Esileht Koolilaps Kuhu kooli Rakveres?? Väga mures juba.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuhu kooli Rakveres?? Väga mures juba.

Postitas:
Kägu

Küll juba hulk aastaid Rakveres elatud, aga ikka ei tea, kuhu paari kuu pärast oma last viia? Kas käia igal pool uurimas või eelistada mingit kooli? Palun, Rakvere inimesed, kirjutage, mida arvate. Iseenesest ju kõik koolid üsna lähestikku (võib-olla ainult põhikool meie elukohast veidi kaugel), nii et see ei ole näitaja, mille alusel valida. Oeh, ma kohe mures, no ei tea, kuhu last panna. Pole ka vanemat õde-venda, kelle kooli järgi otsustada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Kuhu kooli Rakveres?? Väga mures juba.

ei ole küll ise rakverelane, aga minu esivanemad on sealt. Rakvere 1 Keskkool oli juba ammustest aegadest üks Eesti parimaid koole, esivanemad uhked tänaseni oma hariduse üle, ülikoolid- kraadid kõigil. Selle info taustal pole justkui küsimust, kuhu laps panna…) Väärika ajalooga kooli. Rääkimata ühest Eesti kõige kaunimast koolimajast;)

0
0
Please wait...

Postitas:
katikene24

Mina käisin RRG-s, ausalt, väga hea kool oli, Õpetajad olid inimlikud ja vastutulelikud, mulle väga meeldis seal. Osad õpetajad, kes minu ajal seal töötasid, on ka tänasel päeval veel seal ja mõned klassikaaslased läksid ka sinna tagasi, õpetajatena.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eluaegne rakverlane, Rakvere 1 Keskkooli vilistlane – aga lapse panin Rakvere Põhikooli – esiteks on kodulähedal, koolitee on ohutu, teiseks – väike, turvaline ja väga lastesõbralik kool.
Rakvere Gümnaasium (endine 1 KK) võib olla küll uhke ajalooga ja ilus maja – aga lapsed õpivad kuni 5nda klassini hoopis endises Vene Gümnaasiumis – kus alles löödi ühel väiksel tüdrukul neer puruks ja veel mõned kuud tagasi peksis üks klassivend teist kurikaga. Ei kõla just eriti julgustavalt.
Valik väikse kooli kasuks on tehtud sellest – põhikooli osas on oluline lapse turvalisus, heaolu jne – gümnaasiumi osas aga tugev õpe. Kiidan küll põhikooli õpetajaid ning iga 9nda lõpetanu on sealt koolist saanud soovitud gümn. sisse. Laps käib 7ndas klassis juba ja panen ka teise lapse samasse kooli
Reaalg – jäi valikust välja kui liigkauge kool ja samuti ei tahtnud last panna suurde kooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui soovid väikest, lapsesõbralikku kooli, siis Rakvere Eragümnaasium. Mitmed tuttavad soovitavad!

http://www.reg.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=56

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rakvere Gümnaasiumi maine on viimase 10 a. jooksul kôvasti alla käinud, aga ajalugu on tôesti soliidne. Rakvere Reaalgümnaasiumi ôhustik hoopis parem ja kool vist ôppeedukuselt ka tugevam kui RG, mina ei kahtleks.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tahad, et su laps läheb tulevikus ülikooli – siis ära Eragümnaasiumi pane. see kool sobib neile kes mõnel põhjusel muus koolis hakkama ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen kuulnud,et RRG kohe Esimesest klassist selline tamp taga olema,et lapsed nutavad ja ei taha kooli minna.Minu laps käib eragümnaasiumis ja mitte sellepäras et ta mujal hakkama ei saa ikka sellepärast,et meeldiks koolis käia.Pole vaja tal juba koolitee alguses 3 tundi igal õhtul õppida.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Koolilaps Kuhu kooli Rakveres?? Väga mures juba.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.