Esileht Hobinurk Kuhu minna lastega reisile (mitte väga sooja)?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kuhu minna lastega reisile (mitte väga sooja)?

Postitas:
Kägu

Tahaks minna lastega (5 a ja 10 a) nädalakeseks reisile, otsime sellist kohta, kus ei oleks väga palav ja kus oleks ka mõni suurem lastele mõeldud keskus vms. Eelmine suvi näiteks käisime Taanis Billundis, see oli väga hea variant nii kliima kui tegevuste koha pealt. Kus te olete käinud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsis Kolmården.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Experimentariumi-laadseid kohti on pea igas suurlinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel? Praegu pole kuskil veel väga palav. Aga kui suvel, siis jah kogu Põhja-Euroopa, Saksamaa (oleneb)…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki piiritleksid ikka veits. Me käisime eelmisel kevadel nt Jaapanis ja väga mõnus oli.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rootsis Kolmården.

Või Tom Tit.

Ise läheks Horvaatiasse. Pole seal kunagi varem käinud ja tuttavad, kes on, kiidavad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja, täpsustan, et plaanis minna jah suvel (ilmselt juunis) ja võiks jääda pigem Euroopasse, samas kui kellelgi kas või Jaapani kohta on anda mingeid põnevaid soovitusi, siis panen edaspidiseks kõrva taha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja, täpsustan, et plaanis minna jah suvel (ilmselt juunis) ja võiks jääda pigem Euroopasse, samas kui kellelgi kas või Jaapani kohta on anda mingeid põnevaid soovitusi, siis panen edaspidiseks kõrva taha ????

Novat, hakkab looma. Kuna sa palavat väga ei taha, siis ma Vahemere välistaksin (meie ise käime küll juulis seal, aga meile meeldib, kui on palav). Mina soovitan hoopis Põhja-Saksamaad või Baierimaad. Pole palav ja vaadata on palju, nt Hansapark, saab ka mere äärde…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pariis ja disneyland?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Disneyland Pariisi lähistel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja, täpsustan, et plaanis minna jah suvel (ilmselt juunis) ja võiks jääda pigem Euroopasse, samas kui kellelgi kas või Jaapani kohta on anda mingeid põnevaid soovitusi, siis panen edaspidiseks kõrva taha ????

Kogu Jaapan on väga hea soovitus, kui varem pole käinud, siis mine kuhu tahad, see on ikka hoopis teine maailm.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan sul liituda FB reisihullude grupiga ja trip.ee konto teha. Siin saad heal juhul kommentaari, et milleks üldse minna, suvel on Eestis ka nii ilus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, kuhu saab soodsalt, OK lennuaegadega ja võimalikult otse lennata. Küll siis hakkab edasi looma. Sellises vanuses lastega ilmselt väga ei taha kell 5 hommikul juba lennujaamas olla või mitme ümberistumisega jännata. Ise esmalt uuriksin vist Kopenhaagenit või Berliini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhja-Poola (Masuuria) on väga tore, palju ilusaid järvi-jõgesid (kanuutamine ja purjetamine!) ja odav ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja, olen erinevaid variante uurinud ja praegu on sõelale jäänud Põhja-Itaalia ja Gardaland, juuni keskpaigas ei tohiks seal väga palav olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja, olen erinevaid variante uurinud ja praegu on sõelale jäänud Põhja-Itaalia ja Gardaland, juuni keskpaigas ei tohiks seal väga palav olla.

võta siis majutus mingis kenas Garda äärses väikelinnas (Bardolino nt), tehke järvele tiir peale või sõitke laevaga siia-sinna. On toredaid kindluslinnu (Malcesine), funikulööriga saab mäe otsa. Põhjas ja lõunas on päris erineva olemusega linnakesed (nt Riva vs Bardolino).

Veronasse jõuate ka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja, olen erinevaid variante uurinud ja praegu on sõelale jäänud Põhja-Itaalia ja Gardaland, juuni keskpaigas ei tohiks seal väga palav olla.

Umbes juuni keskpaigas olen olnud sealkandis ja kogenud sellist palavust, et väga kaugele oma konditsioneeritud autost lihtsalt ei jaksanud kõndida. Aga igal aastal see nii ei ole muidugi. Mägedes on jahedam muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Kuhu minna lastega reisile (mitte väga sooja)?