Esileht Hobinurk Kuhu võiks minna detsembris reisile soojale maale?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kuhu võiks minna detsembris reisile soojale maale?

Postitas:

Kus oleks kõige turvalisem esimest korda elus minna? Et saaks ikka korralikult sinises vees ujuda ja päikest nautida? Ja millisest rb-st oleks kõige otstarbekam pakkumist küsida? Või peaks hoopis ise viimase hetke pakkumisi vaatama, või oleks parem just pikalt ette tellida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanasti oleks Egiptust soovitanud, nüüd vist Kanaari saari. Kui sa aga üldse reisinud pole, siis ära neid lennupileteid küll ise hakka kompunnima, parem võta büroost paketikas. Ja soovitavalt tee seda kohe, kui kindlasti tahad saada head hotelli ja/või teid on rohkem kui 2 inimest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 13:43; 24.08 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paketikaid mina ei võta enam mitte iialgi. Ostsin Novatoursist ilusasse hotelli toa, neli tärni, kenad pildid hotellist. Aga paigutati mingi basseinitehnika ruumi kõrvale keldrisse, kus oli jube suitsuhais, null päikesevalgust, mürin ööpäevaringselt. Läksin pärisin aru ja öeldi, et aga teie eest maksti ju nii vähe, et sellise hinna eest ei saa paremat tuba. Kusjuures mina maksin tunduvalt rohkem, kui selles hotellis üldse parim tuba maksis. Hiljem olen pannud ise lennuki ja hotelli, mis on ülimalt lihtne ja kõik on sujunud kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegu on otselennuga, siis pole jah nii keeruline see piletite ostmine, aga kui tulevad mängu vahemaandumised, erinevad vedajad, erinevad pagasitingimused, siis algajale ma ei soovita hakata ise neid kokku panema. Maksad pärast topelt peale, kui midagi valesti märgid või tähelepanuta jätad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 13:43; 24.08 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tai. Kariibid. Malediividele nägin hiljuti soodsat pakkumist. Bali.
Kanaarid vist detsembris veidi jahe juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on Qatar Airwaysil Helsingi kaudu igasugu imekohtadesse soodsaid pileteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui tegu on otselennuga, siis pole jah nii keeruline see piletite ostmine, aga kui tulevad mängu vahemaandumised, erinevad vedajad, erinevad pagasitingimused, siis algajale ma ei soovita hakata ise neid kokku panema. Maksad pärast topelt peale, kui midagi valesti märgid või tähelepanuta jätad.

Sinu soovitust kuulda võttes jääbki algaja igavesti algajaks ju! Trip.ee-s on väga palju teemasid, kus on kõik algajatele detailideni selgeks tehtud. Terve internet kubiseb infost. Ei ole seal midagi keerulist. Kui teemaalgajata ei kavatse mingit spordivarustust kaasa võtta, siis pole äraantavat pagasit üldse vaja. Ja kui tõesti onngi vaja 8kg+20kg jagu tavaari reisile vedada, siis pagasi tingimuste selgeks tegemine küll kellegi üle jõu käia ei tohiks.

Euroopas ei ole kuskil sellist soojust, mis võimaldaks detsembris mõnusalt ujuda. Lähim koht selleks oleks Dubai või Iisrael. Muus osas on aga maailma valla ning hetkel on parmatel lennufirmadel sellised kampaaniad, et mul hakkab kurb, et ise minna ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Kuhu võiks minna detsembris reisile soojale maale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.