Esileht Kodunurk Kuhu anda utiliseerimiseks koduelektroonika?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kuhu anda utiliseerimiseks koduelektroonika?

Postitas:

Kuhu anda väike põrandalamp ja väiksemad koduelektroonikaasjad, kui need enam ei tööta? Tallinna piires ja nii et ühistranspordiga ligi saab.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jäätmejaam võtab vastu sellist kraami.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis elektroonikapoodide taga ei ole konteinereid kuhu viia? Soomes näiteks on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu anda väike põrandalamp ja väiksemad koduelektroonikaasjad, kui need enam ei tööta? Tallinna piires ja nii et ühistranspordiga ligi saab.

Prismade taararuumi võib väikest kodutehnikat panna, seal eraldi prügikast.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suuremates Prismades on taarapunktis ka väikeelektroonika konteiner, vähemalt Lasnamäe 24/7 Prismas on.

muudatus: ei näinud eelnevat postitust 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Eestis elektroonikapoodide taga ei ole konteinereid kuhu viia? Soomes näiteks on.

ma ei tea, miks seda postitust miinustatud on, aga jah, ka eestis peab koduelektroonikat müüv pood vastu võtma kasutuid/mittetöötavaid sama tüüpi seadmeid. tõsi, mõnikord on see koht poes raskesti leitav ja tuleb konkreetselt küsida. ehituspoodides on tavaliselt kohe kassade juures need kastid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu anda väike põrandalamp ja väiksemad koduelektroonikaasjad, kui need enam ei tööta? Tallinna piires ja nii et ühistranspordiga ligi saab.

pannakse kortermajade juurde suurte konteinerite juurde. Ega nad sinna vedelema ikka ei jää ju.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõmba prügikott suur ümber ja  prügikasti.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, miks seda postitust miinustatud on

Mina tean, miks miinustatud on.
Sest selle asemel, et konkreetselt kirja panna, kus ta elab, tekitab see tola taas mingi ülelinnalise arutelu.

Ja siis kui keegi vastab, et “Kle, mustika keskuse Bauhofil on kassade taga vastav suur kast”, või, et “Kristiine Euronics võtab vastu ja samuti os suur kast”, siis saaks nipsakalt vastata, et “mustamäele mul asja ei ole” või “ma ei käi mingis totakas kristiines”
Jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Kuhu anda utiliseerimiseks koduelektroonika?