Esileht Pereelu ja suhted Kuhu pöörduda?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kuhu pöörduda?

Postitas:
Kägu

Ilmselt pole sa siis see kägu, kes ütles, et kui perega ja sõbrannaga rääkida ei saa, siis tuleb kutsuda politsei. Paraku ei saa Kägusid enam eristada.

Minul näiteks oli 59 eluaastal surnud kõik vennad ja õed, ema ja isa. Aga vat vennalastele tõesti kurtma ei lähe, et istu nüüd ja kuula, kui pekkis elu on ???? Ja kui sa näiteks oled 36, siis miks sa arvad, et 60-aastaselt see sõbranna veel viitsib end kuulata läbi su erinevate puusavalude ja armulugude, töökaotuste ja untsu läinud krookuste. Aga ju. Ma lõpetan.

Olen ikka sama kägu ja TA on samade teemadega esinenud juba mõni aasta ja ikka sama õnnelik edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nagu üks perekooli hüpohondrik oli, alguses vastati jajaajajaaa selgeselge ja pärast juba teati, kellega tegu ja mida vastata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks näha, kuidas sa näiteks seda, et tupeseen on tagasi ning sind lasti töölt lahti, läheksid kurtma oma 80+ emale. No võib-olla sa tahadki teda hauda ajada. Ja terve FB sõbralist ihaleb kindlasti kuulda, kui mees su maha jätab, kurtes, et sa oled igav ja rumal. Või tahab su mees kindlasti kuulda, et ta käib sulle jubedalt närvidele ning sa elad temaga ainult, kuna ei ole kuskile minna. Olen kindel, et õdede puudumisel vend tahab kindlasti sinuga rääkida pikemalt sellest, kuidas su munajuhade operatsioon täpsemalt läks ja kust sul pärast seda valutab. Sõbrannad ongi selleks, et neile kogu oma sopp kaela valada, kui tööd enam ei leia ja otsene vaesus ähvardab. Ah ei, sa kutsud siis politsei.

Ära sa räägi midagi, politseist võib vahel niisuguses olukorras ka kasu olla. Uudis küll enne-covidi ajast, ei tea kas see enam nii toimiks.
https://www.thelocal.it/20160809/rome-police-cook-pasta-for-lonely-elderly-couple/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsin veel lingi rohkemate piltidega:
https://www.thesun.co.uk/living/1578384/italian-police-cook-up-a-pasta-feast-for-an-elderly-couple-they-heard-crying-from-loneliness-in-their-flat-and-its-melting-peoples-hearts/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuhu pöörduda?