Esileht Ilu Kuhu tütrega juuksurisse, stiilimuutus

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kuhu tütrega juuksurisse, stiilimuutus

Postitas:

Kus olete lapsega juuksuris käinud? Laps sooviks tukka ja lõikaks veidi pikkust ka maha, et otsad ilusad oleks aga päris suvalisse keldrijuuksurisse ei sooviks minna. Palun soovitage kohti kus olete käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paned ehk asukoha, saad vastuseidki 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus olete lapsega juuksuris käinud? Laps sooviks tukka ja lõikaks veidi pikkust ka maha, et otsad ilusad oleks aga päris suvalisse keldrijuuksurisse ei sooviks minna. Palun soovitage kohti kus olete käinud?

Su oma juuksur ei saa siis hakkama?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 15:04; 17.12 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi vabandust, asukohaks Tallinn.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.12 10:51; 17.12 15:23; 17.12 15:23; 17.12 15:24; 18.12 16:10; 18.12 16:11; 18.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.12 10:51; 17.12 15:23; 17.12 15:23; 17.12 15:24; 18.12 16:10; 18.12 16:11; 18.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus olete lapsega juuksuris käinud? Laps sooviks tukka ja lõikaks veidi pikkust ka maha, et otsad ilusad oleks aga päris suvalisse keldrijuuksurisse ei sooviks minna. Palun soovitage kohti kus olete käinud?

Su oma juuksur ei saa siis hakkama?

Ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.12 10:51; 17.12 15:23; 17.12 15:23; 17.12 15:24; 18.12 16:10; 18.12 16:11; 18.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su oma juuksur ei saa siis hakkama?

Ei.

kui halb su juuksur peab küll olema, et ei saa hakkama isegi lapsele tuka lõikamise ja otste tasandamisega?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui halb su juuksur peab küll olema, et ei saa hakkama isegi lapsele tuka lõikamise ja otste tasandamisega?

Just. Ja sellise juures käib naisterahvas?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.12 15:04; 17.12 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on mingi hästi suur iluteenindajate grupp, ma otsiks google’ist pildi, mis tulemust tahaks saada ning paneks sinna üles küsimusega, et kes hakkama saab. Siis hakkavad kõik enda FB lehtedega kommenteerima ning saad vaadata nende tehtud töid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris naljakas, et teemaalgataja, täiskasvanud naine, käib ise juuksuri juures, kellest arvab, et too ei saa hakkama lapse tuka lõikamise ja otste tasandamisega 😀 Miks sa käid juuksuri juures, keda pead nii kobaks? Kas sa pole mõelnud ühtlasi ka endale paremat juuksurit otsida?
Tallinnas võiksid ka piirkonna panna. Meriväljalt Nõmmele juuksurisse käia pole väga mugav. Vahepeal soovitan sulle Frida salongi. Seal on kõik hea käega. Olen käinud nii Anneli, Kadi-Liisi kui Liina juures, kõigiga rahule jäänud. Liina tegi ükskord sellise lõikuse, iseenesest hästi lihtsa, et komplimente pole ammu nii palju saanud. Asub kesklinnas Süda tn. Samas lähedal Roosikrantsi tn on ka hea juuksur salongis Rosary. Kahjuks mulle ta nimi ei meenu, kelle juures olen seal käinud. Aga küllap teised on ka seal head.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 00:35; 18.12 16:25; 19.12 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline küüniline perekool. Ei vastasin sellepärast, et mul ei ole omal kindlat juuksurit. Aeg-ajalt käin ja katsetan erinevaid juuksureid aga ei ole seda kindlat lemmikut leidnud kellega rahule oleks väga jäänud ja sellepärast otsustasingi uurida kus teised oma lastega on käinud. Olen tänavapildis näinud nii poistel kui tüdrukutel ägedaid soenguid aga no ma ei taha hakata oma laste juustega katsetama. Tütrel on paksud ilusad juuksed. Üks minu enda hullemaid kogemusi juuksuri juures oli kui palusin järku lõikamist. Mul olid paksud poolde selga lainelised juuksed. Väljusin sealt uksest tookord lihtsalt õlgadeni maha lõigatud juustega. Sellest on möödas üle 10 aasta aga siiamaani teeb viha. Samas olen käinud salongis kus maksan kuumakäärilõikuse + extra šguttimise eest aga sgutitakse vaid otsad. Eelnevalt maha peetud kirjavahetusest kus lubati kogu pea läbi salgutada polnud haisugi. Ühesõnaga mul on juuksuritega halbu kogemusi olnud küll ja soovisin vaid soovitusi.

Kui ma tulen siia nõu küsima siis mis see teile annab kui küüniliselt torgata, et kas mu enda juuksur ei sobigi? Kust keegi luges välja, et mu enda juuksur on koba? Ma pole midagi sellist maininudki. Väga ebanormaalsed ja imelikud inimesed. Kui keegi kuskil teiega vastikult käitub siis ärge ise enda suhtumist unustage, ju tuleb lihtsalt ringiga tagasi.

Viimasele- naljakas on hoopis see, et ma pole kusagil maininud, et käin juuksuri juures. Laest võtsid selle info?
Samas tänan soovituse eest ka. Rosarys olen ise 2 korda käinud(1 kord lasin lõigata nii endal kui lapsel). Ühel korral jäin rahule, teisel korral kiirustati. Üldine teenindus ja mulje oli hea, sõbralik ja viisakas kuid siiski otsiks midagi muud.

Piirkonda ei pannud ma meelega. Hea juuksuri korral olen valmis sõitma ühest linna otsast teise kui vaja.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.12 10:51; 17.12 15:23; 17.12 15:23; 17.12 15:24; 18.12 16:10; 18.12 16:11; 18.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on mingi hästi suur iluteenindajate grupp, ma otsiks google’ist pildi, mis tulemust tahaks saada ning paneks sinna üles küsimusega, et kes hakkama saab. Siis hakkavad kõik enda FB lehtedega kommenteerima ning saad vaadata nende tehtud töid.

Hea mõte. Aitäh soovituse eest!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.12 10:51; 17.12 15:23; 17.12 15:23; 17.12 15:24; 18.12 16:10; 18.12 16:11; 18.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline küüniline perekool. Ei vastasin sellepärast, et mul ei ole omal kindlat juuksurit. Aeg-ajalt käin ja katsetan erinevaid juuksureid aga ei ole seda kindlat lemmikut leidnud kellega rahule oleks väga jäänud

Kui sa juba aastakümneid käid, siis on viga äkki sinus, mitte juuksurites? Äkki sa ei tunne head tööd ära, või käidki põhimõtteliselt mööda nurgataguseid keldrisalonge?

Viimasele- naljakas on hoopis see, et ma pole kusagil maininud, et käin juuksuri juures. Laest võtsid selle info?

Kui oled lapse ema, laps ka päris beebi enam pole, siis ilmselt oled täiskasvanud naine. Täiskasvanud naised ikka käivad vahel juuksuri juures, see on elementaarne.
Ilmselt pole siis koba mitte sinu juuksur, vaid oled ise äpu head juuksurit leidma.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 00:35; 18.12 16:25; 19.12 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline küüniline perekool. Ei vastasin sellepärast, et mul ei ole omal kindlat juuksurit. Aeg-ajalt käin ja katsetan erinevaid juuksureid aga ei ole seda kindlat lemmikut leidnud kellega rahule oleks väga jäänud

Kui sa juba aastakümneid käid, siis on viga äkki sinus, mitte juuksurites? Äkki sa ei tunne head tööd ära, või käidki põhimõtteliselt mööda nurgataguseid keldrisalonge?

Viimasele- naljakas on hoopis see, et ma pole kusagil maininud, et käin juuksuri juures. Laest võtsid selle info?

Kui oled lapse ema, laps ka päris beebi enam pole, siis ilmselt oled täiskasvanud naine. Täiskasvanud naised ikka käivad vahel juuksuri juures, see on elementaarne.

Ilmselt pole siis koba mitte sinu juuksur, vaid oled ise äpu head juuksurit leidma.

Tõsiselt või? Kas võiks äkki teemale vastata ja muu mõttetu möla endale hoida? Ma arvan, et ainuke äpu siin oled sina. Ma pole mitte kusagil küsinud arvamust ei enda juuste, juuksurite või muude oskuste kohta. Küsisin konkreetselt soovitust lapsele hea juuksuri leidmiseks ja muud ma siia teema alla ei soovinud. Ma arvan, et sa oled üks kibestunud naisterahvas, ilmselt täiskasvanud sest kibestumust on üksjagu kogunenud, su lugemisoskus on puudulik ja ilmselt paras äpu oled sa ka. Ma järeldan, et töö on sul ka suhteliselt kehva sest ilmselt oma tööülesannetest ei saaks sa aru ja hakkaks enda soovi järgi muid asju tegema. Näed, eeldada ja arvata võib igasuguseid asju ja väga palju. Aga mind ei huvita su arvamus. Võid oma teemasid siia lademetes teha kui tõesti nii igav on.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 17.12 10:51; 17.12 15:23; 17.12 15:23; 17.12 15:24; 18.12 16:10; 18.12 16:11; 18.12 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline küüniline perekool. Ei vastasin sellepärast, et mul ei ole omal kindlat juuksurit. Aeg-ajalt käin ja katsetan erinevaid juuksureid aga ei ole seda kindlat lemmikut leidnud kellega rahule oleks väga jäänud

Kui sa juba aastakümneid käid, siis on viga äkki sinus, mitte juuksurites? Äkki sa ei tunne head tööd ära, või käidki põhimõtteliselt mööda nurgataguseid keldrisalonge?

Viimasele- naljakas on hoopis see, et ma pole kusagil maininud, et käin juuksuri juures. Laest võtsid selle info?

Kui oled lapse ema, laps ka päris beebi enam pole, siis ilmselt oled täiskasvanud naine. Täiskasvanud naised ikka käivad vahel juuksuri juures, see on elementaarne.

Ilmselt pole siis koba mitte sinu juuksur, vaid oled ise äpu head juuksurit leidma.

Tõsiselt või? Kas võiks äkki teemale vastata ja muu mõttetu möla endale hoida? Ma arvan, et ainuke äpu siin oled sina. Ma pole mitte kusagil küsinud arvamust ei enda juuste, juuksurite või muude oskuste kohta. Küsisin konkreetselt soovitust lapsele hea juuksuri leidmiseks ja muud ma siia teema alla ei soovinud. Ma arvan, et sa oled üks kibestunud naisterahvas, ilmselt täiskasvanud sest kibestumust on üksjagu kogunenud, su lugemisoskus on puudulik ja ilmselt paras äpu oled sa ka. Ma järeldan, et töö on sul ka suhteliselt kehva sest ilmselt oma tööülesannetest ei saaks sa aru ja hakkaks enda soovi järgi muid asju tegema. Näed, eeldada ja arvata võib igasuguseid asju ja väga palju. Aga mind ei huvita su arvamus. Võid oma teemasid siia lademetes teha kui tõesti nii igav on.

Jeerum, mis inimene!
Ma oma juuksurile küll sellist hullu klienti ei julge saata.
Endal lased tädil juukseid lõigata?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, soovitan juuksuri asemel hea psühhiaatri otsida. Tõsiselt.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.12 00:35; 18.12 16:25; 19.12 11:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu Kuhu tütrega juuksurisse, stiilimuutus