Esileht Hobinurk Kuhu või kellele müüa vanu raamatuid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kuhu või kellele müüa vanu raamatuid?

Postitas:

Küsimus pealkirjas. Iga raamatut eraldi müüma ei tahaks hakata, aga ei tahaks lasta ka nahka üle kõrvade tõmmata. Pakkuda on näit EW entsüklopeediad ja sari “Seiklusjutte maalt ja merelt”.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Paku antikvariaatidesse, seiklusjutte vist pigem ei taheta, tiraažid olid tohutud. Minult tahtsid antikvariaadid ainult paari raamatut, ülejäänud andsin niisama ära, viimased mida keegi eriti ei tahtnud võttis ära üks pelgulinnas elav noor, kahtlustan et elas ahiküttega majas.

Võid muidugi ostas ka proovida, aga ma arvan, et erilist huvi pole.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seiklusjutte vist pigem ei taheta, tiraažid olid tohutud.

pigem ikka vastupidi.

osta.ee-s müüakse neid pidevalt ja ostjaid on alati.

terve sarja hinnad on vahemikus 500-800€ müügil olnud.

kõige haruldasem sellest sarjast on oikumeeni äärel, selle ühe raamatu hind on ca 80€/tk, kuna selle konkreetse raamatu tiraaž oli väga väike.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on selline lehekülg, nagu https://www.raamatuvahetus.ee, kus saab ise oma raamatud üles laadida ning soovija siis tellib pakiautomaadi tasu eest, samas aga “annetaja” saab ise punkte, mille eest omakorda saatmiskulu eest sobiliku raamatu saab omale tellida.

Sinna ma soovitaks panna vaid ainult neid raamatuid, mille kohta kindlasti teada on, et ka soovitakse. Kui on soov saada korraga ja kiiresti lahti, siis see pole parim valik. Ma ise panin sinna portsu raamatuid ja kuue kuu jooksul telliti vaid kümmekond ära ja järgneva kuue kuu jooksul mitte ühtegi. Ise ma vastu ei jõudnudki midagi tellida, sest otsustasin pakkumised kustutada ja see tõmbas punktid nulli.

Kui on Oikumeni äärel olemas, siis selle võib julgelt müüki panna, mõned optimistlikumad küsivad ostas selle eest lausa üle 100 euro.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on selline lehekülg, nagu https://www.raamatuvahetus.ee, kus saab ise oma raamatud üles laadida ning soovija siis tellib pakiautomaadi tasu eest, samas aga “annetaja” saab ise punkte, mille eest omakorda saatmiskulu eest sobiliku raamatu saab omale tellida.

Sinna ma soovitaks panna vaid ainult neid raamatuid, mille kohta kindlasti teada on, et ka soovitakse. Kui on soov saada korraga ja kiiresti lahti, siis see pole parim valik. Ma ise panin sinna portsu raamatuid ja kuue kuu jooksul telliti vaid kümmekond ära ja järgneva kuue kuu jooksul mitte ühtegi. Ise ma vastu ei jõudnudki midagi tellida, sest otsustasin pakkumised kustutada ja see tõmbas punktid nulli.

Kui on Oikumeni äärel olemas, siis selle võib julgelt müüki panna, mõned optimistlikumad küsivad ostas selle eest lausa üle 100 euro.

Paraku pannakse pakkumisse kohutavas koguses makulatuuri, mida tõepoolest keegi ei taha ja nii nad seal ripuvad. Kui raamatul on juba niigi 15 pakkujat ja kordagi pole vahetatud, siis pole mõtet minna sinna 16-daks pakkujaks.  Sovetiaegset kirjandust anti välja hiigeltiraažides ja kes ongi neist midagi tahtnud on ammu saanud.  Kui on EW entsüklopeedia, mitte ENE või EE siis selle saab maha müüa. Neid ENE ja EE omi ei taha keegi ka peale makstes. EE-dest tehti varem karpe, nüüd ei tehta vist enam neidki. Seiklusjuttudel sõltub raamatust ja selle seisukorrast, mõnda ei taha keegi ja mõned lähevad kiiresti. Osad heas korras raamatud seeriast võib müüki panna, aga hinnaga peab enne uurima millised ja paljuga lähevad. Minnakse jube ahneks ja nii ei osteta. Panna tuleb oksjonile, muidu saab tõmmata.  Kui on ikka täiskapsas siis võib minema visata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus pealkirjas. Iga raamatut eraldi müüma ei tahaks hakata, aga ei tahaks lasta ka nahka üle kõrvade tõmmata. Pakkuda on näit EW entsüklopeediad ja sari “Seiklusjutte maalt ja merelt”.

Kui eraldi müüa ei viitsi, siis arvesta sellega, et paratamatult tuleb sul siis maksta kellelegi, kes viitsib, ehk et kõiki korraga müües saad vähem raha kui igaüht eraldi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Kuhu või kellele müüa vanu raamatuid?