Esileht Ajaviite- ja muud jutud KUHU kaovad Omniva pakid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: KUHU kaovad Omniva pakid?

Postitas:
Kägu

Väga tihti ei jõua pakid kohale. Olen jäänud ise pakita ja nt 2 nädala eest 40 asutusest välja saadetud pakist ei jõudnud kohale 3.
Ok, saan aru pakiautomaadist, saadetakse vale kood vms. Aga tavaline (ja kusjuures tähitud!) saadetis. Kus see koht on, kus reaalselt need pakid on? Töötajatel kodus? Kuskil laonurgas, nii et kuude kaupa ei avastata? Kus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul kaotas Royal Mail paki ära.
Saaja üritas meeleheitlikult Omnivat süüdistada, aga träkkimisel oli ilusti näha, et pakk oli UKsse Royal Maili jõudnud, aga mida pole, seda pole…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ebaõnn lihtsalt.Suurem osa neist tuleb siiski varem või hiljem välja. Kas annad pakid kullerile või viid ise postkontorisse?

Saadan palju pakke, asukoha tõttu alati Omnivaga ja aastate jooksul pole mitte ühtega pakki kaduma läinud ega isegi eriti hilinenud õnneks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Omniva on ikka täiesti süüdimatu ettevõte … mulle saabus eelmise nädala algul pakk Finesti kontorisse. Kuna see asub mulle täiesti ebasobiva koha peal, siis suunasin paki sealt ümber ja need imbetsillid suutsid selle paki ära kaotada (kusjuures täiesti arvestatavate mõõtudega pakk oli, mitte mingi Hiinast tellitud jublakas). Tracking näitab, et Finestist võeti pakk peale ja sealt enam kuskile edasi ei jõudnud. Kusjuures nad ei vaevu isegi kirjadele vastama … infotelefonil mingi papagoi vastab ja korrutab iga kord sama sisutühja juttu 🙁 Nüüd siis soovitavad, et mina võtku saatjaga ühendust ja too hakaku oma riigi postiasutuse kaudu seda otsima. Mille krdi pärast peab täiesti süütu inimene oma aega ja vaeva raiskama selle peale, et Omnivas töötavad vargad ja/või imbetsillid?!?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ebaõnn lihtsalt.

Kahjuks on sama kogemus paljudel mu tuttavatel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul kaotas Royal Mail paki ära.

Saaja üritas meeleheitlikult Omnivat süüdistada, aga träkkimisel oli ilusti näha, et pakk oli UKsse Royal Maili jõudnud, aga mida pole, seda pole…

Mul oli sama, õnneks lahenes lihtsalt, ma pidin natuke ootama kuni neil mingi pakitähtaeg täis saab ja siis pandi tasuta uus pakk teele ja sain selle 4 päevaga kätte.
Üks pakk oli 300 euro väärtuses alist mis läks kogemata tartusse ja kuna ma hakkasin pakki ise taga ajama, siis nad saatsid selle uuesti tallinna.
Ma igakord ei süüdistaks Omnivat, sest neid pakke on tohutult. Puhttehniliselt tuleb vigu ikka sisse ja kallite ostude puhul kasutaks ikka kullerit.

Pigem eestlane on pirtsuks muutunud. Kui kohe kellapealt ei saa oma 5 eurost pakki kätte, siis on nina vingus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui kohe kellapealt ei saa oma 5 eurost pakki kätte, siis on nina vingus.

Mis vahet seal on, mis väärtuses on pakk? Kui ma olen ikkagi oma jõulukaardi teele saatnud, siis mul on ju õigus eeldada, et see jõuab ka saajale kohale . Ei?
Nt kui ma ostan poest saia, siis mul on ju õigus eeldada, et seda on võimalik süüa? Olenemata saia hinnast…

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis 5 eurot? minu kadunud paki väärtus oli näiteks 125EUR ja Omniva andis mulle lahkesti teada, et ega see pole üldse kindel, et see mulle hüvitatakse … et neil olevat seal mingid vastavad konsultandid, kes otsustavad, kas hüvitada või mitte. Et siis selline vahva ettevõte … dokumentaalselt on tõestatav, et paki kaotajaks on Omniva ja nemad leiavad, et siin on veel midagi üldse arutada, kas hüvitada või ei?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks kasutada omnivat kui on palju teisi võimalikke variante?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain seekord isegi päris ruttu paki kätte ,juba 2 päevaga oli pakk automaadis 🙂 Eelmise aasta lõpul oli natuke tegemis aga 20 päeva pole ka nii hull .Arusaadav,et enne pühi Omnival palju,palju tööd .Õnneks enne aasta lõppu oli siiski mu pakike käes 🙂 Ilmselt on Omnivas tööjõu puudus .

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga tihti ei jõua pakid kohale. Olen jäänud ise pakita ja nt 2 nädala eest 40 asutusest välja saadetud pakist ei jõudnud kohale 3.

Ok, saan aru pakiautomaadist, saadetakse vale kood vms. Aga tavaline (ja kusjuures tähitud!) saadetis. Kus see koht on, kus reaalselt need pakid on? Töötajatel kodus? Kuskil laonurgas, nii et kuude kaupa ei avastata? Kus?

See on sama suur müstika nagu see, kuhu kaob raha või kust tuleb tolm. Fakt on see, et Omniva pakub teenust, mille turvalisuse eest nad absoluutselt ei vastuta. Nende meelest ongi see normaalne, et pakisaatmisteenuse juurde käib loomulik kadu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Miks nad siis üldse tegutsevad, niisama mingi naljafirma, kes pakub õnneloosi või? Pangu oma putka siis parem kinni!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootan aliekspressist pakke veebruari keskpaigast peale. Näitab, et ammu Eestis juba. Eelmisest sügisest peale on kestnud see jama, et pakid, mis muidu jõudsid kahe-kolme nädalaga kohale, ei ole nüüd kuu ajagagi kohal. Ja tellitud samadest kohtadest, kuskohast varemgi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis variant on välismaalt saadetud pakki kätte saada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pakipugija sööb ära

Please wait...
Postitas:
Kägu

selliste kätte https://www.ohtuleht.ee/954191/valenime-all-eesti-posti-toole-lainud-kelm-nappas-tuhandete-inimeste-andmed?fbclid=IwAR1M_kveedalQ70e8YkUsEC2DY1PtW1Ow3ECPnuqHw5XPPdMwRyAUL7M5Ns
vaadates seal makstavat palka, siis pole ka ime
ok, ma saan aru, et kusagilt välismaalt tellides ei pruugi olla muud varianti, aga miks ometi eestisiseselt saata pakke omnivaga, kui ka normaalsemaid teenusepakkujaid on olemas? tänases postimehes oli lugu, kuidas mingi riigiasutuse suur ja kallis pakk kadus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui eestlased nii palju seda Hiina rämpsu ei telliks, siis toimiks asi paremini. Igat viimset kui sokki ja mutrit on vaja Hiinast Eestisse sõidutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil töö juures tuli ka üks oluline pakk Eesti teisest otsast kohale nädalaid hiljem ja praktiliselt ilma ümbriseta. Nagu oleks kuskilt rehepeksu masinast läbi lastunud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis variant on välismaalt saadetud pakki kätte saada?

Et siis ainult omnivaga? Praegu teema sellest ongi, et ei saa pakki kätte, seega vahet pole kas omnivaga või üldse mitte – pakist ilma nagunii!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui eestlased nii palju seda Hiina rämpsu ei telliks, siis toimiks asi paremini. Igat viimset kui sokki ja mutrit on vaja Hiinast Eestisse sõidutada.

selle hiina rämpsu najal nad üldse püsivadki.
aga jama on see, kui isegi riigiasutuse pakid ära kaotatakse
https://leht.postimees.ee/6561184/riigiameti-hinnaline-tooriist-haihtus-omnivas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kaotas Omniva poolteist aastat tagasi ühe suht kalli paki ära ja otse loomulikult nad väitsid, et ei tea midagi ja nemad pole süüdi. Ajasin Paypali kaudu jälgi ja paki saatja suutis tõestada, et pakk pandi kenasti teele. Pakis olid ehtsast nahast vinged disainsaapad. Püüan Omniva teenust kasutada nii vähe kui võimalik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kaotas Omniva poolteist aastat tagasi ühe suht kalli paki ära ja otse loomulikult nad väitsid, et ei tea midagi ja nemad pole süüdi. Ajasin Paypali kaudu jälgi ja paki saatja suutis tõestada, et pakk pandi kenasti teele. Pakis olid ehtsast nahast vinged disainsaapad. Püüan Omniva teenust kasutada nii vähe kui võimalik.

raha said tagasi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga kuhu need asjad siis ikkagi pannakse, mida klientideni ei toimetata ja jäävadki kliendi jaoks kadunuks. Kuhugi ja kellegi kätte peavad need ometigi sattuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nad ju palkavad seal endisi vange, kes pakid sisse vehivad. Kui juba liiga palju pakke on kaduma läinud ühe töötaja valve alt, lastakse see lahti, aga eks uus samasugune tule ilmselt asemele, kui jamad ei ole lõppenud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ulme on see kui palju rämpsu hiinast tellitakse. Üheeurosed pakid ja kallim kaup tulevad ju riiki sisse samasse konteinerisse surutult, aega võtab nende sorteerimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sai tellitud kaup 136kg 2m*2m, ometi suutis Omniva selle ära kaotada
😂 Asutus saatis välja kirja, et kaup edastatud Omniva kullerile 12 märts ja peaks lähipäevil meieni jõudma! 25märts veel kaupa polnud, helistatud sai mitmeid kordi asutusse, kust kaup tellitud raiusid, kui raudnaela pakk üle antud! Omniva väitis pole näinud, lõpuks siis 29märts Omniva vabandas, et leidsid ülesse 2 aprill saime ka kätte 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule on tulnud sel aastal (ehk siis kolme kuu jooksul) 4 korda kiri/pakk (maksikiri vist on selle nimi, mis pannakse postkasti, pruunis ümbrikus), mis on sattunud valesse linna. Aadress on õige (tänav, maja, korter) kuid linn on vale.

Esimsesel korral viisin postkontorisse tagasi, kus teenindaja suhtus väga tõrvjuvalt sellesse, et ma ei tahtnud nende käest uut marki osta. Tegin siiski selgeks, et maksikiri tuli valele aadressile ning mina selle uuesti saatmise eest maskma ei pea.

Kolmel korral olen pannud ise Eesti Posti postkastidesse tagasi ja tõmmanud aadessile ringi ümber ja pannud märke, et kiri saabus valele aadressile.

Variant on siis see, et inimesed, kellele saabub vale saadetis, ei taha/viitsi sellega tegeleda. Kas jäetakse lihtsalt saadetis endale või visatakse minema.

Usun ka, et lattu võivad asjad ära kaduda. Omniva ladu on ju väga suur ning kui keegi tõstab mingi paki “korraks” näiteks kuhugile vale aluse peale, siis ma usun, et see tõesti võib seal seista päris pikalt- näiteks kuni järgmise inventuurini.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuhu kaovad? Minu kogemus: saatsin selle kõige paksema kiirköitjakausta, priskelt dokumente täis, tähitult Tallinnast Tartusse. Ja ära see kadus. Oligi mitu nädalat kadunud, kuni asja ise käsile võtsin, Tartusse sõitsin ja sain loa postkontorisse riiulite vahele tuustima minna. Seal mu kaust lebaski, lihtsalt ühel riiulil. Miks seda sealt ei suudetud üles leida, on minu jaoks siiani ulme. Kuna aga antud kaustas oli minu ca kuu aja töö ja sellest sõltus üks toona mitme miljoni EEK suurune väljamakse kliendile, siis uuesti kõike tegema hakata ei olnud mul erilist motivatsiooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ulme on see kui palju rämpsu hiinast tellitakse. Üheeurosed pakid ja kallim kaup tulevad ju riiki sisse samasse konteinerisse surutult, aega võtab nende sorteerimine.

Kas üheeuroseid postkaarte tohib Omniva ka lõdvalt ära kaotada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

raha said tagasi?

Ei saanud, sest jäin lõpuks Paypalile viimase info edastamisega ja uue taotluse kirjutamisega hiljaks. Enda süü, et tähtaegu täpselt ei jälginud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud KUHU kaovad Omniva pakid?