Esileht Hobinurk Kuhu pakkuda müügiks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuhu pakkuda müügiks?

Postitas:

Tere!

Avastasin endale uue hobi, amigurumi tehnikas mängiasjad. Sellega tegeleb vist küll juba suht palju inimesi, aga kuna elan väikelinnas, siis siin niiöelda konkurentsi pole. Kahjuks ei lähe siin ka turg hästi. Olen käinud mitmetel laatadel, andnud oma asju kohalikku käsitööpoodi, aga ikka väga nigel seis.
Oskate öelda, kas mänguasjadele on turgu? Kuhu neid pakkuda võiks? Äkki mingi e-pood? jne.
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei .Nendel asjadel ei ole turgu
Enamus emmesid ostavad tuntud firmade mänguasju.Sugulane teeb väga hästi ja ilusalt.Aga laatadelt kõnnitakse tuima näoha mööda.:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed kellelele käsitöö-mänguasjad meeldivad, need oskavad ka ise käsitööd ja teevad neid ise oma lastele, nii et ma armastan ka heegeldamast ja seetõttu kõnningi laatadel heegeldatud asjade letist tuima näoga mööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turgu eriti ei ole. Ma olen müünud FB käsitöö gruppides, Buduaari turul. On teatud mänguasjad, mida ostetakse, nt katsikuks, mul endal on paar-kolm sellist välja kujunenud. Ostetakse üks ära, teen müügiks järgmise, aga tavaliselt läheb ikka mitu kuud, kuni asi ära ostetakse (hinnas pole küsimus, müün üsna odavalt). Tuttavad on mõnikord tellinud teatud tegelasi kellelegi kingiks või oma lastele, aga neile teen ka rohkem sümboolse tasu eest.

Kellele sellised asjad meeldivad, need teevad ju paljud ise. Mõnus hobi on küll, aga samas lihtsalt müügiks neid valmis vorpida ja loota, et keegi ostab, eriti ei tasu, eriti, kui teed selliste mustrite järgi, mille järgi teisedki teevad. Kui suudad ise midagi originaalset välja mõelda, mis ka teistele meeldib, siis ehk toob see midagi sisse ka. Minul on mänguasjade müük rohkem selleks, et enda hobi rahastada. Teen, müün, ostan jälle lõnga 😀 Ja kõiki asju oma lastele mängimiseks ei saa ka jätta, neil on neid juba niiiii palju (õnneks on lapsed veel selles vanuses, et neile meeldivad heegeldatud mänguasjad ja aeg-ajalt “tellivad” mult jälle mõne multikategelase või jututegelase, kes neile parajasti meeldib):

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinldasti saaksid USAs ja Euroopa rikkamates riikides e- poodide kaudu müüa. Selleks pead aga ka kõvasti panustama turundusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Hobinurk Kuhu pakkuda müügiks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.