Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuhu kliiniku pöörduda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuhu kliiniku pöörduda?

Postitas:
Kägu

Minu rasedus sai ootamatu ja õnnetu lõpu 2019 veebruaris kui olin sunnitud sünnitama 21+4 ingli lapse. Elasin seda raskelt üle. Taastumisaeg oli raske, sest tuli teha pärast veel kirurgiline puhastus ja võidelda rinnapiimaga. Igatsus pesamuna järgi on väga suur ja see lihtsalt igapäevaselt juba närib mind seestpoolt. Kõigest hoolimata otsustasime, et hakkame kohe ka uuesti proovima, kuid siiani tulutult. Vanus kukub kohe kohe. Iga järgneva kuuga läheb aina raskemaks . Soovitage head kliinikut/arsti, kelle poole võiks pöörduda oma murega. Võib olla ajan tühja tuult taga ja enam ei jäägi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Deniss Sõritsa, Elite.

Paranadas mu sekundaarse infertiilsuse (esimese beebi kaotuse tõttu) nipsuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Riia Ava kliinik soovitan !
Paljud Eestis ebaõnnestujad on seal õnnestunud. Mis mulle väga imponeerib on nende supermoodne kliinik ja labor ning muidugi time lapse embrüoskoop mida Eestis veel kuskil ei ole ( ITK kogus raha hiljuti aga soetatud veel ei ole)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käole 16.03 23.08
Kas tohib küsida,kuidas see õnnestus?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere,
Väga kahju,et nii läks. Soovitan ikkagi pöörduda kuhugi viljatusravikeskusesse,kuigi praeguses olukorras vist vastuvõtte ei toimu. Aga kui eriolukord lõpeb ja kliinikute töö normaliseerub,siis küll.
Ma kaotasin lapse 1,5-aastat tagasi ja siiani ei ole uuesti rasestunud. Nüüdseks kõik uuringud tehtud ja midagi leitud ei ole. Praegu ongi selgusetu,kuidas edasi.
Parimat soovides
Lee

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Soovitan ka Deniss Sõritsat.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuhu kliiniku pöörduda?