Esileht Kodunurk kuhukohta see vannituba siin tehtud on?

Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )

Teema: kuhukohta see vannituba siin tehtud on?

Postitas:

eks osadel inimestel on suur vaesuse kompleks, kõike võetakse hästi praktiliselt. helemööbel paha, läheb mustaks. teised teenivad raha, tarbivad mõned aastad ja ostavad kogu sisustuse uue kuna on raha ja meeldib. paljudel on ka koristajad olemas, need käivad paar korda nädalas ja pesevad mööbli pühivad tolmu, teevad sügavpuhastust korterile. inimesed saavad seda lubada.

Kui inimesed saavad endale kõike lubada, siis normaalne inimene ostaks endale suurema korteri või oma maja, mitte ei hakkaks igal aastal paneelikasse uut sisustust ostma. Sellise asja peale võib ikka ainult idaeurooplane tulla. Normaalne inimene eelistab püsiväärtusi.

Aga miks peaks? Äkki inimesed reisivad palju ja see korter on neile nagu peatuspaik. Kui selline korter maksab neile 90 tuhat, miks peaks ostma suurema maja veel kallimalt mis lõpuks teeb sama välja – seisab pool aega tühjana. Sisustuse suhtes ühte korterit sisustada on kergem kui sisustada tervet maja. Osadele ei meeldi üldse majas omaette elada, sest seal inimene tunneb end hästi üksikuna. Aga paneelis on naabrid, mõned sõbradki äkki.

Normaalne inimene? Normaalne inimene ei väida nagu kõigil peaks olema maja, vastasel korral oled idaeurooplane:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 11:45; 25.09 12:06; 25.09 12:29; 25.09 12:39; 25.09 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulutus on muidugi päris vigane. venelasest korteriomanik ja/või vene maakler(firma). lähimaks kooliks on märgitud ligi kilomeetri kaugusel asuv vene kool, kuigi mustamäe gümnaasium asub julgelt 10x lähemal. mustamäe keskust ei saa ka kuidagi lähedalasuvaks nimetada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 10:48; 25.09 11:12; 25.09 11:28; 25.09 12:35; 25.09 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi kui tore on selle nn paekivist seina pealt tolmu pühkida, ja eriti veel köögis, kus ka rasvaseid toiduaure ringleb! ja muusikakeskus vannitoas – keset niiskust?
ma arvan, et laps magab sellel lahtikäival diivanil väikeses toas ning ema või vanemad elutoas lahtikäival diivanil. muudkui – vaip on kapi all, mitte diivani ees, see on küll jabur.

Kõik ei söö nii rasvast, mis veel toidust õhkugi paiskub, nagu sina ilmselt teed. Mõned armastavad ka muusikat ja niisuksest nõretav vannituba on samuti eilne päev.
Kahju lugeda kohe, mis tase mõnes kodus on ikka veel ka 21. sajandil.

nii ja palun tsiteeri koht, kus ma kirjeldan oma kodu või harjumusi. selles köögis võib muidugi vaid salatilehekesi näpsida või maisihelbeid krõbistada, aga selleks ei ole tarvis nii peenikest kööki, kus süüa üldse ei tehta. ja isegi kui, siis see ei muuda olematuks fakti, et sa vastu lauanurki end ära lööd. ja tolm koguneb ikka, isegi kui köögis rasvaaure ei ole.
ning lihtne ja loogiline – kui inimene tahaks elada 23. sajandi ülipeene tehnoloogiaga varustatud elamises, siis soetaks ta endale korraliku kubatuuriga maja, mitte ei pressiks sellist wannabe-värki kitsukesse mustaka kolmetoalisse ega oleks sunnitud tikutoosisuuruse pesuruumi asemele ühest toast vannitoa ehitama. ma võin ka kristallist lühtri ja vinge muusikakeskuse suitsutarre panna, aga suitsutareks jääb see ikkagi, ei kuskil 21. sajandit tema kosmosetehnoloogiaga, nagu sa kiidad.
muidu, nagu ütlesin, korteril pole üldiselt vigagi, aga elementaarseid loodus- ja füüsikaseadusi eirates on lihtsalt jube ebamugav elada, kas tead.

No aga pane oma kodu letti, hindame kas seal on mugav või ebamugav elada. Paratamatult pool perekooli kukub pikali kui su kodu näeb. Hindamine on lahe tegevus, aga võiks rohkem enesekriitilisem olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.09 11:45; 25.09 12:06; 25.09 12:29; 25.09 12:39; 25.09 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga pane oma kodu letti, hindame kas seal on mugav või ebamugav elada.. Hindamine on lahe tegevus, aga võiks rohkem enesekriitilisem olla.

a) kordan küsimust.
nii ja palun tsiteeri koht, kus ma kirjeldan oma kodu või harjumusi.

b) enne pane oma kodu letti, küll me siis “õunte pealt vaatame”. tsiteerides sind ennast: Paratamatult pool perekooli kukub pikali kui su kodu näeb.

c) mina ei puutu asjasse – see korter esitati siia, järelikult võib hinnata, arvamust avaldada. anonüümne korter, korteriomaniku jaoks ei muutu meie arvamusest muffigi. järelikult pole kedagi solvatud. mille üle sa nii leili läksid, troll?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No siis peaks tegelikult ka kuulutuses kirjas olema, et tegemist on 2-toalise korteriga, kui ühte tuba enam ei ole. Vannituba siiski ei ole eluruum, et seda toaks lugeda.

registris on see korter ikka kolmetoalisena. ja milles probleem, selle toa saab kindlasti toana taastada, kui vaja.

selge see, et lastega pere niisugust korterit ei osta, aga kindlalt on ka sellisel kujul sihtgrupp olemas.

ausalt, ma ei saa aru probleemipüstitusest. jah, ka minu jaoks on jabur mustamäe vanasse tüüpmajja kümneid tuhandeid investeerida, aga igaühe oma asi. lasnamäel on ka imelahendusi tehtud ja marmoriga seinu kaetud. seda raha muidugi müües tagasi ei saa.

Pole kindel, et taastada annab, sest seda originaalvannituba ei paistnud enam kuskil, see on kindlasti millegagi kokku ehitatud ja kaotatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 11:18; 25.09 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi kui tore on selle nn paekivist seina pealt tolmu pühkida, ja eriti veel köögis, kus ka rasvaseid toiduaure ringleb! ja muusikakeskus vannitoas – keset niiskust?
ma arvan, et laps magab sellel lahtikäival diivanil väikeses toas ning ema või vanemad elutoas lahtikäival diivanil. muudkui – vaip on kapi all, mitte diivani ees, see on küll jabur.

Kõik ei söö nii rasvast, mis veel toidust õhkugi paiskub, nagu sina ilmselt teed. Mõned armastavad ka muusikat ja niisuksest nõretav vannituba on samuti eilne päev.
Kahju lugeda kohe, mis tase mõnes kodus on ikka veel ka 21. sajandil.

nii ja palun tsiteeri koht, kus ma kirjeldan oma kodu või harjumusi. selles köögis võib muidugi vaid salatilehekesi näpsida või maisihelbeid krõbistada, aga selleks ei ole tarvis nii peenikest kööki, kus süüa üldse ei tehta. ja isegi kui, siis see ei muuda olematuks fakti, et sa vastu lauanurki end ära lööd. ja tolm koguneb ikka, isegi kui köögis rasvaaure ei ole.
ning lihtne ja loogiline – kui inimene tahaks elada 23. sajandi ülipeene tehnoloogiaga varustatud elamises, siis soetaks ta endale korraliku kubatuuriga maja, mitte ei pressiks sellist wannabe-värki kitsukesse mustaka kolmetoalisse ega oleks sunnitud tikutoosisuuruse pesuruumi asemele ühest toast vannitoa ehitama. ma võin ka kristallist lühtri ja vinge muusikakeskuse suitsutarre panna, aga suitsutareks jääb see ikkagi, ei kuskil 21. sajandit tema kosmosetehnoloogiaga, nagu sa kiidad.
muidu, nagu ütlesin, korteril pole üldiselt vigagi, aga elementaarseid loodus- ja füüsikaseadusi eirates on lihtsalt jube ebamugav elada, kas tead.

Nii, aga palun – mul ei ole üheski kodus olnud rasvaseid toiduaure – viis elamispinda mu täiskasvanu elus. Ka sõprade-sugulaste kodudes ei ole sellist nähtust näinud, kuid sinu kirjutad neist – loogika ütleb, et oled kokku puutunud. Kuna tead, et seda on halb koristada, järelikult sinu oma kodus, kui sa just ei käi rasvastes kodudes koristajaks. Käid või?
Stiil on küll sihuke koristajamuti oma sul. Pingutamine sõnaosavuse ja tsitaatidega on alati selline, et higihais lööb üle pea. Võta vabamalt. On endal kergem ja teistel ka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.09 11:15; 25.09 12:31; 25.09 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks peaks? Äkki inimesed reisivad palju ja see korter on neile nagu peatuspaik.

Seda enam. Kui inimene peatub selles elukohas vaid osa aastast, siis ta ei hakka tube ümber ehitama ega igal aastal sisustust vahetama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.09 11:14; 25.09 11:19; 25.09 11:33; 25.09 11:54; 25.09 12:05; 25.09 12:17; 25.09 12:28; 25.09 12:33; 25.09 13:35; 25.09 22:27; 29.09 11:44; 30.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi kui tore on selle nn paekivist seina pealt tolmu pühkida, ja eriti veel köögis, kus ka rasvaseid toiduaure ringleb! ja muusikakeskus vannitoas – keset niiskust?
ma arvan, et laps magab sellel lahtikäival diivanil väikeses toas ning ema või vanemad elutoas lahtikäival diivanil. muudkui – vaip on kapi all, mitte diivani ees, see on küll jabur.

Kõik ei söö nii rasvast, mis veel toidust õhkugi paiskub, nagu sina ilmselt teed. Mõned armastavad ka muusikat ja niisuksest nõretav vannituba on samuti eilne päev.
Kahju lugeda kohe, mis tase mõnes kodus on ikka veel ka 21. sajandil.

nii ja palun tsiteeri koht, kus ma kirjeldan oma kodu või harjumusi. selles köögis võib muidugi vaid salatilehekesi näpsida või maisihelbeid krõbistada, aga selleks ei ole tarvis nii peenikest kööki, kus süüa üldse ei tehta. ja isegi kui, siis see ei muuda olematuks fakti, et sa vastu lauanurki end ära lööd. ja tolm koguneb ikka, isegi kui köögis rasvaaure ei ole.
ning lihtne ja loogiline – kui inimene tahaks elada 23. sajandi ülipeene tehnoloogiaga varustatud elamises, siis soetaks ta endale korraliku kubatuuriga maja, mitte ei pressiks sellist wannabe-värki kitsukesse mustaka kolmetoalisse ega oleks sunnitud tikutoosisuuruse pesuruumi asemele ühest toast vannitoa ehitama. ma võin ka kristallist lühtri ja vinge muusikakeskuse suitsutarre panna, aga suitsutareks jääb see ikkagi, ei kuskil 21. sajandit tema kosmosetehnoloogiaga, nagu sa kiidad.
muidu, nagu ütlesin, korteril pole üldiselt vigagi, aga elementaarseid loodus- ja füüsikaseadusi eirates on lihtsalt jube ebamugav elada, kas tead.

Nii, aga palun – mul ei ole üheski kodus olnud rasvaseid toiduaure – viis elamispinda mu täiskasvanu elus. Ka sõprade-sugulaste kodudes ei ole sellist nähtust näinud, kuid sinu kirjutad neist – loogika ütleb, et oled kokku puutunud. Kuna tead, et seda on halb koristada, järelikult sinu oma kodus, kui sa just ei käi rasvastes kodudes koristajaks. Käid või?
Stiil on küll sihuke koristajamuti oma sul. Pingutamine sõnaosavuse ja tsitaatidega on alati selline, et higihais lööb üle pea. Võta vabamalt. On endal kergem ja teistel ka!

no shit, sherlock!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks teha väikestesse kitsastesse ruumidesse musta värvi seinu? Nagu kaevanduse šahti või vagunisse oleks korter tehtud. Jube.

See musta-pruuni värvilahendus on siinpuhul tõesti halvim mis olla saab. Esiteks tuleb kõik see jama ju välja lõhkuda (see must kivisein nt), et asjast vähegi elamiskõlbulik kodu saaks. Elutoa valguslahendus on ka väga halvasti tehtud. Tulemus on külm ja kõle korter, kus elada küll ei sooviks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt loetakse 3 toa hulka ka see köök-söögituba (“avatud köök”). Pakun, et üks magamistuba on tehtud köök-söögitoaks ja vannituba on ehitatud endise WC-vannitoa ja köögi asemele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt loetakse 3 toa hulka ka see köök-söögituba (“avatud köök”).

Köögimööbel + laud ongi normaalses köögis. Mitte avatud kööktoas. Mul on kinnises köögis täpselt samad asjad. Kas mul on siis tegelikult 4 tuba? Ilmselt lausa 5, sest aknaga vannituba on ikka ka ju tükk “tuba”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.09 11:14; 25.09 11:19; 25.09 11:33; 25.09 11:54; 25.09 12:05; 25.09 12:17; 25.09 12:28; 25.09 12:33; 25.09 13:35; 25.09 22:27; 29.09 11:44; 30.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda enam. Kui inimene peatub selles elukohas vaid osa aastast, siis ta ei hakka tube ümber ehitama ega igal aastal sisustust vahetama.

Miks mitte? Tahab, vahetab. Inimesed, kel on mitmes riigis peatuspaigad, on piisavalt jõukad, et lasta teha ümberehitusi vastavalt oma tujudele. Ja nt poissmehe korteriks on see ju täitsa ok. Kuigi jah, jõusaal on puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ahab, vahetab. Inimesed, kel on mitmes riigis peatuspaigad, on piisavalt jõukad, et lasta teha ümberehitusi vastavalt oma tujudele. J

Inimene, kes on piisavalt jõukas, jaksab endale osta sellise korteri, mida ei pea igal aastal ümber kujundama.

PS. Ei saa aru inimestest, kes paneb üles korterikuulutuse ilma korteriplaanita, kust saab näha korraga tervet korterit ja on märgitud iga ruumi suurus ruutmeetrites. Tube võib näidata siit- ja sealtkandist, aga see ei anna iialgi sellist ülevaadet nagu korteriplaan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.09 11:14; 25.09 11:19; 25.09 11:33; 25.09 11:54; 25.09 12:05; 25.09 12:17; 25.09 12:28; 25.09 12:33; 25.09 13:35; 25.09 22:27; 29.09 11:44; 30.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kitah on jobu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elage natuke kauem ilmas, siis näete, et inimesi on erinevaid. Kui keegi selle lahenduse tegi, siis talle ilmselt meeldis ja ma olen kohe lausa päris kindel, et leidub veel inimesi, kellele see meeldiks. Iseasi, kas nad kohe selle korteri leiavad ja ära ostavad.
Jube üksluine oleks maailm, kui kõigile meeldiksid täpselt samad asjad ja sisekujundused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust selles korteris inimesed elavadki selles “köögis”, sest seal tundukse olevat neil kõige suurem telekas (see kuldraamiga plärakas seal seina peal), magamistoaks on see tuba, kus otse diivani ees telekat ei ole, vaid on ilma vaibata auk – sest tegelikult on seal toas kogu aeg voodi hoopis avatud, ainult müügipiltide tegemiseks pandi diivan kokku, seega tundubki naljakas, miks on vaip kapi all, mitte voodi ees. Tegelikult käiakse seal ainult magamas ja tööd tegemas (seal on mingi arvutilaud ka diivani kõrval), pisike telekas on toa nurgas, et saaks enne uinumist silmanurgast kiigata. No ja see kolmas kõige pisem tuba on siis kas lastetuba või külalistetuba. Endine wc ja köök on kokku ehitatud vannitoaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ja see kolmas kõige pisem tuba on siis kas lastetuba või külalistetuba.

See on jõusaal – nurgas on ju trenažöör. :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 25.09 11:14; 25.09 11:19; 25.09 11:33; 25.09 11:54; 25.09 12:05; 25.09 12:17; 25.09 12:28; 25.09 12:33; 25.09 13:35; 25.09 22:27; 29.09 11:44; 30.09 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seda ma imestangi, magamistuba pole üldse ju?
kui üks tuba 55ruuduses Mustamäe paneelika korteris teha vannitoaks, siis polegi imestada, kui eluruumide jaoks enam pinda ei jätku. ma saan aru, et tore on ja tahaks, et vannitoas oleks aken ja kõik, aga teha seda magamistoa arvelt?

meil on ühest toast saanud vannituba.
akedega.
ja magamistuba on ka.
akendega.
köök on ka ühest toast saanud.
akendega.
ainult garderoobis aknaid pole.
miks meil niisugune planeering on?
sest meile meeldib niimoodi.
ruutmeetrite arvu ma ei ütle, mõni hellem minestab ära.
pole küll ilus oma saba kergitada, aga meil on mugav kodu, tšill aed, pidev vaidlus teemal, kes muru niidab ja uuselamurajoonide põhihäda on meil üleliiagi – aed on kõrghaljastusega – külalised on ikka kiitnud, et poleks arvanud, et planeering NII palju loeb, ruutmeetrite arv nii vähe loeb ja et inimestel on akendega köök, mitte avatud kööginurk ja polegi telekas kööginurga vastasseinas…

a selle mustamäe korteri planeeringust ega seal elamisest ei tea ma muffigi.

kunagi aastakses elasin Mustamäe tee paneelikas kolmeses, no anna kannatust, igal pool oli kitsas ja väike, algas kojutulek võitlusest parkimiskoha nimel, osta või kitsam auto spetsiaalselt, ja lõppes miniköögis söögi tegemisega, aint et korraga ei mahtunud kolmekesi laua taha ei süüa tegema ega sööma.

ja wc pole selline, et kui potile istud, siis on põlved vastu ust.

a sel su lingil peegeluksed hakkasid esimesena silma, pole minu rida, aga mõni teine jällegi on sellistest sillas.

meie jõusaal asub metsas.

vannis meil keegi ei käi, aga mul sõbranna jällegi käis remondi ajal külas ja küsis, et issand, kuhu teil vann tuleb, ei mahu ju vann teil kuidagimoodi ära?! 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi kui tore on selle nn paekivist seina pealt tolmu pühkida, ja eriti veel köögis, kus ka rasvaseid toiduaure ringleb!

Need lumivalged toolid pliidi kõrval on ka head. ????

ja eriti see teravate nurkadega klaaslaud. ei, kena on muidu, kuigi jah, liiga palju musta, kuid no need vaesed puusaluud, mis selle laua nurkade vastu ära lüvvas, ma’b taha mõeldagi. ja kui juhtud liiga kuuma poti (isegi koos alusega) lauale panema, siis ühel hetkel võib käia krõps. kuskohas sa seal siis juurikaid puhastad ja liha vasardad. oi ei – seoke uhke klaaslaud võiks olla peenikeses söögitoas, aga kindlasti mitte köögis.
kusjuures ma alati mõtlen sellistel puhkudel, et taheti teha paremini, aga välja kukkus nagu alati või vaat et hulleminigi – et peenikest sisseseadi kavandades ei saa ometi KOGU tervet talupojamõistust ja praktilist meelt hüljata.
teine asi – miks on alati vannitubades peeglid nii kõrgel – naisterahvas näeb sealt ainult oma pealage, laps ei näe end üldse. ahistamine, ma ütli.

ja on iseasi, kas sul on vannitoas vaid kõlarid või terve pill, kuhu niiskus koguneb ja roostetama hakkab. kõlareid uusi osta pole kuigi kallis.

Mul ei ole klaaslaud köögis on tavaline söögilaud paksu plaadiga aga ma mitte kunagi ei pane sellele potte ja veel kuumasid..milleks? Selleks on kapipinnad ju olemas vms….
Väga kummaline ikka küll mõnede inimeste mõtte maailm.
Miks ei võiks olla köögis lumivalged toolid? See ju normaalne, või mustast kivist sein? Mul valge seina ja 4 aasta jooksul mis see tehtud sai ei ole mina mingit mustust ega rasva sellelt leidnud..kui on korralik kubu ja seda kasutad siis ei lenda miskit kusagil.
Igal juhul väga kena korter ja need mustad seinad sobivad sinna väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 31 kuni 49 (kokku 49 )


Esileht Kodunurk kuhukohta see vannituba siin tehtud on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.