Esileht Ilu ja tervis Kuhu pöörduda?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Kuhu pöörduda?

Postitas:

Käed-jalad valutavad juba mitmendat nädalat. Perearst arvab, et väsimusest. Kuhu pöörduda, et abi saada? MassaaZ, nõelravi ? Nii ebamugav on 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeksin puugitesti. Ka sel juhul, kui pole puuki näinudki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:56; 01.06 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama. Alaselg valutas ja sealt edasi kiirgas valu jalgadesse ja kättesse.Tihedad peavalud ja üldine väsimus. Kuu tagasi avastasin puugi. Arvasin,et ehk sellest aga hoopis analüüsid näitasid kuseteede põletikku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väsimusest ei tohiks ikkagi valutada käed-jalad sedasi. Minu tervisehädad aeti ka pikalt magamatuse arvele (väiksed lapsed) aga hiljem selgus hoopis et asi seljas. Õnneks läks asjasse selguse saamiseks vaid 5 kuud mitte rohkem. Tasub ikkagi jah edasi uurida, puugianalüüs, kilpnääre, neuroloogile ka ehk, seljast pilt jne. Ära kaota lootust, lahendus tuleb! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul sama. Alaselg valutas ja sealt edasi kiirgas valu jalgadesse ja kättesse.Tihedad peavalud ja üldine väsimus. Kuu tagasi avastasin puugi. Arvasin,et ehk sellest aga hoopis analüüsid näitasid kuseteede põletikku. [/tsitaat] Kui alles kuu tagasi oli puuk ja nüüdseks juba ka testi vastus teada, siis võidi see proov võtta liiga vara. Kõige täpsemalt näitab 6-8 ndl peale puugi avastamist. Palju Sul testides möödas oli puugist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:56; 01.06 23:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Kuhu pöörduda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.