Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuhu viljatusravi kliinikusse Tln esmakordne aeg panna?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuhu viljatusravi kliinikusse Tln esmakordne aeg panna?

Postitas:
Kägu

Sain naistearstilt soovituse minna edasi viljatusravi kliinikusse konsultatsioonile. Aga kuhu minna? On soovitusi? Tallinnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omast kogemusest (muud ka pole) soovitan Pelgulinna arste küll kahel käel. Peamine arst oli mul dr. Kask, väga põhjalik, seletab kõik, mis vaja. Ülimeeldiv. Samas olen kokku puutunud ka teiste sealsete arstidega: Laja, Mironova ja vist oli üks veel. Kõik nad on mulle jätnud meeldiva ja professionaalse mulje.

 

Mininupz

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitan Next Fertility Nordic kliinikut ja dr Alurit. Olime tükk aega proovinud last saada, kui tema vastuvōtule läksin. Arst oli väga asjalik ja tänu temale on tänaseks 7+4 beebi kōhus kasvamas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin itk-s dr Haldre juures. Väga hea arst oli ja sain oma triibud üsna kohe kui raviga alustasime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Omast kogemusest (muud ka pole) soovitan Pelgulinna arste küll kahel käel. Peamine arst oli mul dr. Kask, väga põhjalik, seletab kõik, mis vaja. Ülimeeldiv. Samas olen kokku puutunud ka teiste sealsete arstidega: Laja, Mironova ja vist oli üks veel. Kõik nad on mulle jätnud meeldiva ja professionaalse mulje.

Mininupz

Kuidas sa saad neid soovitada, kui sa 10+ aastat vms vaeva pidid nägema enne, kui rasedaks jaid? Tavapäraselt on arsti soovitamine seotud ikka targa ja tulemusliku tööga. Sul ju kahjuks läks vastupidi, keskparased v kehvad arstid siis, miks neid tegelasi soovitada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Omast kogemusest (muud ka pole) soovitan Pelgulinna arste küll kahel käel. Peamine arst oli mul dr. Kask, väga põhjalik, seletab kõik, mis vaja. Ülimeeldiv. Samas olen kokku puutunud ka teiste sealsete arstidega: Laja, Mironova ja vist oli üks veel. Kõik nad on mulle jätnud meeldiva ja professionaalse mulje.

    Mininupz

    Kuidas sa saad neid soovitada, kui sa 10+ aastat vms vaeva pidid nägema enne, kui rasedaks jaid? Tavapäraselt on arsti soovitamine seotud ikka targa ja tulemusliku tööga. Sul ju kahjuks läks vastupidi, keskparased v kehvad arstid siis, miks neid tegelasi soovitada.

    Sa ajad mind kellegagi segamini. Ma pole sel teekonnal olnud 10+ aastat. Minu teekond seal kliinikus algas 2020 aasta alguses. Algul sai proovitud igasugu leebemaid versioone, enne kui ivf peale üle sai üldse mindud. Eelmise aasta juunis oli mul punktsioon, ning peale seda sügisest alates kuni maikuuni oli mul kokku 5 katset. Viimane viies on mul hetkel kõhus kasvamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Julgen soovitada ITK Kai Haldre , väga meeldiv arst .     🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kuhu viljatusravi kliinikusse Tln esmakordne aeg panna?