Esileht Hobinurk Kuhu reisida jaanuaris rasedana?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kuhu reisida jaanuaris rasedana?

Postitas:

Üliselt armastan matkamist ja aktiivst reisistiili, nüüd olen rase ja raskeid matku ette võtta ei saa, tahaks jaanuaris kusagile mõnusasse kohta puhkama minna, kus aga ikka midagi teha ja näha ka on, ainult palmi all pikutaja ma pole. Raske on aga valida, kus oleks jaanuaris piisavalt soe, samas aga rasedale piisavalt turvaline. Ma ei karda niivõrd pikka lendu kui just kohalikku elu-olu, näiteks arstiabi kvaliteeti. Valida tundub üsna raske. Euroopas ega Põhja-Ameerikas pole piisavalt soe, Aafikat ja Aasiat aga rasedana pelgan pisut. Kanaarid tundub ainus kindel valik, aga sinna hästi ei viitsi. Rohkem meeldib loodus kui suurlinnad, nii et ainult linnapuhkust ei tahaks.
Küsin neilt, kes on palju reisinud, kus soojadest sihtkohtadest on olnud piisavalt kindel ja turvaline, kuhu rase julgeb II trimestril minna?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 11:20; 23.09 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerifel on loodust piisavalt, kus jalutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tenerifel on loodust piisavalt, kus jalutada.

Tenerife on tore, olen lihtsalt seal juba mitu korda käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.09 11:20; 23.09 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soe+turvaline+kvaliteetne arstiabi+loodus+mitte ainult linn? Ma kohe tõsiselt mõtlesin, aga nendele kriteeriumitele on suht ulmeline midagi leida. Oleks pankkunud Madeirat või Assoore, aga ma ei tea, mis on sinu jaoks soe. Mis on kvaliteetne arstiabi? Paljudes riikides on siiski nii, et hea arstiabi on kättesaadav vaid suurtes linnades ning see looduse ja muu pool võib jääda nendest kaugele. Dubaid oleks ka pakkunud, kuid loodust seal ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üliselt armastan matkamist ja aktiivst reisistiili, nüüd olen rase ja raskeid matku ette võtta ei saa, tahaks jaanuaris kusagile mõnusasse kohta puhkama minna, kus aga ikka midagi teha ja näha ka on, ainult palmi all pikutaja ma pole. Raske on aga valida, kus oleks jaanuaris piisavalt soe, samas aga rasedale piisavalt turvaline. Ma ei karda niivõrd pikka lendu kui just kohalikku elu-olu, näiteks arstiabi kvaliteeti. Valida tundub üsna raske. Euroopas ega Põhja-Ameerikas pole piisavalt soe, Aafikat ja Aasiat aga rasedana pelgan pisut. Kanaarid tundub ainus kindel valik, aga sinna hästi ei viitsi. Rohkem meeldib loodus kui suurlinnad, nii et ainult linnapuhkust ei tahaks.
Küsin neilt, kes on palju reisinud, kus soojadest sihtkohtadest on olnud piisavalt kindel ja turvaline, kuhu rase julgeb II trimestril minna?

Nunuhh, Tenerifel on “kõvad suurlinnad” küll!
Oled seal varem käinud ka või kõhult lased mõtteid lendu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rendi Lõuna-Eestisse sauna ja kaminaga maja 🙂 Toas-saunas on soe, kvaliteetne arstiabi pole kaugel, loodus on kaunis, õhk on värske ja linnast pole juttugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanaaridel ju hulgim loodust ja jalutamisvõimalusi. Ise käisin rasedana Gran Canarial olles seal eelnevalt juba mitu korda käinud. Rentisin auto ja aiaga maja omale. Suure osa ajast peesitasingi selles aias. Lisaks mõned sõidud erinevatesse kohtadesse saarel. Ainus “suurlinna” külastus oli Las Palmase lennujaam.
Kuhugi uude ja huvitavasse kohta ei hakkaks rasedana ronima, eriti mitte teisel trimestril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ikka tead, et enamus reisikindlustusi raseduse komplikatsioone ja sünnitust ei kata? Vaata ,et oleks ka kindlustus kui reisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Kuhu reisida jaanuaris rasedana?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.