamiseks läheb aega. Kui saad riideabi, on ju ometi hea, või kuidas?

Aga õelutse edasi, küll tuleb ka sinu mihklipäev.

Üks asi on riided, teine asi ihupesu! Paljud inimesed lihtsalt pole nõus kandma teise inimese pesu! Kui raske sellest aru on saada? Mine ajaviiteks suhtle tänaval kodututega ja saad aru, et inimestel on väga erinev arusaam asjadest, isegi siis kui on põhimõtteliselt põhjas.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on riided, teine asi ihupesu! Paljud inimesed lihtsalt pole nõus kandma teise inimese pesu!

.
See küsimus siin teemas ongi, et kas pesu on lihtsalt riided või pesu on see, mis vastu su suguelundeid on nühkinud.

Rinnahoidjad ilmselt ei ole (vastu suguelundeid) ja osad inimesed käsitlevadki seda kui lihtsalt riietuseset.

Ja ebays on müüa päris palju rinnahoidjaid, mis on “korraks peal käinud”, aga ometi maksavad 200€ ja rohkem.  Ja keegi ei tea, kas see “korraks” on tõesti vaid proovimiseks või ongi ca aasta jagu kasutuses olnud. Kallid ja kvaliteetsed tooted ju ei näita nii lihtsalt tõde välja.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist olen vähenõudlik inimene. Rahaprobleeme mul küll praeguses elustaadiumis ei ole. Vähemalt rinnahoidjaid jaksan omale osta palju tahan.  Kuid arvan ikkagi, et juhul, kui kunagi olen mingis keerulises olukorras, siis võiksin küll kellegi väga vähe kantud rinnahoidjat kasutada. Tõttöelda, mul ongi väga palju rinnahoidjaid kapis, mille on mulle andnud mu tütar. On mõned korrad kandnud, aga kuna ei sobinud, siis andis mulle.

Samamoodi on mul endal ostetud terve hunnik rinnahoidjaid, mis poes sobisid hästi, aga hiljem enam mitte, sest õigest sobivusest saab aru alles siis, kui oled pikemalt kandnud. Mõtlen samamoodi, et mida nendega teha. Kõik on firma omad – Calvin Klein ja Hilfiger, mitte noname asjad. Aga nii ilmselt ongi, et kunagi, kui viitsin, siis viin Humana riidešahti.

Muudest riietest on mul üldse enamus asjad second hand riided. Mulle meeldib taaskasutus ja teisalt, ma ei raatsi riiete peale eriti kulutada (kui saapad ja ülariided välja arvata)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks asi on riided, teine asi ihupesu! Paljud inimesed lihtsalt pole nõus kandma teise inimese pesu! Kui raske sellest aru on saada? Mine ajaviiteks suhtle tänaval kodututega ja saad aru, et inimestel on väga erinev arusaam asjadest, isegi siis kui on põhimõtteliselt põhjas.

Sa said aru, et tahetakse pesemata pesu ära anda?
Mismoodi rinnahoidja erineb näuteks ümber keha olevast särgist või kasutatud jalanõudest? Viimaseid kusjuures ei saa tihtipeale pestagi.

Kes ei soovi, ei kanna, aga pakkuda ju võib.
Ja tänan, inetu ininene – ma tegelengi kodututega. Lisan, et nemad tahavad riidekraami alailma, sest olemasolevaid nad ei pese/pole võimalust pesta ja riideid vahetades visatakse vanad lihtsalt minema (või teevad lõket).

Millised on sinu kuldaväärt soovitused või oskad ainult halvustada?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nõme on koduvägivalla ohvriks langenud naist mingi kodutu bomžiga võrrelda ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ema ja lapse turvakodusse võiks pakkuda. Seal ju naised, kes tulevad tihti 2 kätt taskus

Rinnahoidja pole mingi must have riideese.

Ja kui sa oled korraga kaotanud kõik – perekonna, kodu, lootuse, oma asjad -, siis on ok ka rinnahoidjata olla, sest see pole eksistentsiks hädavajalik? Tead, Siberisse küüditatud inimesed panid oma muldonnis lihtsale lauale plekk-karpi võililli. Et oleks kodusem, natukenegi rõõmsam. Kui mõelda, mille (ja kelle) nad elus kõik kaotanud olid, siis oli see lilleke täiesti tühiasi. Aga nii tehti, nii oli natukenegi inimlikum olla. Sina ei saa sest aru, sest sa pole pidanud elus midagi kaotama. Veab sul, aga kõigil pole nii hästi läinud.

Sa arvad, et need vaesed naised tõesti tahavad kellegi kasutatud rinnahoidjat? Et kui on kõik kaotanud siis tähendab see, et nad ongi kõigega nõus, mida pakutakse!

Eks nad eelistaks uut, aga vahel on elus nii, et pead leppima kahest halvast paremaga. Mu arust teemaalgataja ei pea üldse põdema, kui taaskasutuses müüakse, siis järelikult keegi tahab, järelikult võib viia. Mingit rämpsu ja palju kantud pesu ma ei viiks ja tal ei olnud ka plaanis. Kui on vähe kantud, siis ehk ei ole ka need paelad ja kummid suurt veel veninud ja saab kasutada küll. Mingeid voolusi tavaliselt naistel rindadest pole (kui pole just imetav ema), nii et ma ka ei saa aru, mis hirmus probleem mõnel on, et seda kõlbaks kasutada. Poes ka ju proovitakse neid uuena ostetavaid ja nagu siit selgus, mõni käib üldse rinnahoidjata ja viib siis selle rinnahoidjata kantud pluusi, t-särgi või kleidi taaskasutusse- mis seal siis nii väga nüüd vahet on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris nõme on koduvägivalla ohvriks langenud naist mingi kodutu bomžiga võrrelda ????

Kui sa kommentaarist aru ei saa siis jäta oma rumalus endale! Keegi pole võrrelnud neid! Iva oli selles, et olgugi inimene kui põhjas tahes, ka neil on oma uhkus!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus nüüd osa seltskonnast läks põlema… Mis see teie mure on, kui mõni soovib kasutatud rinnahoidjaid osta? Veel enam, kui mõni neid pakub??? Ega keegi ei käsi teid neid osta! Enda näitel võin öelda, et valehäbi kasutatud asjade suhtes tunnevad pigem vaesemad inimesed, kui enam vaene pole, muutuvad tähtsamaks muud asjad (nt keskkond) ja taaskasutus pole üldse enam tabu ega häbi. Eks need, kes ei soovi või häbenevad oma vaesust, ei osta rinnahoidjaid kasutatuna, simple.

Minulgi on kapis mitmeid rinnahoidjaid, mida olen vaid selga proovinud, kunagi poes tundusid ok, aga kui kandma hakkasin, ei olnud ikka mugav. Olen viinud kogumiskasti, sest pea uusi riideesemeid viskab minema vaid täitsa keskkonnavaenulik inimene. Kui nüüd mõni vihakägu vihastab, olgu pealegi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nõme on koduvägivalla ohvriks langenud naist mingi kodutu bomžiga võrrelda ????

Kui sa kommentaarist aru ei saa siis jäta oma rumalus endale! Keegi pole võrrelnud neid! Iva oli selles, et olgugi inimene kui põhjas tahes, ka neil on oma uhkus!

Õpi ennast korrektsemalt väljendama, mitte ära haugu teistega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Kodunurk Kuhu anda rinnahoidjad