Esileht Ilu ja tervis Kuhu kaob mu energia?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuhu kaob mu energia?

Postitas:

Kuidas küll on nii, et kui ma olin laps siis ma olin hüperenergiline. Iseloomustati, mind sõnadega, et ei püsivat isegi pudelis paigal. Hommikul olin juba kell 6 üleval ja õhtul oli tükk tegu, et mind unele saada. Ja nüüd 35 aastasena.. Kuhu see energia kadus? Miks lapsel on rohkem energiat, kui täiskasvanud? Viimased kaks aastat on raske hommikul ärgata, pidev väsimus, õhtul lähevad silmad enne kinni, kui pea patja puudutab.. Miks see nii on?

+14
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Sööd kehvalt, valesti, liiga palju, liiga valel ajal. Katseta toitumisega, kindlasti söö väiksemaid toiduportsjoneid. USA teadlased soovitasid igal elukümnendi ületamisel süüa 100kcal vähem.

Söömine on kõige alus.

+9
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tegeled sama põnevate asjadega nagu lapsena või on su päevades palju rutiinseid ja igavaid kohustusi? Kas magad öösiti piisavalt? On piisavalt aega iseendale?

Tüütud kohustused kulutavad energiat ja pidevalt on tunne, et oled väsinud olemast väsinud. Võta vaba nädal, kus teed kõike teistmoodi, kui oled igapäevaselt harjunud, murra rutiin. Kui see aitab, siis pead aegajalt oma päevakava üle vaatama ja rutiini muutma. Ning piisavalt magama.

Kui on haiguslik väsimus, siis lase perearstil oma hemoglobiini kontrollida, ka aneemia tekitab jõuetust. Kui oled koroonat põdenud, siis võib olla pikk Covid.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka borrelioos tekitab sellist jõuetust. Igaks juhuks võiksid perearstiga rääkida.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled kindel, et põhjus pole meditsiiniline? Mul sõbrannal oli sama teema ja tal oli rauapuudus. Tegi kuuri ära ja kõik sai korda. Põhjuseid võib olla väga palju. Eks mingist vanusest ongi energiat vähem, kuid 35 nüüd kindlasti selline vanus pole, seda enam, et jutt ei käi sellest, et energiat on vähem, vaid pidevast väsimusest.

Soovitan teha Magvit B6 kuuri, sõltumata väsimuse põhjustest saab see teha vaid head. Ning kui sa pole arsti juures selle murega käinud, siis tuleks seda esimesel võimalusel teha.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu see energia kadus? Miks see nii on?

Koroona. Kas põdesid või süstisid; vahet pole.

+3
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Palvetad kehvalt, liiga vähe. Kas sa kirikus käid? Katseta kirikus palvetamisega, kindlasti palveta rohkem, kuid väiksemate sessioonidega. Kirikujuhid soovitavad igal järgmisel elukümnendil palvetada järjest rohkem, kuna surmaiga läheneb.

Palvetamine on elu alus.

+4
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, lapsena kirjeldati selliselt… aga kuidas oli 33aastaselt olla, olid ka hüperaktiivne või toimus see aktiivsuse langus pikema aja jooksul.

kilpnäärme alatalitus on ka levinud põhjus väsimusele.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei jõua vastuseid ära imestada: kas tõesti on kõigil 35-aastasena samasugune energiatase nagu kümneaastaselt?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on sul sügav seksipuudus. Proovi leida sobiv sekspartner, kes rahuldab sind nii kehaliselt kui ka emotsionaalselt, mured magamise ja energiaga lahenevad iseenesest. Ja siis polegi vahet, kas oled 35-aastane või 80-aastane, ikka on energiatase laes.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sul sügav seksipuudus. Proovi leida sobiv sekspartner, kes rahuldab sind nii kehaliselt kui ka emotsionaalselt, mured magamise ja energiaga lahenevad iseenesest. Ja siis polegi vahet, kas oled 35-aastane või 80-aastane, ikka on energiatase laes.

Mõnes mõttes küüniline soovitus, aga tegelikult tundub siiski toimivat – hea seks ja rahuldav suhe toob küll ellu energiat juurde.

Vähemalt ise panin seda tähele ….

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sul sügav seksipuudus. Proovi leida sobiv sekspartner, kes rahuldab sind nii kehaliselt kui ka emotsionaalselt, mured magamise ja energiaga lahenevad iseenesest. Ja siis polegi vahet, kas oled 35-aastane või 80-aastane, ikka on energiatase laes.

Jäta nüüd, perekooli naised ei seksi, see on fui

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja väga raske on mõista, miks lapsed jonnivad voodis.  Lõunauinak… nii mõnus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastel ongi ju rohkem energiat. Me oma seltskonnaga just rääkisime ühel ühisel ürituselt, et meie väsime juba grilli kõrval istumisest ära, aga lapsed jooksevad ringi, hüppavad batuudil ja müttava terve õhtupooliku, et kuidas neil ometi jagub seda energiat.
Kui see väsimus on Sul aga tõesti viimase pasti aasta teema, siis ei teeks paha seda arstile kurta. Võimalik, et mingi terviseprobleemiga tegemist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Kuhu kaob mu energia?