Esileht Pereelu ja suhted kuhu pöörduda, kui tahaks tõstatada teemat seoses perepiletitega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: kuhu pöörduda, kui tahaks tõstatada teemat seoses perepiletitega?

Postitas:

Tere, olen juba tükk aega mõelnud, et miks ometi on igasugused perepiletid 2 täiskasvanut ja 2 last. Perepilet peaks/võiks ometigi kehtida kogu perele, on mul siis 2,3,4,5….10 last.
Kas oskab siin keegi öelda, kuhu ma peaks pöörduma, et seda teemat rohkem avalikuks tõstatada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama mõelnud, et mitte ainult seoses perepiletitega, vaid mitmetes erinevates valdkondades tuleks teema tõstatada ning kontrollida, kas need on ikka seadustega kooskõlas.
Infoliikuvus on väga aeglane, see seadus mis komisjonis vastu võetakse, jõuab tavaliselt hilinemisega Eestisse…

http://europa.eu/about-eu/institutions-bodies/european-commission/index_et.htm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Malviine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere, olen juba tükk aega mõelnud, et miks ometi on igasugused perepiletid 2 täiskasvanut ja 2 last. Perepilet peaks/võiks ometigi kehtida kogu perele, on mul siis 2,3,4,5….10 last.
Kas oskab siin keegi öelda, kuhu ma peaks pöörduma, et seda teemat rohkem avalikuks tõstatada?[/tsitaat]Mis mõttes avalikuks tõstatada? Mida sa tõstatad siin? Et miks 5 inimest ei saa sama hinnaga kui 4 inimest? Kas see on sinu ettekujutus ebaõiglusest? Veider.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 15:13; 09.12 15:21; 09.12 22:08; 10.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teemat on laialt arutletud ning minu mäletamist mööda jõuti viimati seisu, et leiti, et teenusepakkujal on võimalik soodustusi teha vastavalt oma suvale. Kui tahab, siis võib olla vanemad + 1 laps, vanemad + 2 last jne.

Võib tõstatada küsimuse, et kas seda tohib sel juhul kutsuda perepiletiks. Aga mis see laias laastus annaks, ettevõte võib siis kirjutada lihtsalt sooduspiletid kuni 2 lapsega vanematele. Aga seadusega kohustust panna ei saa, et ettevõte PEAB kogu suurpere soodsa piletiga sisse laskma.

Olen olnud situatsioonis, kus meie mehega kahekesi ei saanud osta perepiletit, mis oleks olnud soodsam kui 2 täispiletit, sest meil ei olnud lapsi kaasas. Ja rongis ei saanud osta perepiletit mina + 1 laps, sest teist vanemat ei olnud kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Ritabell kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen olnud situatsioonis, kus meie mehega kahekesi ei saanud osta perepiletit, mis oleks olnud soodsam kui 2 täispiletit, sest meil ei olnud lapsi kaasas. Ja rongis ei saanud osta perepiletit mina + 1 laps, sest teist vanemat ei olnud kaasas.[/tsitaat]Vot need on tõesti rumalad olukorrad. Aga minna ja nõuda, et 4 inimese piletiga peab sisse saama 5 inimest, sest soodustuse nimetuses on sõna \”pere\” … no see on küll rumal mõte. Kui sul on 3 last, siis ostad perepileti ja 1 lapsepileti ja oled oma soodustuse kätte saanud. Miks peaks 1 laps sootuks tasuta sisse saama, kas eraettevõte on kuidagimoodi sotsiaalasutus, et peab toetama eesti rahva sigivust omast rahakotist?
Inimesed on ikka nii naiivsed, üldse ei ole näha, et inimesed mõistaks, kuidas kujuneb ettevõtetes sissetulek ja kuidas kaetakse kulud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 15:13; 09.12 15:21; 09.12 22:08; 10.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mitu last keegi saab on iga pere enda otsustada, samuti siis tuleb vaadata laste arvu pealt, mida jõutakse endale lubada ja mida mitte. Keegi teine ei pea kinni maksma seda, et sina otsustasid saada 4 last. Mul üks tuttav hakkas ka sama teemat tegema peale seda kui kolmanda lapse sai, aga no ei ole siis vaja teha 3 last, kui jõud üle ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga erafirma saab kehtestada soodustused, kellele tahab. Või neid üldse mitte teha. Sina võid jalgadega hääletada. Me ju tahtsime kapitalismi või kuidas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 15:35; 10.12 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud arvamust avaldamast…ma siis jään selle mõtte juurde, et selle nn perepileti nimi ei ole õigustatud. Kui me niikuinii tähenärija rahvas oleme,siis võiks/peaks lihtsalt perepileti nimetuse ära kaotama ja sooduspileti nime alla jätma.
Ja seda pole mõtet inimestele üldse rääkida, et miks oli vaja teha 3..4..5..10 last, see on ju mõtetu jutt, mis tehtud, see tehtud:)
Ma olen täiesti sellega nõus, et iga firma/asutus võib oma tahte järgi määrata soodustused.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Malviine kirjutas:[/small]
Mis mõttes avalikuks tõstatada? Mida sa tõstatad siin? Et miks 5 inimest ei saa sama hinnaga kui 4 inimest? Kas see on sinu ettekujutus ebaõiglusest? Veider.[/tsitaat]

Sama veider võib olla see, et miks on eesti pere stereotüüp 2+2 või võib ebaõiglaseks nimetada ka seda, et 4 inimest saab 3 inimese hinnaga…jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinna loomaaias sellist probleemi ei ole: http://www.tallinnzoo.ee/index.php?ide=29,59

Ahhaal ka ei ole:
http://www.ahhaa.ee/piletid-ja-info/

Üldiselt on see tõesti teenusepakkuja enda teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõningased kogemused:
1. Pärnu Terviseparadiis – läksin sinna oma poja (14-a) ja selle kolme sõbraga. Ehk siis 1 täiskasvanu + 4 last. Klienditeenindaja pakkus ise perepiletit, kui kõige soodsamat varianti;
2. Ahhaa keskus – mina, minu 3 last, venna 4-a ja 6-a poeg, 26-a vennatütar ja vennatütre elukaaslane. Ma ei jõudnud suudki lahti teha, kui sisse toksiti perepilet – 2 täiskasvanut ja 6 last. O.K. vennatütar näeb noor välja ja ta elukaaslane on temast 7 aastat vanem. Hoobilt saime vennatütre elukaaslasega suurpere vanemateks.
3. Mardilaat Tallinnas – mina, minu naissoost töökaaslane ja minu 2 last. Küsisime perepileti ja saime selle.
4. Vabaõhuüritus Saaremaal – mina, minu mees, meie 3 last, minu ema, 2 vennatütart. Niisama pulli pärast küsisime perepiletit. Ja saimegi.

Aga muidu olen seda meelt, et ettevõttel ei ole mingit kohustust perepiletit müüa. Kuigi jah, ilma perepiletita võib klientide hulk olla väiksem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mõningased kogemused:
1. Pärnu Terviseparadiis – läksin sinna oma poja (14-a) ja selle kolme sõbraga. Ehk siis 1 täiskasvanu + 4 last. Klienditeenindaja pakkus ise perepiletit, kui kõige soodsamat varianti;
2. Ahhaa keskus – mina, minu 3 last, venna 4-a ja 6-a poeg, 26-a vennatütar ja vennatütre elukaaslane. Ma ei jõudnud suudki lahti teha, kui sisse toksiti perepilet – 2 täiskasvanut ja 6 last. O.K. vennatütar näeb noor välja ja ta elukaaslane on temast 7 aastat vanem. Hoobilt saime vennatütre elukaaslasega suurpere vanemateks.
3. Mardilaat Tallinnas – mina, minu naissoost töökaaslane ja minu 2 last. Küsisime perepileti ja saime selle.
4. Vabaõhuüritus Saaremaal – mina, minu mees, meie 3 last, minu ema, 2 vennatütart. Niisama pulli pärast küsisime perepiletit. Ja saimegi.

Aga muidu olen seda meelt, et ettevõttel ei ole mingit kohustust perepiletit müüa. Kuigi jah, ilma perepiletita võib klientide hulk olla väiksem.[/tsitaat]
Valus ei ole niimoodi pommimas käia? Ausalt ma nt ühe neist firma esindajana(ma ei ole) annaks ka selle perepileti juba kätte, sest see inimene ei saa olla normaalne, kes mega karja lastega(pooled pole veel tema jaod), küsib perepiletit?? No anna kannatust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on see teema iga natukse aja tagant ajakirjanduses (nagu ka raskete koolikottide teema), aga midagi ei muutu.
Lihtsalt meie ühiskondlik stereotüüp on selline, et pere=ema+isa+2last (ja need veel kindlasti poiss ja tüdruk).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on kõige parem sõnastus: kuni kaks täiskasvanut ja lapsed (ok, ilmselt mitte sel juhul, kui saabud terve rühmaga). Mõnes mõttes saan ma piirangutest aru, sest olen kohanud itsitavat täiskasvanute seltskondi \”humoorikalt\” oma perekskolemist tõestamas. Tegelikult määrab kõik mõlemapoolne suhtlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu mõningased kogemused:
1. Pärnu Terviseparadiis – läksin sinna oma poja (14-a) ja selle kolme sõbraga. Ehk siis 1 täiskasvanu + 4 last. Klienditeenindaja pakkus ise perepiletit, kui kõige soodsamat varianti;
2. Ahhaa keskus – mina, minu 3 last, venna 4-a ja 6-a poeg, 26-a vennatütar ja vennatütre elukaaslane. Ma ei jõudnud suudki lahti teha, kui sisse toksiti perepilet – 2 täiskasvanut ja 6 last. O.K. vennatütar näeb noor välja ja ta elukaaslane on temast 7 aastat vanem. Hoobilt saime vennatütre elukaaslasega suurpere vanemateks.
3. Mardilaat Tallinnas – mina, minu naissoost töökaaslane ja minu 2 last. Küsisime perepileti ja saime selle.
4. Vabaõhuüritus Saaremaal – mina, minu mees, meie 3 last, minu ema, 2 vennatütart. Niisama pulli pärast küsisime perepiletit. Ja saimegi.

Aga muidu olen seda meelt, et ettevõttel ei ole mingit kohustust perepiletit müüa. Kuigi jah, ilma perepiletita võib klientide hulk olla väiksem.[/tsitaat]

Selle postitusega on teemaalgataja küsimusele vastus- seepärast seatakse piirangud, sest inimesed muutuvad/on nahhaalsed. Korjatakse pool küla lapsi kaasa ja siis on uhked ka veel enda üle, et said \”perepileti\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu meelest on see teema iga natukse aja tagant ajakirjanduses (nagu ka raskete koolikottide teema), aga midagi ei muutu.
Lihtsalt meie ühiskondlik stereotüüp on selline, et pere=ema+isa+2last (ja need veel kindlasti poiss ja tüdruk).[/tsitaat]Ära veel unusta, et poiss peab vanem laps olema. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selle postitusega on teemaalgataja küsimusele vastus- seepärast seatakse piirangud, sest inimesed muutuvad/on nahhaalsed. Korjatakse pool küla lapsi kaasa ja siis on uhked ka veel enda üle, et said \”perepileti\”.[/tsitaat]

Minu meelest pole eespool tsiteeritud kägu nahaalne ja minu arvates on tore, kui suured lõbustusasutused on lastesõbralikud. Kui panite tähele, siis osades kohtades lausa pakuti välja see perepilet. See on isegi nagu väike turundustrikk, et võidad oma asutusele laste poolehoiu ja edaspidi soovivad nad ka siia tulla jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ära veel unusta, et poiss peab vanem laps olema. :)[/tsitaat]Ja isa meessoost, onju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 15:13; 09.12 15:21; 09.12 22:08; 10.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ja isa meessoost, onju[/tsitaat]

Vabandust, aga isa on olnud, on ja jääb alatiseks olema meessoost isikuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris imestama paneb see teema.
Ühest küljest öeldakse, et eraettevõttel on õigus otsustada, kellele ta soodustusi teeb. Teisest küljes kaagutatakse kaasa, et kui 2 täiskasvanut ei saanud perepiletit kasutada, on see veider. Täpselt sama veider, et 2 täiskasvanut ja 3 last pole pere, st eraettevõtte otsustada.

Aga mis mind eriti imestama paneb, on see poriloopimine, mis sai osaks oma kogemustest erinevate asutustega kirjutanud kommenteerija, kes lisaks oma lastele veel teisigi lapsi muuseumidesse ja lõbustuskohadesse viib (müts maha!). Öeldakse, et ta on nahhaalne, et julges perepiletit kasutada ja sinna arvestada lisaks enda lastele veel teised lapsed sisse. No krt. Inimene võtab heast tahtest endaga terveks päevaks kaasa teise inimese lapsed, hangib neile süüa-juua, muretseb nende heaolu eest, maksab nende lõbustuste eest ja kui siis talle pakutakse ettevõtte esindaja poolt, et soovitame kasutada perepiletit, siis peaks ta rinna ette lööma ja kähvama, et \”EI, mitte mingil juhul, seni kuni minuga kaasas olevad jõnglased pole mu oma liha ja veri\”. Olen kindel, et siin pole ühtki kommenteerijat, kes seda teeks. Tegelikult muidugi ei ole siinsed õelad kommenteerijad ilmselt kunagi selles olukorraski, et viitsiks kellegi teise lapsed kuhugi kaasa võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päris imestama paneb see teema.
Ühest küljest öeldakse, et eraettevõttel on õigus otsustada, kellele ta soodustusi teeb. Teisest küljes kaagutatakse kaasa, et kui 2 täiskasvanut ei saanud perepiletit kasutada, on see veider. Täpselt sama veider, et 2 täiskasvanut ja 3 last pole pere, st eraettevõtte otsustada.

Aga mis mind eriti imestama paneb, on see poriloopimine, mis sai osaks oma kogemustest erinevate asutustega kirjutanud kommenteerija, kes lisaks oma lastele veel teisigi lapsi muuseumidesse ja lõbustuskohadesse viib (müts maha!). Öeldakse, et ta on nahhaalne, et julges perepiletit kasutada ja sinna arvestada lisaks enda lastele veel teised lapsed sisse. No krt. Inimene võtab heast tahtest endaga terveks päevaks kaasa teise inimese lapsed, hangib neile süüa-juua, muretseb nende heaolu eest, maksab nende lõbustuste eest ja kui siis talle pakutakse ettevõtte esindaja poolt, et soovitame kasutada perepiletit, siis peaks ta rinna ette lööma ja kähvama, et \”EI, mitte mingil juhul, seni kuni minuga kaasas olevad jõnglased pole mu oma liha ja veri\”. Olen kindel, et siin pole ühtki kommenteerijat, kes seda teeks. Tegelikult muidugi ei ole siinsed õelad kommenteerijad ilmselt kunagi selles olukorraski, et viitsiks kellegi teise lapsed kuhugi kaasa võtta.[/tsitaat]

….ja mis kasu see ettevõte sellest saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 15:35; 10.12 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Malviine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere, olen juba tükk aega mõelnud, et miks ometi on igasugused perepiletid 2 täiskasvanut ja 2 last. Perepilet peaks/võiks ometigi kehtida kogu perele, on mul siis 2,3,4,5….10 last.
Kas oskab siin keegi öelda, kuhu ma peaks pöörduma, et seda teemat rohkem avalikuks tõstatada?[/tsitaat]

Pöördu oma probleemiga Nõukogude Sotsialistliku Komitee poole. Seal saad Vana Tallinna ja assortiikarbi abil endale iga aasta tuusiku sinu valitud puhkekohta.
Kapitalistlikus ühiskonnas pead olema õnnelik, et keegi üldse sulle mingitki soodustust pakub. Eriti tähelepanelik võiks olla ka selles suhtes, et paljud soodustused on hoopiski kallimad või siis sama hinnaga, millega ettevõte pakub tavateenust. Vot see on tõeline sotsiaalne projekt, kus vaeslt võetakse ka seitsmes nahk a jäetakse palja persega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühelt poolt nõutakse soodustusi ja teiselt poolt palgatõusu… Palgatõusu \”söövad\” need samad soodustused ju ära 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

2 täiskasvanut + 2 last on isegi hästi. Suvel Lätis käies oli mitmes kohas (näit. väga kalli piletiga Livu veepargis) pereks 2 täiskasvanut + 1 laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

….ja mis kasu see ettevõte sellest saab?[/tsitaat]

Saab küll. Mina näiteks olen väga truu kohtadele, kus olen saanud erakordselt head ja lapsesõbralikku teenindust. Ja väga aldis olen ka tuttavate seas sellistele kohtadele reklaami tegema.

Kui on suurem pere, siis juhul, kui kõigi laste eest tuleb täishinda maksta, jääb paljudel lihtsalt koht külastamata, ehk et ettevõttel jääb saamata ka see perepileti tulu. Kasumlikum on pakkuda peredele soodustust.

Minu meelest tähendab – puhtkeeleliselt – \”perepilet\” piletit, millega pere pääseb sisse, ja kui see vaikimisi tähendab 2 last, siis kolmandale eraldi piletit ostes justkui arvataks see kolmas laps teie perest välja ettevõtte poolt. Aga näiteks võiks olla hinnakirjas \”Perepilet 2 lapsega perele, perepilet 3 lapsega perele\” jne. Palju vähem segadust tekitaks siis ja jääksid ära piletimüüjate ja ostjate 100 x päevas vahetatavad dialoogid teemal \”Aga mul on kolm last peres, kas siis ei saagi perepiletit osta?!\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pileti nimetus \”perepilet\” on reklaamiks ettevõtjale, see kutsub rohkem peresid seda teenust ostma. Kui aga selle reklaami taga reaalselt ei ole soodustust perele, siis on tegu inimeste eksitamisega. Kui tahad end reklaamida, pead ka vastavalt teenust vastu andma. Kui reklaamida tahad, aga päriselt kogu pere ulatuses soodustust teha ei taha, siis ära kasuta eksitavat väljendit \”perepilet\” vaid kasuta mingit muud väljendit, a la \”nelja inimese soodustus\”, aga otse loomulikult müüb see nimetus tunduvalt halvemini, kui soodustus perepilet. Ei ole nii, et turumajanduses võib kõike teha, reklaam ei tohi olla eksitav. Pealegi selline kahe lapse poliitika kinnistab meie ühiskonnas niigi väga halba suundumust, et inimesed üle kahe lapse ei tee, sest kogu elu läheb muidu liiga kalliks. Niimoodi aga meie riik end ära ei toida, selleks, et meie lapsed ei peaks end ogaraks orjama, et vanemate pensionit välja teenida, tuleb keskmiselt vähemalt kolm last teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 12:05; 11.12 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest puhtalt väärtuste küsius. Meie riigi õrnas iibes võiks tõesti kõigil ettevõtjatel olla sotsiaalset vastutustunnet, mis puudutab riigi järelkasvu. Ainult väärtuste küsimus, ei muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]väikese tirtsu emme kirjutas:[/small]
[tsitaat]2 täiskasvanut + 2 last on isegi hästi. Suvel Lätis käies oli mitmes kohas (näit. väga kalli piletiga Livu veepargis) pereks 2 täiskasvanut + 1 laps. [/tsitaat]

Kuidas võtta. Seal ei pea ju üleliigsetele 6-14 aastastele täispiletit ostma, vaid saab kuni 3 piletit pea poole soodsamalt. Nt mul on 3 last selles vahemikus + titt, saaks perepileti, 2 lisapiletit ning titepileti – päris ok soodustus kokku.
Vaatasin, et päeva perepilet on praegu 71 eurot, täiskasvanu oma 28.9, 6-14 aastase oma 20, lisapilet 6-14 aastasele 11 eurot. Seega ühe lapsega minnes saad 6.8 eurot soodustust, iga järgneva pealt (kuni 3) 9 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Lisberg kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu meelest puhtalt väärtuste küsius. Meie riigi õrnas iibes võiks tõesti kõigil ettevõtjatel olla sotsiaalset vastutustunnet, mis puudutab riigi järelkasvu. Ainult väärtuste küsimus, ei muud. [/tsitaat]Parafraseerin. Meie riigi õrnas majanduses võiks tõesti kõigil kodanikel olla majanduslikku vastutustunnet, mis puudutab ettevõtete jätkusuutlikkust. Ainult ettevõtluse alustalade mõistmise küsimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 15:13; 09.12 15:21; 09.12 22:08; 10.12 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ja siis ma võtan sugulase 3 last, enda kolm last ja lähen ja mängin perekonda? kuidagi peaks siis ka suutma tõestada, et tegemist on yhe suure perega ja ka 3 liikmeline pere ei peaks tundma, et nemad ühe inimese kohta rohkem maksavad kui 10 liikmeline pere.

Ahhaas olen mina koos sõbrannaga ka moodne perekond olnud 4 lapsega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Lisberg kirjutas:[/small]
Parafraseerin. Meie riigi õrnas majanduses võiks tõesti kõigil kodanikel olla majanduslikku vastutustunnet, mis puudutab ettevõtete jätkusuutlikkust. Ainult ettevõtluse alustalade mõistmise küsimus.[/tsitaat]

Kui sa tahad, et ettevõtlus oleks ka pikemaajaliselt kui paar aastat jätkusuutlik, on väga oluline soodustada rohkemate laste kasvatamist (et ka tulevikus tööjõudu jätkuks). On ju selge, et tänases situatsioonis kus laste lisandudes pere toimetulek oluliselt halveneb, jätavad suuremad pered ilma soodustuste võimaluseta lihtsalt tulemata, ehk ettevõte jääb sellestki rahast ilma, mitte ei saa suuremat kasumit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 12:05; 11.12 11:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted kuhu pöörduda, kui tahaks tõstatada teemat seoses perepiletitega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.