Esileht Erivajadustega laps Kuhu peaksin esimesena Tartus pöörduma lapse ATH kahtlusega?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kuhu peaksin esimesena Tartus pöörduma lapse ATH kahtlusega?

Postitas:

Kas esimese asjana psühhiaatri juurde? Kas soovitate ka ehk kindlat psühhiaatrit? Kas saan panna aja ka ilma saatekirjata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas esimese asjana psühhiaatri juurde? Kas soovitate ka ehk kindlat psühhiaatrit? Kas saan panna aja ka ilma saatekirjata?

Psühhiaatri juurde jah, saatekirja vaja ei ole. Soovitada ei oska, meil on Meos ja üldse ei meeldi, uimane ja kohtlase olekuga. Parimad on nii hõivatud et ei võtagi uusi patsiente. Võimalus muidugi tasulise psühhiaatri juurde minna, saab kiiremini ka. Ehk keegi oskab soovitada või proovige googeldada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otse psühhiaatrile ei saa aega (enam Tartus)(erakates vast saab).

Vaimse tervise õe juurde pane aeg, käite tema juures ära, tema organiseerib aja psühhiaatrile ja uuringutele, kui tundub, et on vajadus.

Ma Meosega rahul 🙂 Ühe poisiga tema juured mitmed aastad käinud. Teise poisiga käinud erinevate juures (sattusid järjest sellised, kes ära kolisid/lapsega koju jäid). Mõni aeg tagasi sain teise ka Meosele. Hea kindel.

Kui püsivalt vaja käia, siis kui asi stabiilne, käiaksegi rohkem vaimse tervise õe juures, aeg-ajalt psühhiaatrit ka vahepeale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan bioresonants teraapiat lapsele. Ma ei tea kas Tartus on sellist asja, aga Tallinas on küll. Ma ei tee siin reklaami 🙂

Meil oli väga palju probleeme: lasteias kippus lööma teisi lapsi, kohapeal üldse ei püsinud, jalutas minema lihtsalt muusikatunnist jne. Alustasime teraapiaga Oktoobrist eelmine aasta üks kord kuus ja tulemusi nägime juba peale kolme kuud. Laps oli nagu äkki suureks saanud. Kui ennem saime pikki kirju lasteaiast ja ülepäeva midagi juhtus, siis nüüd on laps nagu ära vahetatud. Iga päev kiidetakse ja ei mingit löömist enam. Uskumatu lihtsalt, olen nii õnnelik. Soovitan soojalt. 6 korda käisime kokku ja kui vajadust peaks olema lähen korra veel peale 2 kuud. Peale teraapiat on laps nagu vanarahu ise.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps Kuhu peaksin esimesena Tartus pöörduma lapse ATH kahtlusega?