Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kuhu mu postituse kaovad?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuhu mu postituse kaovad?

Teen postituse, justkui ilmub ka – aga siis on kadunud. Mis toimub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:12; 25.08 00:41; 25.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõstetakse teise teema alla, et keegi seda ei loeks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen postituse, justkui ilmub ka – aga siis on kadunud. Mis toimub?

Siin on mingi jama lehe refreshimisega peale viimaseid uuendusi. ISe ei refreshi enam, pead ülevalt menüüst ise uuendama. Ma tegin eile õhtul teema, täna tulin vaatama – ei ole. Otsisin kõik teemad läbi, no ei ole. Siis vajutasin igaks juhuks refreshi üleval – ja nägin, et teema täitsa olemas, seal kus rubriigis tegin – ja 8 vastustki juba.
Samamoodi ei näita enam automaatselt, kui on keegi teemale vastanud. Jälle refreshimine aitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:24; 25.08 01:25; 25.08 15:56;
To report this post you need to login first.

Teen postituse, justkui ilmub ka – aga siis on kadunud. Mis toimub?

Siin on mingi jama lehe refreshimisega peale viimaseid uuendusi. ISe ei refreshi enam, pead ülevalt menüüst ise uuendama. Ma tegin eile õhtul teema, täna tulin vaatama – ei ole. Otsisin kõik teemad läbi, no ei ole. Siis vajutasin igaks juhuks refreshi üleval – ja nägin, et teema täitsa olemas, seal kus rubriigis tegin – ja 8 vastustki juba.
Samamoodi ei näita enam automaatselt, kui on keegi teemale vastanud. Jälle refreshimine aitab.

Mida sa selle menüüst uuendamise all silmas pead? Millisest menüüst sa refreshi teed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:12; 25.08 00:41; 25.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa selle menüüst uuendamise all silmas pead? Millisest menüüst sa refreshi teed?

No mitte menüüst, vaid ülevalt lehe päisest. Eks igal brauseril on erinevas kohas, IE-l on aadressiribal päripäeva noolega ring.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:24; 25.08 01:25; 25.08 15:56;
To report this post you need to login first.

Mida sa selle menüüst uuendamise all silmas pead? Millisest menüüst sa refreshi teed?

No mitte menüüst, vaid ülevalt lehe päisest. Eks igal brauseril on erinevas kohas, IE-l on aadressiribal päripäeva noolega ring.

No vot, see mul ei mõju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:12; 25.08 00:41; 25.08 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vot, see mul ei mõju.

Täna ka on probleem? Mul pole täna küll enam refreshi vaja teha, kõik funkab. Ja välja ei viska … jee.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.08 11:24; 25.08 01:25; 25.08 15:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Kuhu mu postituse kaovad?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.