Esileht Koolilaps Kuhu panna 8 aastane suvelaagrisse?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuhu panna 8 aastane suvelaagrisse?

Postitas:

Kas ja kuhu lähevad teie 1 klassi tüdrukud suvel laagrisse? Palun soovitage Laagreid. Kindlat otsust veel ei ole kas panna või mitte aga mõtlen, et lapsel oleks ju päris tore. Ise elame Tallinnas nii, et päris teise Eesti otsa nt Võru kanti pole mõtet soovitada.
Tänan, kes viitsib vastata!

Googeldasin ka aga esmapilgul tundub, et parimad Laagrid kohe välja ei tulnud. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 10:36; 10.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 7-aastane läheb esimest korda suvelaagrisse Kesk-Eestis asuvasse Kilplalasse. See on vahva koht ja tegevusi jätkub. Seal on eraldi ka poiste ning tüdrukute vahetused ja siis mingi vahetus koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise vaatasin ka seda Kilplalat ja see tundub väga tore. Ainuke asi, et mul endal on need päevad tööpäevad, kuidas ma te esmaspäeval Tallinnast viin ja kolmapäeval juba 16:30ks kohale jõuan kui tööpäev lõpeb kell 17.00 alles, saaks natuke varem ära küll aga 100 km sõitu eeldaks paar tundi varem töölt lahkumist, niiet kahjuks jääb meil see variant ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 10:36; 10.04 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 7-aastane 1. klassi lõpetaja läheb ratsalaagrisse kuna tegeleb ratsutamisega ja merepäästelaagrisse, kuna on seal juba mitu aastat käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saadate lapse üksi laagrisse või koos sõbraga? Kas üksi saadetud laps saab ikka hakkama, muretsen sellepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb poiss Fän Club laagrisse Saaremaale Tehumardi puhkekeskuses. Väga paljudel laagritel on organiseeritud transport Tallinnast laagrikohta ja tagasi, seega ei peaks kauge asukoht olema suur probleem.

Eelmisel aastal käis poiss sama korraldaja laagris ning jäi rahule. Kuna oli esimene kord üldse laagris, siis sai orgunnitud nii, et sõber oli ka kaasas. Sõbra pere soovitusel see laager saigi valitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui linnalaagri vastu huvi on, siis nii Tartus kui Tallinnas toimuvad sel aastal lastele aerulaua linnalaagrid, mõned neist ka venekeelsed (Harku järve ääres). Laager kestab 5 päeva esmaspäevast reedeni ning iga päev kell 10:00-15:00.
https://aerulaud.ee/teenused/Tallinn/est

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Kuhu panna 8 aastane suvelaagrisse?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.