Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuhu teavitada inimesest, kes keeldub end testimast?

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Kuhu teavitada inimesest, kes keeldub end testimast?

Postitas:
Kägu

See, et tal kedagi teist tema asemele panna pole, ei ole ju ometi minu mure. Kui haigus poleks koroona, siis ei oleks hullu, aga ma ei tea ju seda. Sellepärast ongi vajalik ta kuidagi testima saada.

Mks vahet seal on, kas koroona või midagi muud? Kas teisi haigusi võib vabalt levitada?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina annaksin kindlalt teada kui endal töökaaslane nii teeks, st alustuseks räägiksin inimese endaga otse ja siis annaksin teada. Lisaks hakkasin uut tööd vaatama, sest ülemus ei tundu just ka eriti normaalse suhtumisega. Ka enne koroonat ei ole mu varasemates töökohtades olnud ok kui keegi end haigena kohale veab ja siis läkastab-tatistab ja pärast pool kontorit maas. Jah, haigused ongi ebamugavad ja tulevad ebamugaval ajal aga midagi pole teha. Töötad kodust või tuleb asendaja leida. Poolhaiget last ka ei saa hoidu saata, sest mul oleks jubedalt tööle minna. Krigistan hambaid, organiseerin hoidja, jään ise koju või abikaasa ja loodan, et möödub kiirelt.

Siin on jah kõik imeinimesed, kes palkavad 9 kuuks oma lapsele hoidja, kuna lapsel on molluskid, või siis istuvad ilusti 4 kuud oma järelköhaga kodus. Ma muidugi ei tea, mis alustel, sest haiguslehte sellistel juhtudel küll ei saa!

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin on jah kõik imeinimesed, kes palkavad 9 kuuks oma lapsele hoidja, kuna lapsel on molluskid, või siis istuvad ilusti 4 kuud oma järelköhaga kodus. Ma muidugi ei tea, mis alustel, sest haiguslehte sellistel juhtudel küll ei saa!

molluskid lasteaiaealisel?

https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mollusk/

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teiste inimeste ohtu seadmine on ka tõsine asi.

Võtad omale vaktsiinid ja kannad maski!Kuidas keegi sind siis enam ohustab? Kus 2 aastat tagasi olid, miks siis ei pläristanud?

ja peale nende kahe tööl rohkem inimesi ei ole?

olen aru saanud jah, et mingi seltskond mõtlebki ainult isikliku kasu või kahju kategooriates. kuigi teil võib olla seda raske mõista, aga püüdke siis vähemalt teadmiseks võtta, et paljud näevad enda ümber ka teisi ja mõtlevad-käituvad nii, et ka teistel parem ja turvalisem oleks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

molluskid lasteaiaealisel?

https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mollusk/

Jah, molluskid lasteaiaealistel. Sinu point oli?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

molluskid lasteaiaealisel? https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mollusk/

Loomulikult, miks sa imestad?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

molluskid lasteaiaealisel? https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mollusk/

Loomulikult, miks sa imestad?

ega enam ei imestagi. näib, et mingi seltskonna jaoks ongi loomulik viia nakkava nahahaigusega laps kollektiivi.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega enam ei imestagi. näib, et mingi seltskonna jaoks ongi loomulik viia nakkava nahahaigusega laps kollektiivi.

Päris huvitav, kuidas sa sellise järelduseni jõudsid ???? inimestel ikka fantaasia möllab.

Minu kommentaar konkreetselt oli, et miks keegi imestab, et lasteaiaealisel võivad olla molluskid. Sõnagi ei olnud lapse lasteaeda viimisest või ravist või millestki muust.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

molluskid lasteaiaealisel? https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mollusk/

Loomulikult, miks sa imestad?

Ju ta luges ainult paksu kirja ja leidis sealt, et levib seksuaalsel teel.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega enam ei imestagi. näib, et mingi seltskonna jaoks ongi loomulik viia nakkava nahahaigusega laps kollektiivi.

Päris huvitav, kuidas sa sellise järelduseni jõudsid ???? inimestel ikka fantaasia möllab.

Minu kommentaar konkreetselt oli, et miks keegi imestab, et lasteaiaealisel võivad olla molluskid. Sõnagi ei olnud lapse lasteaeda viimisest või ravist või millestki muust.

ega minu kommentaargi tühjalt kohalt sündinud. ikka vastuseks kellegi teise arvamusele. ja seal käis jutt justnimelt haigete laste lasteaeda viimisest jmt. 😉

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

molluskid lasteaiaealisel? https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mollusk/

Loomulikult, miks sa imestad?

Ju ta luges ainult paksu kirja ja leidis sealt, et levib seksuaalsel teel.

soovitaks taolise ilkumisega ettevaatlik olla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega minu kommentaargi tühjalt kohalt sündinud. ikka vastuseks kellegi teise arvamusele. ja seal käis jutt justnimelt haigete laste lasteaeda viimisest jmt. ????

Siis oleksid pidanud tsiteerima toda postitust, kust sa seda lugesid, mitte suvalist. Sellest ju kogu segadus tekkiski, et lükkisid enda vastuse valesse kohta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega minu kommentaargi tühjalt kohalt sündinud. ikka vastuseks kellegi teise arvamusele. ja seal käis jutt justnimelt haigete laste lasteaeda viimisest jmt. ????

Siis oleksid pidanud tsiteerima toda postitust, kust sa seda lugesid, mitte suvalist. Sellest ju kogu segadus tekkiski, et lükkisid enda vastuse valesse kohta.

just seda ma tegingi. keri tagasi ja loe, kui see sulle nõnda tähtis on.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

just seda ma tegingi. keri tagasi ja loe, kui see sulle nõnda tähtis on.

Mulle meeldib jah, kui asjad on selged. Sa vastasid sellele postitusele:

Siin on jah kõik imeinimesed, kes palkavad 9 kuuks oma lapsele hoidja, kuna lapsel on molluskid, või siis istuvad ilusti 4 kuud oma järelköhaga kodus. Ma muidugi ei tea, mis alustel, sest haiguslehte sellistel juhtudel küll ei saa!

Ja sinu vastus oli seejuures:

molluskid lasteaiaealisel? https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/mollusk/

Mis koos rõhutatult lisatud lingiga viitab üksnes imestusele, et lasteaiaealistel saaks olla molluskid, mitte kuskilt sellele, et sa imestad molluskitega lasteaeda viimise üle.
Õpi ennast väljendama.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, millised kommentaarid. Kuidas te aru ei saa, et tänu sellistele viirus levibki ja pandeemia lõppu ei tule kunagi?

Mina olen kordi edastanud vihjeid inimeste kohta, kes haigena ringi käivad Terviseametile ning nemad saavad siis inimese suunata testima või kui ta sellest siiski keeldub, sundida ikka karantiini jääma. Helista julgelt 794 3500 ja anna see isik koos oma ülemusega üles, kes teisi ohtu seavad!

 Mitte keegi ei saa vägisi inimest testima viia. Ei saa Terviseamet, ei saa inimese tööandja, ei saa mitte keegi. Niiet ma ei saa aru, mida või miks Sa täpselt pidevalt kaebad Terviseametile? See on ju konkreetselt nende aja raiskamine. Kui inimene on testitud koroonapositiivseks ja ta ei püsi kodus, siis tõesti saab Terviseamet politseiga koostöös sekkuda. Kui inimesel ei ole positiivset koroonatesti, siis ei ole ka Terviseametil ega politseil mitte midagi teha. Niiet Sa ilmselgelt valetad Terviseameti sekkumise kohta ja oled lisaks ka äärmiselt loll, et sellist jama üldse suust välja ajad ja suvalisi asutusi enda kitumisterroriga vaevad.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülemus ei tohi sinuga teise inimese terviseküsimusi arutada. Veelvähem peab töökaaslane selgitusi jagama teistele töökaaslastele. Mõtlema peab, mõistust peab hästi palju peas olema. Kõva saetaja, pähhhh.

Polegi vaja arutada. Tuleb töölt eemaldada ja kogu lugu.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda uskuda et elan samal planeedil selliste kitukatega. Ela oma elu. Mis see sinu asi on. Mina olen praegu covidis ja ütlen ausalt et kui ikka päris haigus käes siis ei suuda sa isegi wc minna. Kui suudad tööl käia siis järelikult pole sul mingit covidit. Iga köha nohu pole covid. Ma ei suuda isegi kahvlit või telefoni käes hoida. Lõpeta see kitumine.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suuda uskuda et elan samal planeedil selliste kitukatega. Ela oma elu. Mis see sinu asi on. Mina olen praegu covidis ja ütlen ausalt et kui ikka päris haigus käes siis ei suuda sa isegi wc minna. Kui suudad tööl käia siis järelikult pole sul mingit covidit. Iga köha nohu pole covid. Ma ei suuda isegi kahvlit või telefoni käes hoida. Lõpeta see kitumine.

Et kui sinul kulgeb koroona raskemalt, siis peab kõigil teistel samamoodi olema, muidu pole tegu koroonaga? Mine maga välja ja siis hari ennast natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuhu teavitada inimesest, kes keeldub end testimast?