Esileht Kodunurk Kuhu te panete ilupadjad ja pleedid ööseks?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 207 )

Teema: Kuhu te panete ilupadjad ja pleedid ööseks?

Postitas:
Kägu

Aga lihtsam on võtta teine, puhas nuga. Vahet pärast pole, kas masinas on 2 või 3 nuga. Ma ei pea kokkamist katkestama, et vahepeal nõusid pesta. Ma lihtsalt asetan nad nõudepesumasinasse ja hoian tasapinnad klaarid. Käsi muidugi pesen vahepeal, aga ma hästi nuge ei tahaks kätepesuvahendiga pesta ega käsi nõudepesuvahendiga. Kummikindad ei ole minu rida, juba kokakoolis õpetati, et need tekitavad võltsi hügieenitunde ja neid kandes pestakse kinnastatud käsi hoopis harvem, mistõttu ristsaaste võib olla palju tõenäolisem.

Kohe tuleb kägu, kes on kuulanud StarFM hommikuprogrammi ja teab sealt, et nuge ei tohi üldse nõudepesumasinas pesta! Aga nüüd sa alles saad! Ma olen hoiatanud!

(Ma pesen ka loomulikult.)

Sa kuulsid seda alles nüüd ja StarFM-ist? 😀 Loomulikult ei pesta HÄID nuge masinas. Mingitel nuiadel pole ilmselt vahet, nagunii ei lõika.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noad pesen masinas, kuna see läheb kiirelt, vajadusel teritan. Voodi jätan sellisena, nagu üles tulles on, ei viska pleedi peale, ei soputa patja. Saabki õhku. Kassid võivad voodis magada, sest pesen voodipesu tihti, õhtul enne magamaminekut raputan veel terrassil karvad maha. Ilupatju ja päevatekke voodites ei ole. Kui külalised tulevad ja juhtumisi magamistuppa satuvad, siis näevad, et 1) mul on kena voodipesu ja 2) ma ei mõtle üle.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis tõeati on nii raske see toore kanane nuga kuuma vee alt läbi lasta, kuivama panna ja siis uuesti kasutada?

Pole raske.

Aga lihtsam on võtta teine, puhas nuga. Vahet pärast pole, kas masinas on 2 või 3 nuga. Ma ei pea kokkamist katkestama, et vahepeal nõusid pesta. Ma lihtsalt asetan nad nõudepesumasinasse ja hoian tasapinnad klaarid. Käsi muidugi pesen vahepeal, aga ma hästi nuge ei tahaks kätepesuvahendiga pesta ega käsi nõudepesuvahendiga. Kummikindad ei ole minu rida, juba kokakoolis õpetati, et need tekitavad võltsi hügieenitunde ja neid kandes pestakse kinnastatud käsi hoopis harvem, mistõttu ristsaaste võib olla palju tõenäolisem.

Kas kokakoolis seda ei õpetatud, et nuge ei pesta masinas?

On nuge, mida ei pesta masinas. Aga neid tavalisi, millega me töötame kanafileega – selleks pole isegi mitte SAKAI TAKAYUKI nuga vaja. Neid veel tavalisemaid muidugi pestakse masinas – va lauahõbe, aga siin me räägime ju kokanugadest.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskord üks kägu küsis, et kuhu te panete toiduvalmistamise ajal kasutatavad pannilabidad ja lusikad, et kui need panna otse lauale (st köögi töötasapinnale), siis saab see mustaks. Väga asjalik küsimus ju. Mul on pidevalt seesama teema.

Väiksem taldrik on töötasapinnal pliidiplaadi kõrval ja sinna panengi. Ei ole pidanud vajalikuks eraldi mingit vidinat selleks osta, mis on alati pesus, kui teda juba jälle vaja on.

Mul ka oli väiksem taldrik, kuni selle ilusa lusikaaluse avastasin. Tõesti mugav, võtab vähem ruumi kui taldrik, on ilusam ja kulbid seisavad ka paremini. Iga päev masinas ei pesegi, vaid voolava vee all harjaga puhtaks ja kohe kasutusvalmis jälle.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, miks toiduvalmistamise kasutatavad riistad omavahel kokku ei tohi puutuda? Toit taldrikul tohib?

No näiteks kui sa lõikad toorest kanafileed pannile, siis sama nuga ei peaks enne pesemist kokku puutuma näiteks kahvliga, millega sa salatikastet segad või teise noaga, millega salatit hakid. Ammugi ei tohiks samal alusel neid lõigata. Toiduohutus!

Sa lõikad selle kana ära ja rohkem sul seda nuga ju vaja ei lähe. Paned masinasse v kraanikaussi või pesed kohe ära. Miks sa teda seal alusel hoidma peaks? Täiesti arusaamatu. ????

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Assa sade, kui paljud hommikul pesu vahetades või paremal juhul kui tulid duši alt, toetasid oma alasti tagumiku lörtsti toolile.

Mis neist sai siis, on nad tänaseks surnud?

Aga muidu hea iroonia – tänan lõbusa jutukese eest! ????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa keedad kogu toitu siis ühes pajas? Kartul, liha, porks kõik ühte potti kokku – miks peaks eraldi, toit taldrikul ju puutub nagunii kokku ???? Hea ja lihtne, muidugi.

Aga jah, mulle ei sobi, kui pannil praetava kanafilee küljes on kastmelaike või potis keeva riisi pinnal on kanatükke. Kellele sobib, sellel elu lihtsam, muud midagi.

Ma ei saanud aru – mis ühes potis keetmine? Selles mõttes jah, et tõesti kartulit, potgandit, sibulat jm köögivilja hakin sama noaga. Kas see on lihtsama vastupanuteed minek, ei tea, aga tundub normaalne ja rentaabel. Pole ausalt öeldes kuulnud, et kellelgi on nende kõigi jaoks eri nuga, millised siis omavahel kokku ei tohi puutuda.

Toidu tooraine hakin-tükeldan loomulikult enne kõik valmis. Nuga, millega olen liha lõiganud pole ju ebam vaja ja see läheb pessu. Pannilolevale on pannilabidas, abiks ka mingi kahvel. Vbl miskine lusikas veel ja ongi kõik.
Riisi keetmise ajal ju ei segata, kuidas sinna kanatükud saaksid tekkida? Kui on spets riisiroog – näiteks kana kabhi, siis on see riis nagunii kanatükke täis.
Väikeselectaldrikule nahuvad kenasti paar-kolm asja toetuma, täies pikkuses pole ju mõtet pannagi. Aga kui sulle tsldrik ei nahu, kuid mahub mingi spetsvidin, siis anna minna!

Mis kulpidesse puutub, siis teadsin ette, et ega pk kägu suurt ise mõtle – kulp siinkohal märkus ära üleüldiseid söögiriistu. Ütle, et sa tegelikult said aru, on ju? Kas muidu sa teed toidu valmistamise ajal midagi kulbiga? Kohe mitmega? Mina näiteks mitte, kulp on serveerimiseks, selle lisan siis kui toidu lauale tõstan. Aga sina muidugi ei pea minu järgi tegema.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa keedad kogu toitu siis ühes pajas? Kartul, liha, porks kõik ühte potti kokku – miks peaks eraldi, toit taldrikul ju puutub nagunii kokku ???? Hea ja lihtne, muidugi.

Aga jah, mulle ei sobi, kui pannil praetava kanafilee küljes on kastmelaike või potis keeva riisi pinnal on kanatükke. Kellele sobib, sellel elu lihtsam, muud midagi.

Ma ei saanud aru – mis ühes potis keetmine? Selles mõttes jah, et tõesti kartulit, potgandit, sibulat jm köögivilja hakin sama noaga. Kas see on lihtsama vastupanuteed minek, ei tea, aga tundub normaalne ja rentaabel. Pole ausalt öeldes kuulnud, et kellelgi on nende kõigi jaoks eri nuga, millised siis omavahel kokku ei tohi puutuda.

Toidu tooraine hakin-tükeldan loomulikult enne kõik valmis. Nuga, millega olen liha lõiganud pole ju ebam vaja ja see läheb pessu. Pannilolevale on pannilabidas, abiks ka mingi kahvel. Vbl miskine lusikas veel ja ongi kõik.

Riisi keetmise ajal ju ei segata, kuidas sinna kanatükud saaksid tekkida? Kui on spets riisiroog – näiteks kana kabhi, siis on see riis nagunii kanatükke täis.

Väikeselectaldrikule nahuvad kenasti paar-kolm asja toetuma, täies pikkuses pole ju mõtet pannagi. Aga kui sulle tsldrik ei nahu, kuid mahub mingi spetsvidin, siis anna minna!

Mis kulpidesse puutub, siis teadsin ette, et ega pk kägu suurt ise mõtle – kulp siinkohal märkus ära üleüldiseid söögiriistu. Ütle, et sa tegelikult said aru, on ju? Kas muidu sa teed toidu valmistamise ajal midagi kulbiga? Kohe mitmega? Mina näiteks mitte, kulp on serveerimiseks, selle lisan siis kui toidu lauale tõstan. Aga sina muidugi ei pea minu järgi tegema.

Vabandan lohakusvigade pärast!
Tuline kahju, et oma postitusi enam redigeerida ei saa. Kunagisest küsitlusest mäletan, et suur osa kägusid oli selle vastu, et oma postitusi saaks muuta või kustutada. Nüüd on siis käes – minusugused lohakad on püstihädas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe tuleb kägu, kes on kuulanud StarFM hommikuprogrammi ja teab sealt, et nuge ei tohi üldse nõudepesumasinas pesta! Aga nüüd sa alles saad! Ma olen hoiatanud!

(Ma pesen ka loomulikult.)

Pigem tulevad need käod, kes võistlevad, kes kõige vaesem/koonrim/kokkuhoidvam on ja teevad sulle selgeks, et igat nuga eraldi pestes kulutad aastas pool ämbrit lisavett. Need käod istuvad kõik vabad hetked arvutis, googeldavad ja möllavad, et infot saada, kus-mis-kes-kas-kuidas on kõige odavam saada, hankida või tarbida. Pärast teevad suured silmad, et kas sa polegi kuulnud?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa lõikad selle kana ära ja rohkem sul seda nuga ju vaja ei lähe. Paned masinasse v kraanikaussi või pesed kohe ära. Miks sa teda seal alusel hoidma peaks? Täiesti arusaamatu. ????

Seda ma ju täpselt räägingi. Vastuseks kellelegi eestpoolt, kes ei saanud aru, miks noad-kahvlid-kulbid ei peaks kokku puutuma omavahel söögitegemise ajal. Tõin näite, miks peaks noa kohe masinasse panema, mitte toetama näiteks alusele, kus see puutub kokku kahvliga, mis segab pärast salatit. Jah oma paari jaapani kokanuga ma ka masinasse ei pane nagu ilmselt keegi ei pane, aga nendega ma ei tükelda ka kana. Selleks on Cuisinart noad, mis on masinpesukindlad.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näiteks kui sa lõikad toorest kanafileed pannile, siis sama nuga ei peaks enne pesemist kokku puutuma näiteks kahvliga, millega sa salatikastet segad või teise noaga, millega salatit hakid. Ammugi ei tohiks samal alusel neid lõigata. Toiduohutus!

See nuga ja lõikelaud pestakse kohe sooja veega puhtaks, samuti käed, mis toorest kana näppisid, eksole? Toiduohutus!

Miks peaks selle kanase noa veel maeiteakuhu toetama ja asetama muude asjadega kokku? Kõik sellised asjad lähevad kohe pessu ja puhtaks või masinasse, võtad puhta või uue noa salati jaoks ometi, elementaarne ju.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näiteks kui sa lõikad toorest kanafileed pannile, siis sama nuga ei peaks enne pesemist kokku puutuma näiteks kahvliga, millega sa salatikastet segad või teise noaga, millega salatit hakid. Ammugi ei tohiks samal alusel neid lõigata. Toiduohutus!

See nuga ja lõikelaud pestakse kohe sooja veega puhtaks, samuti käed, mis toorest kana näppisid, eksole? Toiduohutus!

Miks peaks selle kanase noa veel maeiteakuhu toetama ja asetama muude asjadega kokku? Kõik sellised asjad lähevad kohe pessu ja puhtaks või masinasse, võtad puhta või uue noa salati jaoks ometi, elementaarne ju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näiteks kui sa lõikad toorest kanafileed pannile, siis sama nuga ei peaks enne pesemist kokku puutuma näiteks kahvliga, millega sa salatikastet segad või teise noaga, millega salatit hakid. Ammugi ei tohiks samal alusel neid lõigata. Toiduohutus!

See nuga ja lõikelaud pestakse kohe sooja veega puhtaks, samuti käed, mis toorest kana näppisid, eksole? Toiduohutus!

Miks peaks selle kanase noa veel maeiteakuhu toetama ja asetama muude asjadega kokku? Kõik sellised asjad lähevad kohe pessu ja puhtaks või masinasse, võtad puhta või uue noa salati jaoks ometi, elementaarne ju.

Jah. Täpselt seda kirjutasingi. Kana lõiganud nuga ei tohi lasta kokku puutuda teiste söögitegemise riistadega enne pesemist. Mina küll panen selle noa ja enamasti lõikelaua nõudepesumasinasse ning pesen ainult käed.

PS puidust lõikelaua SOOJA veega pesemine pärast kana lõikamist ei ole piisav.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näiteks kui sa lõikad toorest kanafileed pannile, siis sama nuga ei peaks enne pesemist kokku puutuma näiteks kahvliga, millega sa salatikastet segad või teise noaga, millega salatit hakid. Ammugi ei tohiks samal alusel neid lõigata. Toiduohutus!

See nuga ja lõikelaud pestakse kohe sooja veega puhtaks, samuti käed, mis toorest kana näppisid, eksole? Toiduohutus!

Miks peaks selle kanase noa veel maeiteakuhu toetama ja asetama muude asjadega kokku? Kõik sellised asjad lähevad kohe pessu ja puhtaks või masinasse, võtad puhta või uue noa salati jaoks ometi, elementaarne ju.

Jah. Täpselt seda kirjutasingi. Kana lõiganud nuga ei tohi lasta kokku puutuda teiste söögitegemise riistadega enne pesemist. Mina küll panen selle noa ja enamasti lõikelaua nõudepesumasinasse ning pesen ainult käed.

PS puidust lõikelaua SOOJA veega pesemine pärast kana lõikamist ei ole piisav.

Inimesed teevad toidu oma perele. Pole naguvsalmonella puhanguid kuulda. See poest ostetud kanaliha on vägagi kontrollitud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed teevad toidu oma perele. Pole naguvsalmonella puhanguid kuulda. See poest ostetud kanaliha on vägagi kontrollitud.

Toiduohutust võiks siiski ka kodus järgida. Perekond ei peaks olema laiskadele kokkadele katsealusteks. Mismoodi see nagu parem on, kui ainult su pere haigestub? Või miks sa seda rõhutad, et seda sööb ju ainult pere. Mismoodi see sinu meelest siis okei on.

Isegi Tallegg ise hoiatab oma kodulehel oma ülikontrollitud kanaliha kohta –

<Kanna hoolt, et toorest broilerist eraldunud lihamahl ei puutuks kokku teiste toiduainetega ei säilitamisel külmikus, ega ka tükeldamise ja eeltöötlemise ajal. Peale värske kanalihaga kokkupuutumist pese käed, lõikelaud, noad ja kõik muud kokkupuutunud pinnad hoolega puhtaks. Salmonella oht valitseb just toores kanalihas. Viska minema plastikust säilituspakendid ning broilerist eraldunud vedelik.>

Aga sa muidugi sööda oma peret nagu tahad, lõpuks oma pere. Sureb ristsaastuminse pärast maha, pärand jääb perekonda.

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas muidu sa teed toidu valmistamise ajal midagi kulbiga? Kohe mitmega?

Mina kasutan supi ja ühepajatoidu tegemisel kulpi. Leemekulbiliigutaja on ju vana termin 🙂 Sellist madalamat kupli kasutan kastmete tegemisel ning näiteks lumepallisupi tegemisel. Üle kahe kulbi korraga tõesti tavaliselt vaja pole, aga ka näiteks seakintsu, kana või parti ahjus kastan ka nn leemekulbiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõin näite, miks peaks noa kohe masinasse panema, mitte toetama näiteks alusele, kus see puutub kokku kahvliga, mis segab pärast salatit.

Mis krdi alusele? Liha sa lõikad ju lõikelaual ja ka nuga on lõikelaual. See ei ole kuidagi sama teema mingi lusika või labida toetamisega pliidi kõrval. Olenevalt sellest, kas sul on üks või mitu lõikelauda ja nuga, sa kas pesed need pärast lihalõikamist puhtaks, et midagi muud lõigata või võtad uue(d).

Üldiselt annab ka nii palju mõistust rakendada, et kui on vaja tükeldada aedvili JA liha, siis tükeldad aedvilja enne näiteks. Jälle üks probleem vähem ja ei ole vaja mitut lõikelauda, nuga, toetamisaluseid jms.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis krdi alusele? Liha sa lõikad ju lõikelaual ja ka nuga on lõikelaual. See ei ole kuidagi sama teema mingi lusika või labida toetamisega pliidi kõrval. Olenevalt sellest, kas sul on üks või mitu lõikelauda ja nuga, sa kas pesed need pärast lihalõikamist puhtaks, et midagi muud lõigata või võtad uue(d).

Mis sa minu peale käratsed? Mina ju olingi sinuga ühte meelt 🙂 Tsiteeri toda, kes vajas mingeid aluseid, kuhu kõik kokkamise riistad toetada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Täpselt seda kirjutasingi. Kana lõiganud nuga ei tohi lasta kokku puutuda teiste söögitegemise riistadega enne pesemist. Mina küll panen selle noa ja enamasti lõikelaua nõudepesumasinasse ning pesen ainult käed. PS puidust lõikelaua SOOJA veega pesemine pärast kana lõikamist ei ole piisav.

Miks SOOJA? Mul tuleb kraanist KUUM vesi.

Huvitav, et oled mingi ühe asja endale nii pähe võtnud, samas tapad oma nuge ja puidust lõikelaudu nõudepesumasinas 😀 Panne ka?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. Täpselt seda kirjutasingi. Kana lõiganud nuga ei tohi lasta kokku puutuda teiste söögitegemise riistadega enne pesemist. Mina küll panen selle noa ja enamasti lõikelaua nõudepesumasinasse ning pesen ainult käed. PS puidust lõikelaua SOOJA veega pesemine pärast kana lõikamist ei ole piisav.

Miks SOOJA? Mul tuleb kraanist KUUM vesi.

Huvitav, et oled mingi ühe asja endale nii pähe võtnud, samas tapad oma nuge ja puidust lõikelaudu nõudepesumasinas ???? Panne ka?

Sina ise kirjutasid sõna sooja.

See nuga ja lõikelaud pestakse kohe sooja veega puhtaks, samuti käed, mis toorest kana näppisid, eksole?

Puidust lõikelaudu ma muidugi ei pese masinas. Ära nüüd luuleliseks ka mine. Masinas pesen ma rohelist lõikelauda, sest rohelisel lõikelaual me lõikame kodus kana 🙂 nii harva, kui seda ka ette tuleb.

Puidust lõikelaudade puhastamine on õpitav, kindlasti ei piisa pärast kanalihast voolanud vedelikuga määrdumist vaid kraaniveega loputamisest. Sa ei sööks üheski restoranis, kus nii tehtaks, miks siis kodus kehvemini hoolitseda. Minu (pea)koka-ajal oleks restoranist selline nõudepesija kiiresti lennanud.

Masinpesukindlad noad on täiesti olemas, kanaliha tükeldamiseks pole Jaapani kokanuga vaja. Muidugi ei pese ma masinas näiteks Takeshi Sajid.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Assa sade, kui paljud hommikul pesu vahetades või paremal juhul kui tulid duši alt, toetasid oma alasti tagumiku lörtsti toolile.

Mis neist sai siis, on nad tänaseks surnud?

Aga muidu hea iroonia – tänan lõbusa jutukese eest! ????

Mina arvan ka, et nad on surnud. Või kui mõni veel kusagil haiglas voolikute all vedeleb, siis on tal alakeha küljest ära mädanenud, see pilt võib ikka üpriski võigas olla.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis neist sai siis, on nad tänaseks surnud?

Mina ka ei tahaks istuda riidest kattega toolile, kus enne mind keegi palja tagumikuga istus, mis ei pruukinud isegi kuiv ja puhas olla. Ainult mõte sellest, kuidas võõra paksu mehe karvased munad on hotellis loetud tunnid tagasi nihelenud samal toolil või voodikattel, ajab mind kärna 🙂

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsiteeri toda, kes vajas mingeid aluseid, kuhu kõik kokkamise riistad toetada.

Lõpetaks nüüd kraaklemise? Mina ei mõista seda perekooli fenomeni, et iialgi ei suudeta hinnanguid jagamata olla ja lihtsalt küsimusele vastata. Inimesed, kes küsivad, ei pea teile jutustama iga detaili ja nüanssi oma elust, ju on neil mingi põhjus, miks see küsimus on tekkinud ja kogemuste jagamine pole ju ometi probleem? Kui on probleem, siis lihtsalt ära vasta. Pole vaja kõiki, kes sinu jaoks midagi arusaamatut küsivad, lollideks ajudeta koduperenaisteks tembeldada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult mõte sellest, kuidas võõra paksu mehe karvased munad on hotellis loetud tunnid tagasi nihelenud samal toolil või voodikattel, ajab mind kärna ????

Esitan täpsustava küsimuse – kas võõra kõhna mehe karvased munad ajaks sind vähem kärna?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult mõte sellest, kuidas võõra paksu mehe karvased munad on hotellis loetud tunnid tagasi nihelenud samal toolil või voodikattel, ajab mind kärna ????

Esitan täpsustava küsimuse – kas võõra kõhna mehe karvased munad ajaks sind vähem kärna?

See kõik on kahe kõrva vahel. Tuttava kõhna (või paksu?) mehe karvased munad toolil oleksid asjad, mida ta lähedalt vaataks ja katsuks (oma mees), aga võõra paksu mehe karvastes munades elavad mingid ennenägematud ja teadusele seni tundmatuks jäänud molluskid, kes loetud tundide looksul seal toolil on paljunenud ja nüüd käo sisse ronivad ja tema invaliidistumist või isegi surma põhjustavad.  Nii on lood.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult mõte sellest, kuidas võõra paksu mehe karvased munad on hotellis loetud tunnid tagasi nihelenud samal toolil või voodikattel, ajab mind kärna ????

Esitan täpsustava küsimuse – kas võõra kõhna mehe karvased munad ajaks sind vähem kärna?

See kõik on kahe kõrva vahel. Tuttava kõhna (või paksu?) mehe karvased munad toolil oleksid asjad, mida ta lähedalt vaataks ja katsuks (oma mees), aga võõra paksu mehe karvastes munades elavad mingid ennenägematud ja teadusele seni tundmatuks jäänud molluskid, kes loetud tundide looksul seal toolil on paljunenud ja nüüd käo sisse ronivad ja tema invaliidistumist või isegi surma põhjustavad. Nii on lood.

Loomulikult, selle võõra paksuga ju ei jaga intiimsusi ka, erinevalt oma mehest. On küll vahe.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõik on kahe kõrva vahel. Tuttava kõhna (või paksu?) mehe karvased munad toolil oleksid asjad, mida ta lähedalt vaataks ja katsuks (oma mees), aga võõra paksu mehe karvastes munades elavad mingid ennenägematud ja teadusele seni tundmatuks jäänud molluskid, kes loetud tundide looksul seal toolil on paljunenud ja nüüd käo sisse ronivad ja tema invaliidistumist või isegi surma põhjustavad. Nii on lood.

Loomulikult, selle võõra paksuga ju ei jaga intiimsusi ka, erinevalt oma mehest. On küll vahe.

Ühe ja sama tooli peal istumine (eelmise võõra  inimesega) ei ole intiimsuste jagamine. See on absoluutselt neutraalne tegevus ja ei ole eelmise istujaga mitte mingil moel seotud, kui inimesel ei ole mingit imelikku foobiat. Tervise seisukohast on selline istumine täiesti ohutu ja kogu probleem asub foobiku ajus.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõik on kahe kõrva vahel. Tuttava kõhna (või paksu?) mehe karvased munad toolil oleksid asjad, mida ta lähedalt vaataks ja katsuks (oma mees), aga võõra paksu mehe karvastes munades elavad mingid ennenägematud ja teadusele seni tundmatuks jäänud molluskid, kes loetud tundide looksul seal toolil on paljunenud ja nüüd käo sisse ronivad ja tema invaliidistumist või isegi surma põhjustavad. Nii on lood.

Loomulikult, selle võõra paksuga ju ei jaga intiimsusi ka, erinevalt oma mehest. On küll vahe.

Ühe ja sama tooli peal istumine (eelmise võõra inimesega) ei ole intiimsuste jagamine. See on absoluutselt neutraalne tegevus ja ei ole eelmise istujaga mitte mingil moel seotud, kui inimesel ei ole mingit imelikku foobiat. Tervise seisukohast on selline istumine täiesti ohutu ja kogu probleem asub foobiku ajus.

Ei ole huvitatud sinna kahe jala vahele jäävate mikroobide, võimalike kehaeritiste jääkide jmt jagamisest võõra inimesega.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kõik on kahe kõrva vahel. Tuttava kõhna (või paksu?) mehe karvased munad toolil oleksid asjad, mida ta lähedalt vaataks ja katsuks (oma mees), aga võõra paksu mehe karvastes munades elavad mingid ennenägematud ja teadusele seni tundmatuks jäänud molluskid, kes loetud tundide looksul seal toolil on paljunenud ja nüüd käo sisse ronivad ja tema invaliidistumist või isegi surma põhjustavad. Nii on lood.

Loomulikult, selle võõra paksuga ju ei jaga intiimsusi ka, erinevalt oma mehest. On küll vahe.

Ühe ja sama tooli peal istumine (eelmise võõra inimesega) ei ole intiimsuste jagamine. See on absoluutselt neutraalne tegevus ja ei ole eelmise istujaga mitte mingil moel seotud, kui inimesel ei ole mingit imelikku foobiat. Tervise seisukohast on selline istumine täiesti ohutu ja kogu probleem asub foobiku ajus.

Mõni istub avaliku sauna lavale ka palja tagumikuga, kus mõni samasugune enne istunud on. Öak.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni istub avaliku sauna lavale ka palja tagumikuga, kus mõni samasugune enne istunud on. Öak.

No eks see ikka puhtalt mõtlemise asi on. Mulle ka ei meeldiks istuda kohta, kus keegi on enne just palja peega istunud, aga kui nüüd ikka mõistusega võtta, siis reaalselt pole sellest sulle mingit ohtu. Ei nakka suguhaigused selliselt ja vähetõenäoline, et mõne sellise mikroobi juurde saad, mida sul juba endal nahapinnal pole. Pealegi sa ju lähed kohe ka pesema peale laval olemist. Seega ikka puhtalt kahe kõrva vaheline asi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 207 )


Esileht Kodunurk Kuhu te panete ilupadjad ja pleedid ööseks?