Esileht Koolilaps kuhu veeparki koolivaheajal?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: kuhu veeparki koolivaheajal?

Postitas:

Jurmalas oleme käinud, Rakveres ning Tartus ka, ei ole käinud Pärnu Tervise Paradiisis ja Tallinna omades. Et mul kodunt on mõlemasse linna umbes sama maa, siis küsin nõu.
Kas see Kalevi uus veepark, mida ka Marimelli blogis promoti on hea? Või on Viimsi Atlantis H2O parem? Kindlasti ei kannata mu rahakotti mitut kohta ühel koolivaheajal välja ( ei ole ju ainult pileti kulu, sõit ja parkimine ja söömine ja kõik need muud kulud lapsega käimisel) Viimsi kohta on FB lehel üsna negatiivseid kommentaare, samas on need eelmisest aastast. KAs praegu on seal katkised masinad korda tehtud? Koolivaheajal on kõik kallim ka, vähemalt Viimsi oma.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:48; 14.10 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge Jurmalasse tagasi, see on tõesti väga hea veepark.
Viimsi oma ei kannata üldse kriitikat, sinna ma ei läheks raha eest ka tagasi. See on kallis, aga selle eest ei saa midagi. Käisin hiljuti, masinad katki, must, räpane..

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastega Pärnu omasse muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nooruse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On keegi Toila spas käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nendest valikutest on lastele kõige ägedam kindlasti Pärnu Terviseparadiis. Uus Kalev spa täiesti mõttetu ja Viimsi minu 13 aastasele ka ei neeldi. Lapse valik oleks igaljuhul Pärnu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rakvere on rohkem spa kui veepark, minu arust oli seal 1 liutoru ainult.
Noorus ja Toila jms.on ilusad ja mõnusad suurtele ja seal oleme käinud aga pubekate jaoks igavad. Huvitaks just selline, kus üks ujumistrennis käiv ja üsna julge 12 aastane poiss saaks midagi teha,mitte ei istuks ainult mullivannis või saunas ( mina ise võiks küll saunade ja õue basseiniga piirduda ja Rakvere meeldib mulle ses suhtes väga )

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 20:48; 14.10 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle Kalev Spaa ei meeldi. Tehti küll remonti, aga ma ei saa aru, et midagi oleks etem kui varem. Juba see ruumiplaan ei lase keskust hubaseks teha. Hubastes spaades on suur ujumisbassein eraldi ja mõnulemisala eraldi, Kalevis on suur bassein keskmes ja kuna lebobasseinidele eraldi ruumi pole, on need lihtsalt ühte äärde surutud. Mitu väikest basseinikest, aga üheski ei ole tunnet, et oleks mõnus. Pealegi on seal palju trenne ja trennilapsi ja seega niisama puhkajana tundsin pidevalt, et olen vales kohas, lihtsalt kellelgi jalus.
Nendest valiksin Pärnu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma elan Tallinnas, nii et olen Viimsi H2O veekeskuses palju käinud ning minu meelest on see küll tore. Kõige nö ekstreemsemate torudega keskus Eestis, nii et suuremale lapsele peaks põnev olema. Mainin ära, et olen viimase aasta jooksul küll pigem saunakeskuse või 18+ spa külastusega piirdunud, aga ei usu, et seal nii palju muutuda sai.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgige, et te Viimsis kapiuksega vastu pead ei saa.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perele meeldib Tervise Paradiis kõige rohkem. Seal on erinevad torud, üks neist tuubidega. Lisaks on kärestikujõgi, mis on meie pere ühe lapse suur lemmik. Mulle meeldib, et seal spas on õhutemperatuur ka enam-vähem soe. Muidu ma alati külmetan, kui lastega kaasas käin erinevatel atraktsioonidel. Suurematele lastele meeldib vettehüppeid ka teha.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps kuhu veeparki koolivaheajal?