Esileht Kodunurk Kuhu te panete ilupadjad ja pleedid ööseks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 207 )

Teema: Kuhu te panete ilupadjad ja pleedid ööseks?

Postitas:
Kägu

Praegu on väga populaarne katta voodi suure hulga patjade ja pleedidega. Planeerin oma magamistuba ja hakkasin mõtlema, et kuhu need küll ööseks pannakse.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodi juurde paned näiteks mingi panipaigaga tumba: https://www.on24.ee/p/364354/panipaigaga-tumba

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

loobin voodi kõrvale vaibale:)

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin ka üks rahvusliku kangaga pikem variant:

https://www.on24.ee/p/77155/panipaigaga-tumba-rahvusliku-kangaga-180-cm

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks korjata kola.

+21
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta ole jah küsitava väärtusega tegevus. Samas kui vaatad magamistubade pilte, siis see nn ilu tulebki sageli detailidest. Kuigi eks enamasti käiakse seal ainult magamas ja seda fotodel nähtavat ilu ei naudita kuigi sageli. Olengi teelahkmel 🙂

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Magamistubades ilupatju vooditel pole, segaksid ainult.  Küll aga on pleede ja patju eluruumides diivanitel, seal me neid tõesti ka kasutame, pole ainult iluasjad.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga populaarne on see olnud aastaid ameerikamaa filmides ja seriaalides.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on väga populaarne katta voodi suure hulga patjade ja pleedidega. Planeerin oma magamistuba ja hakkasin mõtlema, et kuhu need küll ööseks pannakse.

Milleks ja kellele neid kasutada?
Voodi peab hingama pärast seda, kui sina sealt lahkud. Hotellis ma viskan päevateki põrandale.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta ole jah küsitava väärtusega tegevus. Samas kui vaatad magamistubade pilte, siis see nn ilu tulebki sageli detailidest. Kuigi eks enamasti käiakse seal ainult magamas ja seda fotodel nähtavat ilu ei naudita kuigi sageli. Olengi teelahkmel ????

neid pilte on vaid müügikuulutuses vaja.
eile vaatasin seda abikäe saadet, kus poisid said ka päevatekid. Ma küll ei usu, et nad neid regulaarselt kasutama hakkavad. Heal juhul, kui keegi külla tuleb.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei kasuta, on vaid tavalised padjad ja teki viskame voodile peale.  Minul on tolmuallergia ja ei vaja mingeid tolmukogujaid magamistuppa. Keegi peale pereliikmete ei käia ka seal.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav, kes Ameerikas elab, rääkis, et need ilupadjad on sageli laenatud või müügiperioodiks ostetud, viiakse poodi tagasi kui korterile (majale) ostja leitakse. Magamistoas neid reaalselt ju muul ajal vaja pole. Elutoa diivan on teine asi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestiski on selline firma, kes tuleb müügikuulutuse jaoks pildistama ja toob pildistamise ajaks maalid-padjad-vaasid-lilled jms kohale.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta parem midagi vajalikku 🙂 Pleed võib olla, juhuks kui öösel tekist ei piisa, külm hakkab – selle saab näiteks rulli keerata voodi ja seina vahele või kuhugi toolile panna. Aga mingit padjaladu ma küll ei koguks. Diivani on küll mõlemad ja seal on neid ka vaja – kiireks uinakuks, mugavaks istumiseks, külma ilmaga.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on magamistoas näiteks lugemistugitool ja ööseks laon päevateki/ilupadjad selle peale.

Mul on 3 kassi ja ausalt öeldes eelistan, et need karvikud magaksid päeval päevateki peal ja mitte minu voodilinade vahel. Samuti, kui soovin riietega voodis pikutada mõnikord, siis on minu jaoks mõeldamatu, et teen seda voodipesul, kuhu minnakse õhtul puhtana ja ööriietes. Seega, päevaks voodi katmine on siiski väga praktiline ka. Padjad on muidugi puhtalt ilu pärast tõesti!

PS! Tolmukoguja hirmus inimestele – pesumasin peseb edukalt ka päevatekke ja pisikesi ilupatju 🙂

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta ole jah küsitava väärtusega tegevus. Samas kui vaatad magamistubade pilte, siis see nn ilu tulebki sageli detailidest. Kuigi eks enamasti käiakse seal ainult magamas ja seda fotodel nähtavat ilu ei naudita kuigi sageli. Olengi teelahkmel ????

Küsitava väärtusega teema on. Pole ju võimalik, et PK kägu on nii nüri ja ei suuda ilma küsimata ise välja mõelda kuhu ta oma padja paneb? Ma juba kujutan ette, et nii mõtlemisvõimetu inimesega ühte ruumi jäädes sureksin igavusse, kuna sellisega poleks absoluutselt mitte millestki rääkida.
Aga noh, eks aastate jooksul, mil mina siinse keskkonna külastaja olen olnud, on muudki ajuvaba saanud lugeda, nt kuhu panete ööseks/kodust lahkudes koduriided, millisest ruumist alustate koristamist või mitu kaussi teil kodus on.

+7
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mulle need padjad ja katted meeldivad küll, aga ma olen kahjuks nii laisk, et õhtul ja hommikul nendega tegeleda ei viitsiks. Kuigi see vast võtaks vast  vaid paar minutit.  ma magamistoas päeval ei käigi ja kõik jääb nii nagu hommikul voodist välja tulin.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsitava väärtusega teema on. Pole ju võimalik, et PK kägu on nii nüri ja ei suuda ilma küsimata ise välja mõelda kuhu ta oma padja paneb? Ma juba kujutan ette, et nii mõtlemisvõimetu inimesega ühte ruumi jäädes sureksin igavusse, kuna sellisega poleks absoluutselt mitte millestki rääkida. Aga noh, eks aastate jooksul, mil mina siinse keskkonna külastaja olen olnud, on muudki ajuvaba saanud lugeda, nt kuhu panete ööseks/kodust lahkudes koduriided, millisest ruumist alustate koristamist või mitu kaussi teil kodus on.

Ükskord üks kägu küsis, et kuhu te panete toiduvalmistamise ajal kasutatavad pannilabidad ja lusikad, et kui need panna otse lauale (st köögi töötasapinnale), siis saab see mustaks.

+5
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meil on magamistoas näiteks lugemistugitool ja ööseks laon päevateki/ilupadjad selle peale.

Mul on 3 kassi ja ausalt öeldes eelistan, et need karvikud magaksid päeval päevateki peal ja mitte minu voodilinade vahel. Samuti, kui soovin riietega voodis pikutada mõnikord, siis on minu jaoks mõeldamatu, et teen seda voodipesul, kuhu minnakse õhtul puhtana ja ööriietes. Seega, päevaks voodi katmine on siiski väga praktiline ka. Padjad on muidugi puhtalt ilu pärast tõesti!

PS! Tolmukoguja hirmus inimestele – pesumasin peseb edukalt ka päevatekke ja pisikesi ilupatju ????

Miks sa diivanil päeval ei pikuta?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selleks, et tolmulest häviks on vaja pesta vähemalt 60 kraadiga ja siis kujuta ette, kui neid iluasjakesi iga nädal kuuma veega pesta, mis neist järgi jääb. Riietes ma voodis ei vedele, ei ole sellist kommetki.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina, pika elukogemusega inimene, olen saanud siit mitu head nippi. Kui lapsepõlvest saad mingi harjumuse ja teed samamoodi aastaid, on päris kasulik lugeda, kuidas teised teevad. No näiteks ostsin endalegi reisilt selle iluasjakese, mis on mõeldud kulbi jm söögivalmistamuse riista asetamiseks. Ilus ja praktiline. Eriti vajavad nõu ja silmaringi avamist aga noored, muidu kasvavad neist just sellised “mina teen küll nii ja kes minu moodi ei tee, teeb kõik valesti”.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa diivanil päeval ei pikuta?

Vabalt võib diivanil mõni teine pereliige juba ees pikutada. Mis loll küsimus üldse? Näiteks vahivad mees ja poeg midagi koos telekast, naine tahaks pikutada ja veidi tukkuda, kas ta peab siis tingimata oma mehe ja poja diivanilt ära ajama?

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtle läbi, mille jaoks sa reaalselt magamistuba kasutad ja palju seal aega veedad. Mina näiteks kasutan magamistuba magamiseks ja riiete vahetamiseks. Muul ajal seal ei viibi. Seega igasugused ilupadjad oleksid lihtsalt lisatöö, eriti hommikul neid tagasi sättida.

Kui aga ongi nt 1-toaline stuudiokorter, kus voodi kõigile külalistele näha – siis miks mitte. ööseks viskaksin voodi kõrvale põrandale, milleks mingit panipaika veel muretseda, mis päeval tühjalt seisab….

Oma kodu ära kujunda ajakirja järgi. Ruumi kujundus + dekoratsioonid lähtugu nende kasutusotstarbest. Nt rohkem tasub välisele panna rõhku ruumides, kus sa päeval viibid, võtad külalisi vastu (aga mugavus ka ikka). Ja ruum, kus sa käid ainult magamas või pesemas, olgu eelkõige praktiline ja mitte lisatööd tekitav.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on magamistoas näiteks lugemistugitool ja ööseks laon päevateki/ilupadjad selle peale.

Mul on 3 kassi ja ausalt öeldes eelistan, et need karvikud magaksid päeval päevateki peal ja mitte minu voodilinade vahel. Samuti, kui soovin riietega voodis pikutada mõnikord, siis on minu jaoks mõeldamatu, et teen seda voodipesul, kuhu minnakse õhtul puhtana ja ööriietes. Seega, päevaks voodi katmine on siiski väga praktiline ka. Padjad on muidugi puhtalt ilu pärast tõesti!

PS! Tolmukoguja hirmus inimestele – pesumasin peseb edukalt ka päevatekke ja pisikesi ilupatju ????

Miks sa diivanil päeval ei pikuta?

Sellepärast, et ma tahaks vahel pool tundi vaikust saada, elutoas mängib ikka telekas ja laps vaatab telefonist juutuubi vms. Pikutan, puhkan ja loen raamatut. Jah, vahel pikutan muidugi diivanil ka. Aga see ei tähenda, et magamistuba peaks mingi portselanloss olema, kus käia ei või enne magamaminekut. Seetõttu ka päevatekk ja padjad. Vahel läheb ka laps oma tuppa pikutama. Ka seal on voodi kaetud päevatekiga, patju, tõsi küll, ei ole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskord üks kägu küsis, et kuhu te panete toiduvalmistamise ajal kasutatavad pannilabidad ja lusikad, et kui need panna otse lauale (st köögi töötasapinnale), siis saab see mustaks.

Väga asjalik küsimus ju. Mul on pidevalt seesama teema.

Aga mina, pika elukogemusega inimene, olen saanud siit mitu head nippi. Kui lapsepõlvest saad mingi harjumuse ja teed samamoodi aastaid, on päris kasulik lugeda, kuidas teised teevad. No näiteks ostsin endalegi reisilt selle iluasjakese, mis on mõeldud kulbi jm söögivalmistamuse riista asetamiseks. Ilus ja praktiline. Eriti vajavad nõu ja silmaringi avamist aga noored, muidu kasvavad neist just sellised “mina teen küll nii ja kes minu moodi ei tee, teeb kõik valesti”.

No just.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu on väga populaarne katta voodi suure hulga patjade ja pleedidega. Planeerin oma magamistuba ja hakkasin mõtlema, et kuhu need küll ööseks pannakse.

Shit, üle tüki aja Perekoolis üks täiega tõsine dilemma: tahaks diivanipatju, aga ei tea, kuhu neid ööseks panna! Mul hakkas teemaalgatajast kohe kahju.

+7
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ükskord üks kägu küsis, et kuhu te panete toiduvalmistamise ajal kasutatavad pannilabidad ja lusikad, et kui need panna otse lauale (st köögi töötasapinnale), siis saab see mustaks. Väga asjalik küsimus ju. Mul on pidevalt seesama teema.

Väiksem taldrik on töötasapinnal pliidiplaadi kõrval ja sinna panengi. Ei ole pidanud vajalikuks eraldi mingit vidinat selleks osta, mis on alati pesus, kui teda juba jälle vaja on.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta ole jah küsitava väärtusega tegevus. Samas kui vaatad magamistubade pilte, siis see nn ilu tulebki sageli detailidest. Kuigi eks enamasti käiakse seal ainult magamas ja seda fotodel nähtavat ilu ei naudita kuigi sageli. Olengi teelahkmel ????

Küsitava väärtusega teema on. Pole ju võimalik, et PK kägu on nii nüri ja ei suuda ilma küsimata ise välja mõelda kuhu ta oma padja paneb? Ma juba kujutan ette, et nii mõtlemisvõimetu inimesega ühte ruumi jäädes sureksin igavusse, kuna sellisega poleks absoluutselt mitte millestki rääkida.

Aitäh vastamast, aga ära oma surma pärast muretse. Ma ei planeeri sinuga ühte tuppa tulla. Ega ka mitte kahte.

 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttetu lisaliigutus, isegi kaks- igal hommikul pane need ilupadjad ja -padjakesed voodile ja õhtul kaku jälle ära. Milleks? Võtavad ruumi, koguvad tolmu, halvemal juhul vedelevad permanentselt põrandal kuskil nurgas. Reeglina meil keegi külalised jms magamistubades ei kola, max oleks vajalik päevatekk ja seda siis, kui keegi tahab päeval päevariietes pikutada voodil. Ma ei armasta mõttetut ja ilma erilise funktsioonita kola. AGa kui armastaks, siis selline pikk rahvusriidemustriga tumba kuluks küll ära 🙂

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskord üks kägu küsis, et kuhu te panete toiduvalmistamise ajal kasutatavad pannilabidad ja lusikad, et kui need panna otse lauale (st köögi töötasapinnale), siis saab see mustaks. Väga asjalik küsimus ju. Mul on pidevalt seesama teema.

See on täpselt sama asjalik küsimus kui see, et kuhu ma panen pannilt võetud praetud kanakoiva, kui seda sööma hakkan – kui sülle panen, saavad ju riided mustaks.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 207 )


Esileht Kodunurk Kuhu te panete ilupadjad ja pleedid ööseks?