Esileht Hobinurk Kuhu on kadunud LCHF Kadi Kõiv?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuhu on kadunud LCHF Kadi Kõiv?

Postitas:

Mõtlesin ükspäev tagasi pöörduda selle toitumise juurde, millega 7-8 aastat tagasi 20 kg kaotasin  ja avastasin, et Kadi on täitsa kadunud, sh on e-pood kinni, blogi viimane postitus aastast 2021 ja sotskontod ka väheaktiivsed.

?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen ka juba pea aasta seda toitumist. Küll mitte kaalulangetuse eesmärgiga.
Ma niisama uurin, et ega see ei takista ju sul selle juurde naasmist, kui tema enam ei ole aktiivne.

+1
0
Please wait...
Postitas:

Inimesed ikka panevad oma ettevõtteid kinni, kui enam tulu ei too või soovitakse millegi muuga tegeleda. Kummaline arvamus, et keegi peaks igavesti internetis ühest ja samast teemast rääkima jääma. Ta on ju ka inimene oma elu ja eesmärkidega, mitte nagu avatar või robot. Kas poleks veider, kui sina tegid 7-8 aastat tagasi mingit teist tööd teises kohas, ja nüüd tuleks sind otsima inimene, et kuule, miks sa ei saa seda vana tööd veel korra teha mu jaoks. Umbes et 8 aastat tagasi töötasid Elisas klienditeenindajana ja nüüd Boltis IT-tiimijuhina, aga keegi otsib su üles, et kuule, kas saad selle Elisa paketi mul ümber teha.

+4
-3
Please wait...
Postitas:

Ei, ma olin lihtsalt harjunud sealt mingeid tooteid ostma ja innustav oli…

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina jälgisin teda, enne kui ära kadus ekraanilt ning päris lõpus enam ta LCHF ei jälginud vaid rohkem valgurikast  vähese rasvaga dieeti ja sellega kaotas ikka lõpus väga palju kilosid. Hakkas makrosid lugema jne.

Blogis tal ka sellest juttu, kui blogi veel avatud on.

Iseenesest saan aru et teema tal ammendanud, kuid instas oleks huvitav ta menüüd jälgida.

0
0
Please wait...
Postitas:

8a taguse ajaga võrreldes on internet megalt infot täis ja nt IGs on nii palju ägedaid selle toitumisega seotud kontosid, koos isuäratavate piltidega.

0
-1
Please wait...
Postitas:

Mina sain LCHF mõttetusest aru siis, kui selle eestkõneleja kord ütles, et ta peab samal ajal siiski ka kaloreid jälgima.

Ma ise olen normaalkaaluline, kes soovib mõni kilo kergem olla. Tegin ka LCHFi pikalt, aga tulemus oli null. Mingit überhead enesetunde paranemist ka ei täheldanud. Hoopis, alguses oli päris pikalt väga halb.

+1
-1
Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Hobinurk Kuhu on kadunud LCHF Kadi Kõiv?