Esileht Kodunurk Kuhu saab ära anda vana pesumasina või tuleb keegi järgi

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kuhu saab ära anda vana pesumasina või tuleb keegi järgi

Postitas:

Teab keegi kontakti, kes viiks ära vana pesumasina?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda jäätmejaama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks arvatakse ääretu järjekindlusega, et selliste küsimuste korral pole asukohal mitte mingit tähtsust?

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 12:44; 26.12 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas uut müüv pood ei pea uut tuues vana kaasa võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 12:52; 26.12 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas uut müüv pood ei pea uut tuues vana kaasa võtma?

Mälu järgi peavad nad uue ostul vana tasuta vastu võtma ja utiliseerima, aga nad ei pea seda tasuta kodust ära transportima. St võid ise poodi transportida ja tasuta ära anda; või kodust ära viimisel maksad transporditasu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 12:44; 26.12 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas uut müüv pood ei pea uut tuues vana kaasa võtma?

Mälu järgi peavad nad uue ostul vana tasuta vastu võtma ja utiliseerima, aga nad ei pea seda tasuta kodust ära transportima. St võid ise poodi transportida ja tasuta ära anda; või kodust ära viimisel maksad transporditasu.

Kas ikka peab maksma, ei teki ju eraldi sõitu? Uue toob, vana viib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 12:52; 26.12 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas uut müüv pood ei pea uut tuues vana kaasa võtma?

Mälu järgi peavad nad uue ostul vana tasuta vastu võtma ja utiliseerima, aga nad ei pea seda tasuta kodust ära transportima. St võid ise poodi transportida ja tasuta ära anda; või kodust ära viimisel maksad transporditasu.

Kas ikka peab maksma, ei teki ju eraldi sõitu? Uue toob, vana viib.

enamasti peab, ainult soodukate ajal veavad tasuta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 13:27; 27.12 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teab keegi kontakti, kes viiks ära vana pesumasina?

Mina tean üsna mitut. Aga sinu asukohta ei tea. Kas hakkame pingpongi mängima?
Et mina pakun Pärnut, sina vastad, et ei; siis Tallinna, sina jälle – ei jne?
Kas see oleks su jaoks põnev mäng?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 13:48; 27.12 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisime ise prügimäele. Ega keegi pole eriti huvitatud järele tulema ja ära viima ja üks kuller ütles, et see olevat ka kallis, et pigem ise viia.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.okidoki.ee/item/tasuta-pesumasinate-aravedu/8258848/ No näiteks see, kui eeldada, et tegemist Tallinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi Soovist, Kuldsest börsist jms “pesumasina äravedu”. Aasta tagasi leidsin lihtsalt kontakti, kes rikkis pesumasina tasuta minema viis (Harjumaal).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas viib näiteks Kolatakso. Ka kolimisfirmad viivad. Aga ikka tasu eest. Kodumasinaid müüvad poed võivad ka viia, kui uue ostad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui uues ostad, siis tasuta vist keegi ära ei vii. Üks soodsamaid oli onoff, kes pakkus tasuta kohaletoomist ja vana äravedu 10 euro eest. Transamees oli suht äpu, kuidagi uue masina teisele korrusele sai, vana alla vedamisest keeldus, kuigi tal oli spets trepironija, millega oleks üsna lihtne samas gabariidis masin alla viia.
Nõudsin siis onoffilt oma 10 eurot tagasi, googeldasin pesumasina tasuta äravedu. leidsin tallinnas üle 10 vedaja, helistasin nad kõik läbi ja kõik keeldusid eramaja 2.korruselt masina alla viimisest, hoolimata sellest et mul on normaallaiusega trepp. Üks vastas, et ainult üks masin, nii väikese koguse pärast ta küll tulema ei hakka.
Esimeselt korruselt oleksid kõik olnud nõus vedama, nii onoff kui ka muud firmad. No tassisime siis ise masina alla ja autosse ja viisin ta ikkagi onoffi ära, mingeid uue masina ostudokumente näha ei tahetud, poe transamees või kes iganes ta oli, kutsus teise mehe veel appi ja nii nad ta autost maha tõstsid. Jäätmejaam võtab ka ilmselt vastu, aga vaevalt et sealne töötaja oleks mulle appi tulnud masinat maha tõstma.
PS juba teine teema paari päeva jooksul, mille teemaalgatuse alt loen, et perekooli on teavitatud sellest kommentaarist. Mingi sariteavitaja on tegutsema hakanud või?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 00:41; 28.12 00:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane “osta.ee”-es müüki alghinnaga
0.10 € . Ärge unustage asukohta märkida.
Kuusakoski maksab metalli toomise
eest raha. Veider kui pole kedagi
kes tasuta saadud ära ei vii.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui majas on poisid, siis anda tööriistad pihku ja las lammutavad masina ära. Plastik ja kumm prügikonteinerisse. Betoon kusagile põlluserva kivihunnikusse. Metall sorteerida, must metall eraldi, vaskjuhtmed, mootor eraldi, alumiinium eraldi ja viia metalli kokkuostupunkti. Lammutatud masinat on ju ka kergem välja viia.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS juba teine teema paari päeva jooksul, mille teemaalgatuse alt loen, et perekooli on teavitatud sellest kommentaarist. Mingi sariteavitaja on tegutsema hakanud või?

Ma olen kah seda tähele pannud, kusjuures täiesti pingevabade teemade juures. (nagu seegi siin)
Vahepeal oli välja üsna libe ja keegi vast kukkus. Nüüd istub kinniseotud peaga haiglas ja paduklikib “teata ebasobivast”.
Huvitav, mida ta selgitusse kirjutab? Tõenäoliselt mingi punkti või koma…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 13:48; 27.12 09:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

googeldasin pesumasina tasuta äravedu. leidsin tallinnas üle 10 vedaja, helistasin nad kõik läbi ja kõik keeldusid eramaja 2.korruselt masina alla viimisest, hoolimata sellest et mul on normaallaiusega trepp. Üks vastas, et ainult üks masin, nii väikese koguse pärast ta küll tulema ei hakka.

väga kummaline. olen viimase viie aasta jooksul päris mitu masinat (ikka ükshaaval ja ka ilma liftita majast) lasknud ära viia ja alati on esimene mees, kellele helistasin, järele tulnud. kiirelt ja tasuta. kui tln, siis võib fb nt “ivo allika” otsida, aga neid on teisigi. fb asumigruppides liigub ka selline info.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 13:27; 27.12 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

äga kummaline. olen viimase viie aasta jooksul päris mitu masinat (ikka ükshaaval ja ka ilma liftita majast) lasknud ära viia ja alati on esimene mees, kellele helistasin, järele tulnud. kiirelt ja tasuta. kui tln, siis võib fb nt “ivo allika” otsida, aga neid on teisigi. fb asumigruppides liigub ka selline info.

No ma vedisin selle mehega koos ise teiselt korruselt alla ja tõstsin autosse. Mu vana masin käis mõned aastad tagasi remondis ka ja remondionu küll ei nurisenud, jõnksutas oma “käsironijaga” ilusti trepist üles ja alla. Onoffi mehel oli mingi mootoriga ronija, aga vot tema keeldus vana alla viimast, et ei pidavat saama.
Võibolla kui ma oleks eramaja ja teise korruse mainimata jätnud (nagunii on puutrepp ja sellega on üldse probleeme nagu üks äraütleja põhjendas), siis oleks ka esimene mees tulnud, aga onoff tegi mind veidi ettevaatlikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 00:41; 28.12 00:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Kuhu saab ära anda vana pesumasina või tuleb keegi järgi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.