Esileht Kodunurk Kuhu viia vanu riideid?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kuhu viia vanu riideid?

Postitas:

Aga kuhu te, pärnakad, riided viite? Ma varem viisin Humana konteinerisse, enam neid pole. Kõik asjad osta-s müügiks ei lähe, isegi Spungis ei saa viimasel ajal täiesti tervetest ja korralikest riietest lahti. Uuskasutuskeskusesse vist ei jalgsi kohapeale viia ei või, ma olen aru saanud?

Asjad mis on terved panen esialgu FB gruppi Anna Ara Pärnus Tasuta. Kui pole aega jantida FB-s, siis viin uuskasutuskeskusesse – alles möödunud laupäeval viisin, täitsa töötab see süsteem. Ja katkised ja kulunud riided, mida ei saa enam selga panna, need viin H&M kogumiskasti ( asub neil meeste ja lasteosakonna kassas) – HM saadab riided ümbertöötlusesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele – kas HM siis on oma kastid tagasi pannud? kevadel lõpetasid nad riiete vastu võtmise ära koroonaohule viidates.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisele – kas HM siis on oma kastid tagasi pannud? kevadel lõpetasid nad riiete vastu võtmise ära koroonaohule viidates.

Jah, juba jupp aega võtavad vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 19:48; 03.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuhu te, pärnakad, riided viite? Ma varem viisin Humana konteinerisse, enam neid pole. Kõik asjad osta-s müügiks ei lähe, isegi Spungis ei saa viimasel ajal täiesti tervetest ja korralikest riietest lahti. Uuskasutuskeskusesse vist ei jalgsi kohapeale viia ei või, ma olen aru saanud?

Miks ei või enam UK-sse viia? Koroona tõttu? Muidu olen sinna viinud kõik, mis kõlbab teisele ringile. Katkised asjad ikka jäätmejaama. Mul on õnneks ruumi neid kõrvalhoones ladustada ja liigiti sorteerida. Riidekonteinerist tunnen puudust küll.

Võib küll viia. Just viisin, Tallinnas siis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 19:48; 03.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuhu te, pärnakad, riided viite? Ma varem viisin Humana konteinerisse, enam neid pole. Kõik asjad osta-s müügiks ei lähe, isegi Spungis ei saa viimasel ajal täiesti tervetest ja korralikest riietest lahti. Uuskasutuskeskusesse vist ei jalgsi kohapeale viia ei või, ma olen aru saanud?

Ikka saab Pärnus Uuskasutuskeskusesse viia, sees kohe ukse juures on alus, kuhu saad asjad panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Kuhu viia vanu riideid?