Esileht Koolilaps Kuhu Tln vanalinna lapsed määrati?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuhu Tln vanalinna lapsed määrati?

Postitas:

Küsimus pealkirjas.
Paljud said katsetega koolidesse aga need, kes määratu, kuhu kooli HA määramise tegi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gustav Adolf on ju vanalinna laste piirkonnakool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GAGi paraku kõik ei mahtunud. Meie laps määrati Westholmi, mis oli meie teine valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hästi naljakas. vanalinna elanikuna on mul üsna hea pilt kui palju lapsi siin on ja tegelikult vanalinnas elavad peaksid küll ühte klassi kindlasti ära mahtuma.
kus tänaval siis asud, et Westholmi määrati?

libakaid on muidugi rohkem aga ma saan aru, et määrajad suudavad päris hästi terasid sõkaldest eraldada.
endal laps järgmine aasta kooli minemas aga üks tuttav, kellel laps see sügis kooli läheb sai läheb küll GAGsse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris tore on kuulda, et määrajad suudavad hästi terasid sõkaldest eraldada. Ise ka murelik, sest meile lähim on 21. kool. No ja selle ümbruses on ikka päris kõvasti vaja eraldustööd teha… Seni on siin domineerinud karjed stiilis, et kõige ausam on ikka meetriga mõõta. Kui oled kõrvalmajas, siis pead saama, no matter what! Kui elad mitu tänavat edasi, siis on ju kohutav ebaõiglus, kui selline laps kooli saab! Miks inimesed ei suuda ette kujutada, et ka sellise lapse jaoks on see ikkagi lähim kool?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päris tore on kuulda, et määrajad suudavad hästi terasid sõkaldest eraldada. Ise ka murelik, sest meile lähim on 21. kool. No ja selle ümbruses on ikka päris kõvasti vaja eraldustööd teha… Seni on siin domineerinud karjed stiilis, et kõige ausam on ikka meetriga mõõta. Kui oled kõrvalmajas, siis pead saama, no matter what! Kui elad mitu tänavat edasi, siis on ju kohutav ebaõiglus, kui selline laps kooli saab! Miks inimesed ei suuda ette kujutada, et ka sellise lapse jaoks on see ikkagi lähim kool?! [/tsitaat]

Nojah, samas kui on valida, kumb laps kaugemasse kooli saata, tundub kummaline teha seda kõrvalmajas elava lapsega. Mida lähemal koolile lapsed elavad, seda lühem ja turvalisem koolitee ja seda vähem liiklust nendesamade koolide ümber, mis teeb omakorda liikluse turvalisemaks.
Näide: kõrvalmajas elav laps tuleb 100%-se tõenäosusega kooli jala. Natuke kaugemal elav laps aga enam mitte nii kindlalt. See tähendab potentsiaalselt veel ühte autot tipptunnil kooli juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hästi naljakas. vanalinna elanikuna on mul üsna hea pilt kui palju lapsi siin on ja tegelikult vanalinnas elavad peaksid küll ühte klassi kindlasti ära mahtuma.
kus tänaval siis asud, et Westholmi määrati?

libakaid on muidugi rohkem aga ma saan aru, et määrajad suudavad päris hästi terasid sõkaldest eraldada.
endal laps järgmine aasta kooli minemas aga üks tuttav, kellel laps see sügis kooli läheb sai läheb küll GAGsse.
[/tsitaat]

Naiivne! Meil on näiteks korter vanalinnas, juba aastaid, välja üüritud, sest väikse lapsega ei olnud mugav seal elada. Sina Vanalinna elanikuna ei ole minu last näinud 🙂 Aga kui ta GAG sisse saab siis kolime Vanalinna!
Määrajad ja elanikud ei saa siin midagi selgelt eraldada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Kuhu Tln vanalinna lapsed määrati?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.