Esileht Hobinurk Kuhu läheksid sina Tallinnas üksinda sööma

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Kuhu läheksid sina Tallinnas üksinda sööma

Postitas:
Kägu

… kui oled üksi ja tahaksid head toitu laupäeval umbes kl 18:30. Kallimad head restoranid on minu jaoks kohad, kuhu pigem üksi ei lähe, sest kaua peab ootama ja mõnusalt lobisedes on sellised kohad nagu mõnusamad. Paljud kohad kesklinnas on pigem turistikad ja toit on pigem väga keskpärane oma kõrge hinna juures. Olen jalgsi ja ei viitsi kalamajja vms kaugemasse punkti kolistada. Soovitage hea toiduga mõnusat kohta. Meeldivad pmst kõik köögid, kui toit vaid hästi tehtud on. Frititud asju väldiks siiski. Hind võiks olla maitsetega tasakaalus.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lyon Õismäel.

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina läheksin sellisel kellaajal muidugi igasse pähetulevasse restorani. Noasse näiteks või Admiraliteedi basseini kanti, vaataksin merd toidu ootamise ajal või võtaksin lugeri-raamatu kaasa. Inimesele kulub ära vaikus. Lobisemine ja selle taustaks söömine pole iseenesest mingi selline nõutav komplekt.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kui mina tahaksin lihtsalt midagi head süüa ilusal laupäeval, siis kohe kindlasti ei läheks selleks kuhugi söögikohta, vaid seaks sammud keldrisse oma suure sügavkülmiku juurde või teeks mingi taigna, praeks-keedaks-küpsetaks, laoks toidud kandikule, võtaks hea raamatu kõrvale ja koliks oma maja aeda õunapuu alla, kus meil aialaud ja toolid. naudiks samaaegselt nii ilustat õhtut, head toitu, head raamatut kui iseenese meeldivat seltskonda (puhkaks teistest inimestest sh lastest ja abikaasast) taustal harva mõne üksiku trammi kolin või mõni operatiivauto sireen.

+5
-48
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi, väga hea soovitus. Sinna läheks, kui see hetkel liiga kaugele ei jääks. Mul jäi kahjuks sõna kesklinn ära pealkirjast. Tahaks, et Estonia juurest saaks jalgai vabalt kohale.

Grenka

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lyon Õismäel.

Oi, väga hea soovitus. Sinna läheks, kui see hetkel liiga kaugele ei jääks. Mul jäi kahjuks sõna kesklinn ära pealkirjast. Tahaks, et Estonia juurest saaks jalgsi vabalt kohale.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi, väga hea soovitus. Sinna läheks, kui see hetkel liiga kaugele ei jääks. Mul jäi kahjuks sõna kesklinn ära pealkirjast. Tahaks, et Estonia juurest saaks jalgai vabalt kohale.

Grenka

Mis neil seal kõige paremini välja tuleb?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ikka grenkad :). Võileivad, pannkoogid seal, kunagi oli väga hea oblikasupp neil menüüs. Valgevene köök üldiselt.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Komeet, Peps.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Grenka

Mis neil seal kõige paremini välja tuleb?

Minu lemmik seal on Caesar krevettidega.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vapiano või Lido ka, kuid just fancyt ei taha.

+5
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa pole kunagi kesklinnas söönud või üksi söönud?
KESKlinnas polegi neid kohti. Tammsaare pargis on 2, Komeet või Butterfly või Manna.
Grenka? See Abakhani juures? Nojah, trammiga paar peatust sõita.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

KESKlinnas polegi neid kohti. Tammsaare pargis on 2, Komeet või Butterfly või Manna

Kesklinnas on kohti jalaga segada. Horizont on hea – vaadata on ka palju ja tavatu nurga alt.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vapiano või Lido ka, kuid just fancyt ei taha.

Suht sööklad mõlemad 🙂 tahaks midagi natuke modernsemat või fäänsimat. Horizont on ilgelt kallis ja nõuab minu rahakoti puhul natuke tähtsamat päeva.
Komeet on muidugi variant, kui midagi muud ei leia. Seal olen suht iga aasta paar korda käinud. Äkki tuleb veel mõni idee

+4
0
Please wait...

Postitas:
annamaal

Kuldmokka võtaksin akna aluse laua.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas Nok-Nok ei ole avatud? Kiidan.

Mina ise ei ole Estonia restoranis käinud, aga olen head kuulnud. Lihtsamat sorti. Tõsi, ma ei tea ka sellest, kas see on avatud. Suletud on Estonia.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ise ei ole Estonia restoranis käinud, aga olen head kuulnud. Lihtsamat sorti. Tõsi, ma ei tea ka sellest, kas see on avatud. Suletud on Estonia.

Nok-nok on väga hea koht, soovitan ka julgelt kõigile.

Kuldmokk ka toidupiltide järgi täitsa minu maitse.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nok-nok on väga hea koht, soovitan ka julgelt kõigile.

Kuldmokk ka toidupiltide järgi täitsa minu maitse.

Kuldmokk on tore. Aga sinna annab ikka natuke jalutada. Minu jaoks olid seal lauad liiga tihedalt (ammu enne viirust), st tahes-tahtmatult kuulsid kõrvallaua jutte, aga ehk on nüüd natuke laiemaks nihutatud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu hing ihkab ammu juba Bollywoodi, aga kuidagi ei juhtu sinna. Nende taipärane krõbe kana ja siga on ikka meeles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

KESKlinnas polegi neid kohti. Tammsaare pargis on 2, Komeet või Butterfly või Manna

Kesklinnas on kohti jalaga segada. Horizont on hea – vaadata on ka palju ja tavatu nurga alt.

Meil on erinev arusaam kesklinnast. Nagu et Lasnamäe korter on veel kesklinnas. Kui ma seisan Estonia kõrval ja peaksin üksinda kuhugi sööma minema, siis see ei ole kindlasti see koht. Sama hästi võiks Kohalikku või Noblessnerit soovitada.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil on erinev arusaam kesklinnast. Nagu et Lasnamäe korter on veel kesklinnas. Kui ma seisan Estonia kõrval ja peaksin üksinda kuhugi sööma minema, siis see ei ole kindlasti see koht. Sama hästi võiks Kohalikku või Noblessnerit soovitada.

Inimene küsis kesklinna kohta, mitte südalinna või vanalinna, kui tähte närida. Kust pakkuja peaks teadma, millises kesklinna peatuses ta seisab? Kas Lasnamäel või Tallinn-Väikses. Hiljem mainis Estoniat.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nok-nok!

Sõpruse Reval on ka alati üsna hea olnud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ok. Kaubamaja siis on peaaegu Lasnamäel. Me saame tõesti kesklinnast erinevalt aru.

PS Horizont on Estoniast 750 meetri kaugusel, mis on 9-10 min jalutada.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ok. Kaubamaja siis on peaaegu Lasnamäel. Me saame tõesti kesklinnast erinevalt aru.

PS Horizont on Estoniast 750 meetri kaugusel, mis on 9-10 min jalutada.

Jajah, ma saan aru, et oli vajalik posh koht nimetada, et näidata, et sa tead kalleid kohti.
Sa loed meetreid? Igaüks läheks siis vanalinna, no v.a siis sina.

+1
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tahaks, et Estonia juurest saaks jalgsi vabalt kohale.

Chi Solarises.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jajah, ma saan aru, et oli vajalik posh koht nimetada, et näidata, et sa tead kalleid kohti.

Mis sul juhtus? Miks sa head teemat solgid. Hea meelega vahetaksin kogemusi. Mis igaüks. Mis Lasnamäe 🙂 Sa juba napsutad :-)?

+7
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu hing ihkab ammu juba Bollywoodi, aga kuidagi ei juhtu sinna. Nende taipärane krõbe kana ja siga on ikka meeles.

Ma polegi seal veel käinud. Kas seal on autentsed road või mis sorti koht see on? Oskan küll googeldada, aga mulle meeldib elus inimese arvamusi lugeda, mitte sisudisaineri kokku pandud juttu. Tai maitsed on mulle väga mokkamööda. Krõbekana, mis mul suus ringi ei käiks, pole veel saanud, aga see võib ka minu isikilik probleem olla. Aga olen iga kell nõus uuesti proovima, või siis telliks miskit muud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oskan küll googeldada, aga mulle meeldib elus inimese arvamusi lugeda, mitte sisudisaineri kokku pandud juttu.

On seal autentsed või mitte, pagan seda teab, aga söök oli seal igal juhul hea ning kui talvel käisime Chakra’s, siis pärast oli üksmeelne hinnang, et oleks pidanud ikka Bollywoodi minema. Käi, proovi ära ja anna teada, kuidas oli – minu kogemused muidugi on üle-eelmisest aastast.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Gianni

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mis sul juhtus? Miks sa head teemat solgid. Hea meelega vahetaksin kogemusi. Mis igaüks. Mis Lasnamäe 🙂 Sa juba napsutad :-)?

Sa oled alkašš, et igal pool napsi näed?

0
-7
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Esileht Hobinurk Kuhu läheksid sina Tallinnas üksinda sööma