Esileht Pereelu ja suhted kuhu kadus teema?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: kuhu kadus teema?

Postitas:

Lugesin siin hommikupoole teemat täiskasvanud lapse ja vanemate halbadest suhetest. Nüüd otsin ja otsin ja enam leia. Olen pime või?
Teema pealkiri oligi vist Halb suhe, aga võin ka eksida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 16:10; 23.10 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On jah kadunud. Otsisin ise ka seda, sest tahtsin näha, kas teemaalgataja reageeris veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin. Kirjutasin hästi pika vastuse koos linkide ja soovitustega, kahju on tühja läinud tööst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja ise ei saa ju teemat kustutada, kui sellele on vastatud? paluks moderaatoritelt selgitust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 16:10; 23.10 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugesin ka ise seda teemat.
Teemaalagataja võis kirjutada otse kasutajaabile ja nõuda teema kustutamist. Mina seda kustutanud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgataja ise ei saa ju teemat kustutada, kui sellele on vastatud? paluks moderaatoritelt selgitust.[/tsitaat]

Kustutatud teemaalgataja palvel, kuna teema muutus liiga isiklikuks.
Ps. Inimene, kes kirjutas selle pikema kommentaari koos linkidega, töö ei läinud tühja, läbi loetud ja teadmiseks võetud. Aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei leia enam ühte eile hilisõhtul postitatud teemat. Vastasin ka sellele ja nüüdseks juba kustutatud. Olin ainus vastaja seal, teema oli väga värske ja ei sisaldanud liigselt isiklikku informatsiooni ega olnud seal ka mingit sõimu ega midagi. Milleks üldse teema teha kui kohe ära kustutatakse? Või postitatakse siia joobes olekus, et hommikul kahetsetakse ja vaja ära kustutada? Või oli see mõni modedest, kes postitas ja hiljem kasutas oma võimalusi teema kustutamiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võiks siis pigem kustutada n ö isikliku osa(mõned postitused), neid asjalikke kommentaare sh viiteid oleks tahtnud lugeda, kindlasti oleks paljudele abiks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted kuhu kadus teema?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.