Esileht Pereelu ja suhted Kuhu kadus teema “ma olen töötu?”

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kuhu kadus teema “ma olen töötu?”

Postitas:

Küsimus pealkirjas siis – miks see on haihtunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja sai teada, et ta polegi töötu. Lisaks sai ta teada, et ta on üsna rumal, mis oli kahtlemata tõsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik.
Ega kui teemale juba vastati siis poleks saanud teemaalgataja ise seda ära kustutada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta siis töötu ei olnud ja miks ta arvas, et ta on, kui ta polnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige esmaks kirjutas, et on töötu.Ja Töötukassa ei maksa midagi, sest teda ei koondatud. Juriidiliselt pidi õige olema, sest tahtis tööle naasta u 2a lapse juurest aga Tööseadus(mis see küll on) käsib tööandjal kohta hoida kuni lapse 1,5a saamiseni. Nii vastas tema väitel ka Töökaitse.

Siis väitis, et tahtis tööle minna, lausa 3 korda rääkis tööandjaga, oma tööd ei pakutud ja tööandja ütles välja, et eelistab asendajat ja talle pakuti vaid koristaja kohta-loobus ja jäi uuesti lhp-le.

Tund hiljem väitis et tööleping lõpetati kokkuleppel.

Ühtki head nõuannet kuulda ei võtnud. Kirus vaid, et selline see eesti on ja tal on maksud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, väga segane jutt oli, veidi kahtlane. Ja peale seda, kui Kohalik asja segasuse väga korrektselt kokku võttis, kadus teema. Ehk lasi ise modedel maha võtta?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 18:42; 04.03 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult kahju. Anonüümse Kägu teema oli ülimalt õpetlik ja kasulik teada, mida ja kuidas käituda, kui tööandja pakub kokkuleppel lahkumist alla 3a lapse emale/isale,
ning
kubises ümberlükkamist vajavatest väidetest(mida paljud usuvad)
nagu
tööandja peab sama töökoha säilitama lapse 1a6k(1,5a) saamiseni, mitte 3a
ja
Töötukassast pole mingit kasu, sest kui ei koondatud siis nad sind ei aita ja mingit raha ei saa
ja
kui muud tööd pakutakse aga see ei sobi siis pean ise ära minema või kokkuleppel(tegelikult tuleb koondada)
ning
tööandja võibki öelda, et mine ära, ma jätan asendaja tööle, tal ei jää laps haigeks

Teemaalgataja võinuks oma postituse lasta maha võtta, jättes arutelu ja saadud õiged nõuanded/vastused ja soovitused, mida oli seal mitmelt autorilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas moded siis võtavad nii palumise peale maha või, väga nõme!
Kurat, moded, jumala närvi ajab! Inimesed mõtlevad kaasa, raiskavad oma kirjatähti jne, Kohalik nt kirjutas ju pikalt seal mitmes postituses ja siis lihtsalt kustutatakse..
Ehk oleks see teema tulevikus mõnele abiks olnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga õige Kohalik! Ma ütlesin ka seal sõna sekka, sest ma lihtsalt ei suutnud uskuda sellist juttu, mida teemaalgataja väitis. Nt mida nn töökaitsest öeldi ja kuidas tööandja nii julgelt valetab inimesele. Ma tean, et selliseid tööandjaid on rohkem kui küll, aga selleks soovitasingi hakkaja olla ja juristi abiga oma õigust nõuda. Uskumatud lood siin vahel ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 18:42; 04.03 18:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just otsisin seda teemat, tahtsin näha, mis siin tundide jooksul veel juttu lisaks on tulnud. Tundus uskumatu, et inimene niimoodi rumalalt käitus. Kõige enam aga hämmastas see, et ta ei võtnud ühtegi nõuannet kuulda vaid jahus ikka oma sama teemat edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenutas natuke muumimammat. Kõik püüavad aidata ja lahendusi leida, aga talle ei sobi üks ega teine ja viu viu viu, kõik on hirmus kole paha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuhu kadus teema “ma olen töötu?”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.