Esileht Pereelu ja suhted kuhu siis ikkagi minna

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: kuhu siis ikkagi minna

Postitas:

Küsimus selles, et kuhu ma siis oma lastega ikkagi lähen, kui mehega seis halb et mitte öelda lootusetu. Rahaliselt pole mul võimalik üürikorterit võtta, kellegi juurde minna ka pole, lapse saab lasteaeda alles aasta pärast. Ma ei saa ju ka loota alimentide saamise/mittesaamise peale…kas saan maksud makstud ja söögi ostetud.
Kas keegi on sellises olukorras olnud, et mees ei viisti suhet päästa vaid leiab kergema teise tee.. ning naine lastega väga halvas olukorras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 10:52; 29.06 11:00; 29.06 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kohe vaja minna, siis läheks esmalt naiste turvakodusse. ja sealt hakkaks asju ajama toimetulekutoetuse taotlemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes see ikka ametlikult üürib. Kui isegi läbi maakleri, siis omanik tavaliselt soovib raha sularahas. No minu kogemused sellised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 10:52; 29.06 11:00; 29.06 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuvam töö. Soovitav juurde õppida, täiendõppida jne.
Alati tekib küsimus kustkohast sa siis mehe juurde kolisid? Enne said majanduslikult hakkama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 11:37; 29.06 14:11; 29.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes see ikka ametlikult üürib. Kui isegi läbi maakleri, siis omanik tavaliselt soovib raha sularahas. No minu kogemused sellised.[/tsitaat]
Minul just vastupidised kogemused. Kõik üürivad ametlikult, leping olemas ja üüri makstakse omanikule konto peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kase alla saab alati minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin koolilaps ja elasin ema juures ja sõin ema tehtud toitu.
Imelikud küsimused abivajajale. Kus sa enne meheleminekut elasid. Ju ikka elasin ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olin koolilaps ja elasin ema juures ja sõin ema tehtud toitu.
Imelikud küsimused abivajajale. Kus sa enne meheleminekut elasid. Ju ikka elasin ka.[/tsitaat]

Ja kust ema oma kodu sai? Nagu nõukogude aeg, muudkui anna, anna, anna. ISE tuleb oma kodu osta ja luua. Keegi ei tee seda sinu eest. Lootsid mehe peale, aga paraku nii see on. Sinu kodu on ikka SINU kindlus, kus kellegi teise sõna ei maksa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 11:37; 29.06 14:11; 29.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks naine ja lapsed peavad kuhugi minema? Las mees läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 14:51; 29.06 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks naine ja lapsed peavad kuhugi minema? Las mees läheb.[/tsitaat]

Kas sina läheksid enda ostetud kodust minema? Ei läheks. Lapsed võivad alati oma koju jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 11:37; 29.06 14:11; 29.06 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sina läheksid enda ostetud kodust minema? Ei läheks. Lapsed võivad alati oma koju jääda.[/tsitaat]
Kui mina oleksin MEES, siis ma ei tõstaks oma laste ema tänavale, vaid organiseeriks talle elukoha. Samamoodi saaksin ma ka sellest aru, et lastel on täie mõistuse juures olevat ema vaja, mitte nutust ja kodutut ahervare.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 14:51; 29.06 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin eelmisest elukaaslasest lahku. Mul on olemas kõik, peale elukoha ning hetkel ka tööle ei saa tagasi, kuna pole lasteaiakohta nii pisikesele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 10:52; 29.06 11:00; 29.06 16:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olin koolilaps ja elasin ema juures ja sõin ema tehtud toitu.
Imelikud küsimused abivajajale. Kus sa enne meheleminekut elasid. Ju ikka elasin ka.[/tsitaat]

Ma arvan, et vihjatigi sellele, et emme hõlma alt otse mehe hõlma alla ei ole mõtet joosta. Või kui seda teha, tasub ikka edasi õppida ja veidi oma elu ehitada, enne kui lapsi saama hakata.

Muidu on tulemus nii nagu teemaalgatajal ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja kust ema oma kodu sai? Nagu nõukogude aeg, muudkui anna, anna, anna. ISE tuleb oma kodu osta ja luua. Keegi ei tee seda sinu eest. Lootsid mehe peale, aga paraku nii see on. Sinu kodu on ikka SINU kindlus, kus kellegi teise sõna ei maksa.[/tsitaat]
ma olen üsna kindel, et tal pole vanemaid ega mitte ühtegi lähedast. vaata, et veel lastekodulaps pole. või siis elavad vanemad koos tema kuue noorema õe-vennaga 2-toalises korteris ja sinna nemad ei mahu.
pealegi ta just kolis võõrasse linna ja seal pole ühtegi sõbrannat-tuttavat ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma olen üsna kindel, et tal pole vanemaid ega mitte ühtegi lähedast. vaata, et veel lastekodulaps pole. või siis elavad vanemad koos tema kuue noorema õe-vennaga 2-toalises korteris ja sinna nemad ei mahu.
pealegi ta just kolis võõrasse linna ja seal pole ühtegi sõbrannat-tuttavat ka.
[/tsitaat]

Kui sa millegis kindel pole, siis ei tasu sellis teksti siia kirja panna.
inimesel on mure ja Teie hakkate kohe kurjustama!
Hoia oma suu kinni, kui oska teemasse otseselt kaasa rääkida!

Nii teemasse!

Minu soovitus on see, et kui Sul pole ( näiteks perekonda vms), end üles ehitada! Vanasti ei olnud vanemahüvitist ja toetusi, kõik me elame ja oleme hakkama saanud. Tuleb tõsiselt vaeva näha! Sa saad hakkama.
Alusta sellest, et otsid korteri/majaosa vms mis nö kannatab ülal pidada. Kui isa lapsest ei hooli vms siis paned alimendid peale( saad lisa raha). Kui aind püüda saab kõigega hakkama, elus on nii tõuse , kui ka mõõnasid. Laps on see , kelle nimel end kokkuvõtta ja elus edasi püüdelda! Kui algus tundub lootusetu, siis ei tohi alla anda, vaid täis käigul edasi minna. Kasvõi ( nagu keegi pakkus turvakodu) , sinna minna ja sealt edasi . 1 päev korraga kuni lõpuks oled jalad alla saanud! mõned kuud edasi Sa saad aru, et see kõik oli püüdlemist väärt.
Väheke positiivset ning õiget mõtlemist ning sa saad hakkama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui sa millegis kindel pole, siis ei tasu sellis teksti siia kirja panna.
inimesel on mure ja Teie hakkate kohe kurjustama!
Hoia oma suu kinni, kui oska teemasse otseselt kaasa rääkida!

Nii teemasse!

Minu soovitus on see, et kui Sul pole ( näiteks perekonda vms), end üles ehitada! Vanasti ei olnud vanemahüvitist ja toetusi, kõik me elame ja oleme hakkama saanud. Tuleb tõsiselt vaeva näha! Sa saad hakkama.
Alusta sellest, et otsid korteri/majaosa vms mis nö kannatab ülal pidada. Kui isa lapsest ei hooli vms siis paned alimendid peale( saad lisa raha). Kui aind püüda saab kõigega hakkama, elus on nii tõuse , kui ka mõõnasid. Laps on see , kelle nimel end kokkuvõtta ja elus edasi püüdelda! Kui algus tundub lootusetu, siis ei tohi alla anda, vaid täis käigul edasi minna. Kasvõi ( nagu keegi pakkus turvakodu) , sinna minna ja sealt edasi . 1 päev korraga kuni lõpuks oled jalad alla saanud! mõned kuud edasi Sa saad aru, et see kõik oli püüdlemist väärt.
Väheke positiivset ning õiget mõtlemist ning sa saad hakkama![/tsitaat]

Eelmise käo vastus oli ehk väheke sarkastiliselt öeldud, kuid see on ju puhas tõde, Perekooli klassika! Võta viimaste päevade teemad ette ja loe kokku, mitu teemat sa saad, kus kehvas suhtes oleval teemaalgatajal 1) ei ole ühtegi lähedast ega sõpra, kes temast niigi palju hooliks, et ajutist peavarju pakuks, 2) mees ei maksa iial alimente, 3) lasteaia kohta pole võimalik saada, 4) töökoht, mis tööle tagasi ootaks, puudub alati.
Neid lugedes tuleks Pereelu rubriigi pealkirjaks suurte punaste tähtedega kirjutada:\”Ärge hakake kodu mängima, kui olete loll nagu lauajalg ja paljas nagu püksinööp!\” Aga vaevalt sellestki abi oleks, tark õpib teiste vigadest, loll ikka enda omadest. Ja eriti lollid eksemplarid liiguvad kehvast suhtest järgmisesse kehva suhtesse, jäävad kärmelt rasedaks, saavad kärmelt lapse ning üllitavad paari aasta pärast siia uue teema: \”Mul on mees ja 2 imearmast last, aga mees on viimasel ajal muutunud…\”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes see ikka ametlikult üürib. Kui isegi läbi maakleri, siis omanik tavaliselt soovib raha sularahas. No minu kogemused sellised.[/tsitaat]

minul on kõik korterid ametlikult üüril. pole kahju maksusid maksta-endal rahulikum magada ja Eestile Kreeka saatust ei soovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
minul on kõik korterid ametlikult üüril. pole kahju maksusid maksta-endal rahulikum magada ja Eestile Kreeka saatust ei soovi. [/tsitaat]
Sama siin. Kusjuures mul on korterid firma omandis. Nii pääsen ka Tallinna linna nuumamast oma tulumaksuga. Ettevõtte tulumaksust teatavasti KOV midagi ei saa. Aitab Tallinnale sellestki tulumaksuosast, mis ma endale teistest oma firmadest makstava palga pealt tasun. Mõistlikult kulutada seda praegune linnavalitsus niikuinii ei mõista. Siingi jälle inimene kurdab, et lapsele lasteaiakohta ei saa…. (Ei tea küll, kas tegu on Tallinnaga, aga see on Tallinnas nii tuttav teema, et oksele ajab juba.)

Teemasse aga – sarnaseid teemasid on siin sadu olnud. Sul on põhimõtteliselt kolm võimalust:

1. Muuta enda suhtumist mehesse. Lihtsalt elad koos lastega seal kus sa elad edasi ja üritad asjadele teise pilguga vaadata. Kui probleem on mehel, las sebib tema. Miks peaksid sina pingutama? Lihtsalt hoidu konfliktidest ja reageeri mehepoolsetele provokatsioonidele teisiti kui seni.

Loomulikult ei keela sul keegi samal ajal enda seljatagust vaikselt kindlustama hakata. Umbes 5 tuhande euroga saab Tallinnas Koplisse remontimata ühikatoa osta. Jah, ma olen nõus, et see oleks ilmselt karm tagasilöök, kuid ise olen just selliseid ostnud, ära remontinud ja välja üürinud. Sealjuures on mul üürnikeks olnud ka emasid kahe lapsega. Sealjuures sugugi mitte asotsiaalid. Üks ema nt. elas lastega minu korteris seetõttu, et lapse kool oli sealsamas üle õue ja nad ei viitsinud oma kodu vahet teisest linna otsast edasi-tagasi sõita.

2. Minna ise minema ja jätta lapsed mehe hoolde. Las siis vaatab kui tore on.

3. Minna kohe koos lastega minema. Siin ongi tõesti küsimus kuhu. Reaalsed variandid oleksidki kas turvakodu või sugulased-sõbrad. Ja siis vaikselt edasi vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kolida kokku teise naisega, kellel ka selline olukord kui sul. Kahekesi koos saaksite ju korteri üüritud ja kommunaalid tasutud. (Üksi ei pruugi jah jõuda). Toit jms on kõik eraldi teil, lihtsalt üürite koos ühte elupinda. Nagu üliõpilased üürivad mitme peale korterit, võiks ju ka üksikemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted kuhu siis ikkagi minna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.