Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuhu teavitada inimesest, kes keeldub end testimast?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Kuhu teavitada inimesest, kes keeldub end testimast?

Postitas:
Kägu

Ja seega ei saa teda ka karantiini kohustada. Sümptomid on olemas ja käib haigena ringi, sest tema arvates on tal suvaline väike nohu ja köha ja ei saa endale majanduslikult lubada positiivse tulemuse korral 10 päevast töölt eemalolekut.

Kas saaks talle kuskilt kutsuda näiteks tööle testijad, kes sunniviisiliselt võtaks talt selle proovi, kuna ta reaalselt ohustab teisi inimesi?

Või on veel mingeid variante?

+14
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuhu teavitada skisofreenikust, kes kõigist kõikjale teavitada tahab?

+18
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võta selle teise pealekaebajaga ühendust, kes siin karantiinieirajaid unes näeb ja teavitage vastamisi üksteist, saate mõlemad püsiva rahulduse.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kirjuta “justiitsministrile” direktiiv

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu teavitada inimesest, kes keeldub end testimast?

Kes ta sulle on, et ta oma terviseandmeid peaks sinuga jagama? Äkki sul parfüümi liiga palju peal? see võib ka teise hingamisteid ärritada. Ajab köhima ja võtab nohuseks.

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, teavita ennast kuskile minema!

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

KAPO ja Välisluureamet. Tee nagu Varro, saada email.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et jutt on töökohast? Alustuseks võtaks ühendust otsese ülemusega ja annaks talle teada, sest misiganes haigusnähtudega teiste inimeste keskele ronimine on vastutustundetu. Ma tõmbaks korralikult sae käima ja niimoodi, et see 10p töölt eemal oleks sellise inimese kõige väiksem probleem.

+17
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on siin küll elav näide kallid kaasmaalased mida on kaks aastat ajupesu inimesega teinud 🙂

+8
-19
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Saan aru, et jutt on töökohast? Alustuseks võtaks ühendust otsese ülemusega ja annaks talle teada, sest misiganes haigusnähtudega teiste inimeste keskele ronimine on vastutustundetu. Ma tõmbaks korralikult sae käima ja niimoodi, et see 10p töölt eemal oleks sellise inimese kõige väiksem probleem.

Ülemus ei tohi sinuga teise inimese terviseküsimusi arutada. Veelvähem peab töökaaslane selgitusi jagama teistele töökaaslastele. Mõtlema peab, mõistust peab hästi palju peas olema. Kõva saetaja, pähhhh.

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on siin küll elav näide kallid kaasmaalased mida on kaks aastat ajupesu inimesega teinud ????

Minu arust vahet pole MIS haigusega tegu on, tööle ei tulda teisi nakatama. Ka kõik muud haigused, külmetused, kõhutõved, silmapõletikud on rõvedad põdeda.

+29
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on siin küll elav näide kallid kaasmaalased mida on kaks aastat ajupesu inimesega teinud ????

Minu arust vahet pole MIS haigusega tegu on, tööle ei tulda teisi nakatama. Ka kõik muud haigused, külmetused, kõhutõved, silmapõletikud on rõvedad põdeda.

Sellest ei saanud osad inimesed isegi enne covidit aru – väga nõme 🙂

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellest ei saanud osad inimesed isegi enne covidit aru – väga nõme

Väga nõme on ka ennast lõhnastada, lõhnakuused ei saa arugi, kui palju nad teistele kannatusi põhjustavad-väga nõme 🙂

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et jutt on töökohast? Alustuseks võtaks ühendust otsese ülemusega ja annaks talle teada, sest misiganes haigusnähtudega teiste inimeste keskele ronimine on vastutustundetu. Ma tõmbaks korralikult sae käima ja niimoodi, et see 10p töölt eemal oleks sellise inimese kõige väiksem probleem.

Ülemusest kahjuks pole abi, kuna tema on pigem õnnelik, et ta haigena tööl käib. Tal polevat kedagi tema asemel tööle panna.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, millised kommentaarid. Kuidas te aru ei saa, et tänu sellistele viirus levibki ja pandeemia lõppu ei tule kunagi?

Mina olen kordi edastanud vihjeid inimeste kohta, kes haigena ringi käivad Terviseametile ning nemad saavad siis inimese suunata testima või kui ta sellest siiski keeldub, sundida ikka karantiini jääma. Helista julgelt 794 3500 ja anna see isik koos oma ülemusega üles, kes teisi ohtu seavad!

+17
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kordi edastanud vihjeid inimeste kohta, kes haigena ringi käivad Terviseametile ning nemad saavad siis inimese suunata testima või kui ta sellest siiski keeldub, sundida ikka karantiini jääma. Helista julgelt 794 3500 ja anna see isik koos oma ülemusega üles, kes teisi ohtu seavad!

Aitäh! Helistan homme sinna.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülemusest kahjuks pole abi, kuna tema on pigem õnnelik, et ta haigena tööl käib. Tal polevat kedagi tema asemel tööle panna.

okei, aga kui ülemus ütleb, et kedagi teist ei ole asemele panna, siis sa oled valmis ise selle inimese töö ära tegema?

Kui selle inimese haigus ei oleks koroona, vaid näiteks gripp, kas siis oleks okei, et ta nohusena tööl on? Või bronhiit? vms.

Loomulikult ei ole okei teisi tööjuurde haigena nakatama minna, aga see sinu sunniviisiline kinnivõtmine ja vägisi testimine või väevõimuga haiguslehele saatmine on ju päris ebaseaduslik.

Mina ka talveperioodil sagedasti nuuskan, aga see ei tähenda, et ma oleksin haige, mul on lihtsalt krooniline nohu, mis on talvel peaaegu kogu aeg. Mingites tingimustes võib hullemaks minna (kuiv õhk ja näiteks just kellegi parfüüm)… Aga see ei ole nakkushaigus.

Iga töökoht on pidanud tegema riskianalüüsi ja paljudes töökohtades on testimine sisekorra eeskirjadega paika pandud. Kui teie firmas niisugust korraldust ei ole, siis järelikult on omanik hinnanud riski selliselt, et selleks ei ole vajadust.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

okei, aga kui ülemus ütleb, et kedagi teist ei ole asemele panna, siis sa oled valmis ise selle inimese töö ära tegema? Kui selle inimese haigus ei oleks koroona, vaid näiteks gripp, kas siis oleks okei, et ta nohusena tööl on? Või bronhiit? vms.

See, et tal kedagi teist tema asemele panna pole, ei ole ju ometi minu mure. Kui haigus poleks koroona, siis ei oleks hullu, aga ma ei tea ju seda. Sellepärast ongi vajalik ta kuidagi testima saada.

+10
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui haigus poleks koroona, siis ei oleks hullu, aga ma ei tea ju seda.

aga sa muidu vaktsineeritud oled? bronhiiti oled valmis põdema, kui hoopis see haigus on? Siis ei häiriks, et ta tööjuures nuuskab?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga sa muidu vaktsineeritud oled? bronhiiti oled valmis põdema, kui hoopis see haigus on? Siis ei häiriks, et ta tööjuures nuuskab?

Mul on 3 doosi tehtud ja bronhiit ei ole nakkushaigus.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

okei, aga kui ülemus ütleb, et kedagi teist ei ole asemele panna, siis sa oled valmis ise selle inimese töö ära tegema? Kui selle inimese haigus ei oleks koroona, vaid näiteks gripp, kas siis oleks okei, et ta nohusena tööl on? Või bronhiit? vms.

See, et tal kedagi teist tema asemele panna pole, ei ole ju ometi minu mure. Kui haigus poleks koroona, siis ei oleks hullu, aga ma ei tea ju seda. Sellepärast ongi vajalik ta kuidagi testima saada.

Kas see ei sobi, et tööandja kohustab inimesi kiirteste tegema? Paljud tööandjad hetkel siiski rakendavad seda, koolid, lasteasutused, kontorid jne.

Ega tööandja huvides pole ju ka see, et keegi tööl koroonat levitab ja seejärel ühe inimese asemel hoopis 10 inimest töölt eemal on.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kordi edastanud vihjeid inimeste kohta, kes haigena ringi käivad Terviseametile

Appi kui hea: punaste pükstega, tundub nohune, liigub kaubamaja poole. Suur guessi kott, köhib, istus just autosse. Kas Terviseamet on nad juba leidnud ja ära testinud? Inimene sa ajad rumalat juttu suust välja, kitumiseks on rohkem nutti vaja.

+7
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Appi kui hea: punaste pükstega, tundub nohune, liigub kaubamaja poole. Suur guessi kott, köhib, istus just autosse. Kas Terviseamet on nad juba leidnud ja ära testinud? Inimene sa ajad rumalat juttu suust välja, kitumiseks on rohkem nutti vaja.

Ära ironiseeri. Mõeldud on siiski tuttavaid inimesi, kelle puhul on teada andmed, mida edastada Terviseametile.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ironiseeri. Mõeldud on siiski tuttavaid inimesi, kelle puhul on teada andmed, mida edastada Terviseametile.

Kuppel korras? On sul jah mingeid andmeid, Terviseamet on tõsine asutus. Mõtlema peab, sul on samuti pea selle jaoks otsas, et mõelda!

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Terviseamet on tõsine asutus

Teiste inimeste ohtu seadmine on ka tõsine asi.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja seega ei saa teda ka karantiini kohustada. Sümptomid on olemas ja käib haigena ringi, sest tema arvates on tal suvaline väike nohu ja köha ja ei saa endale majanduslikult lubada positiivse tulemuse korral 10 päevast töölt eemalolekut.

Kas saaks talle kuskilt kutsuda näiteks tööle testijad, kes sunniviisiliselt võtaks talt selle proovi, kuna ta reaalselt ohustab teisi inimesi?

Või on veel mingeid variante?

Ainus lahendus on, et firma laseb ta lahti. Kedagi vägisi ei testi ta.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma saan aru miks Terviseamet lähikontaktseid ei jaksa teavitada. Nad peavad pealekaebejatega tegelema.

+5
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teiste inimeste ohtu seadmine on ka tõsine asi.

Võtad omale vaktsiinid ja kannad maski!Kuidas keegi sind siis enam ohustab? Kus 2 aastat tagasi olid, miks siis ei pläristanud?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hallo, see ei saa olla päris teema, on tehtud ense lõbustamiseks 😉

Keegi ei saa olla nii lammas et nii paaniliselt kardab et tuleb Perekooli uurima kuhu ja kuidas kituda saaks. Et kui mingi teine hagus oleks, siis OK aga et just koroona. Ja ese väidab veel  et on 3x vaxxitu (et seda ajupesu et vaxx kuulikindlaks teeb ei usu)

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina annaksin kindlalt teada kui endal töökaaslane nii teeks, st alustuseks räägiksin inimese endaga otse ja siis annaksin teada. Lisaks hakkasin uut tööd vaatama, sest ülemus ei tundu just ka eriti normaalse suhtumisega. Ka enne koroonat ei ole mu varasemates töökohtades olnud ok kui keegi end haigena kohale veab ja siis läkastab-tatistab ja pärast pool kontorit maas. Jah, haigused ongi ebamugavad ja tulevad ebamugaval ajal aga midagi pole teha. Töötad kodust või tuleb asendaja leida. Poolhaiget last ka ei saa hoidu saata, sest mul oleks jubedalt tööle minna. Krigistan hambaid, organiseerin hoidja, jään ise koju või abikaasa ja loodan, et möödub kiirelt.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuhu teavitada inimesest, kes keeldub end testimast?