Esileht Hobinurk Kuhu mina Pariisis sööma?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kuhu mina Pariisis sööma?

Postitas:
Kägu

Plaanin minna sõbrannaga Pariisi mõneks ajaks, seega ootan soovitusi, kus saaks head ja ehedat sööki? Ja mitte ka siis eriti  kallist (Michelini tärne ei jahi).

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minna ikka.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustaks ehk sellest, et millises linnaosas see söögikoht võiks paikneda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pariis on natukene suurem linn, kui sinu kodune Kapa-Kohila ja pole mõtet soovitada odavat söögikohta teises linna otsas. Aga odavad söögikohad on need, mida peavad sisserändajad oma getodes, kusjuures söök võib väga ok olla.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Pariisis olnud ainult suviti. Vanalinn pole eriti suur, aga seal on ju kõike. Suvel on palju tänavakohvikuid, jalutad lihtsalt mööda ja vaatad menüüsid, mis meeldib, sinna istud ka maha. Ilmselt praegusel aastaajal pead ikka sisse astuma, et menüüd näha ja otsustada. Aga eks me tegime seda ka suvel alati. Igas pisikeses toidukohas võid midagi huvitavat leida.
Ja palju sõltub ka emotsioonist – nt Eiffeli lähedusest putkast ostetud kana-juustukrepp, mida sõin trepiastmel istudes ja vaadates, kuidas tornil tuledemäng käib ja tavalised pariislased kõrval asuval platsil elava muusika saatel tantsivad, oli tunduvalt parem kui mõnes restoranis söödud praad.
Tigusid olen proovinud mitmes kohas, ei mäleta nimesid, aga kuna maitse sõltub kastmest, siis need varieeruvad ikka väga. Konnad polnud kuskil head, Aasias olen palju paremaid saanud. No need viimased ju Pariisi “sümboltoidud”.
Kui sa tipprestorane ei taha, siis soovitaks lihtsalt katsetada suvalisi vanalinna söögikohti ja vaadata esmalt menüüd. Kui tundub sobivat, proovi. Isegi pitsades võid üllatuda. Ja samuti võid üllatuda kõige tavalisema pisikese kohviku hindades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pariis on natukene suurem linn, kui sinu kodune Kapa-Kohila ja pole mõtet soovitada odavat söögikohta teises linna otsas. Aga odavad söögikohad on need, mida peavad sisserändajad oma getodes, kusjuures söök võib väga ok olla.

Söök võib ju ok olla, aga hügieen ilmselt jätab soovida.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Pariisis olnud ainult suviti. Vanalinn pole eriti suur, aga seal on ju kõike. Suvel on palju tänavakohvikuid, jalutad lihtsalt mööda ja vaatad menüüsid, mis meeldib, sinna istud ka maha. Ilmselt praegusel aastaajal pead ikka sisse astuma, et menüüd näha ja otsustada. Aga eks me tegime seda ka suvel alati. Igas pisikeses toidukohas võid midagi huvitavat leida.

Ja palju sõltub ka emotsioonist – nt Eiffeli lähedusest putkast ostetud kana-juustukrepp, mida sõin trepiastmel istudes ja vaadates, kuidas tornil tuledemäng käib ja tavalised pariislased kõrval asuval platsil elava muusika saatel tantsivad, oli tunduvalt parem kui mõnes restoranis söödud praad.

Tigusid olen proovinud mitmes kohas, ei mäleta nimesid, aga kuna maitse sõltub kastmest, siis need varieeruvad ikka väga. Konnad polnud kuskil head, Aasias olen palju paremaid saanud. No need viimased ju Pariisi “sümboltoidud”.

Kui sa tipprestorane ei taha, siis soovitaks lihtsalt katsetada suvalisi vanalinna söögikohti ja vaadata esmalt menüüd. Kui tundub sobivat, proovi. Isegi pitsades võid üllatuda. Ja samuti võid üllatuda kõige tavalisema pisikese kohviku hindades.

Mida sa Pariisis vanalinnaks nimetad?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mis linnajaos? Pariis on lahedaid kohti täis, pole mingit mõtet kulutada aega spetsiaalselt restorani juurde seiklemisele.

Kõige romantilisem on niikuinii bageti ja veiniga õhtul Seine ääres või sillal istuda, vaatega Eiffelile.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen – ööbime kesklinnas, Louvre lähedal, seega sobiks just see kant, aga ka Montmartre.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen – ööbime kesklinnas, Louvre lähedal, seega sobiks just see kant, aga ka Montmartre.

Seal on kogu kant restorane ja kohvikuid täis, ainult mine ja uudista ja avasta 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa Pariisis vanalinnaks nimetad?

Jep, ei teagi, kas seda nimetada harjumuspäraselt vanalinnaks või südalinnaks, aga kui kaardi lahti võtad, siis kohe näed, mida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal on nii palju toredaid, aga kui konkreetselt tahad soovitust, siis Ladina kvartalis selline mõnus koht: La fourmi ailée.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võtan alati reisil kui kõht tühjaks lägeb, Google või Tripadvisori lahti ja guugeldan, mis arvustused kohtadel on. Kunagi pole alt läinud. Olen saanud sedasi ülihäid mereande tänaval  vakstuga kaetud laua taga sööklatoolidel istudes, kõhe oli küll algul sinna maha istuda, aga usaldasime reviewsid ja ei pidanud söögis pettuma. Ainus asi, et google ei selekteeri nt pizzakohti ja hamburgerikohti välja ja peab ise selgeks tegema, kas tegu on ikka tavatoiduga või kiirsöögiga, ka neil võib olla kõrge hinnang, sest eks neidki paljud armastavad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan tripadvisorit

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Kuhu mina Pariisis sööma?