Esileht Ilu ja tervis Kui 50+ avastad, et oled elu ära raisanud

91 postitus (kokku 91)

Teema: Kui 50+ avastad, et oled elu ära raisanud

Suurem osa saledaid siiski teab toitumisest 10 korda rohkem kui tüüpiline paksuke. Aga kindlasti on ka mõni sale, kes ei tea.

Ma ei nõustu sinuga. Saa aru – 99% paksude probleem pole selles, et nad ei teaks, kuidas peab, vaid selles, et nad ei suuda seda teostada. Pole midagi lihtsamat kui kaloreid liita ja koguseid korrutada. Raskus on mujal.

On inimesi, kes ei hooli, tegelikult ka ja seetõttu, et see nõuaks suurt pingutamist. Üks minu sõbrannadest on ülekaaluline ja sellest tingitud terviseprobleemidega kimpus, aga kui koos väljas sööme, valib alati ebatervislikuma variandi ( võrreldes minuga, kes ma olen sale ). Väidab, et salat ajab südame pahaks, kana ei maitse jne. Kui vaadata näiteks 80.aastseid inimesi, siis ühed lendavad üle ookeani, käivad igal aastal puhkamas ja naudivad elu. Teised on hädas tervisega ega tee enam midagi. Õige on see, et kuidas elad elu esimese poole, määrab teise poole kvaliteedi. Motivatsiooniks pole vast paremat asja, kui uus suhe, kaob isu ja tekib uus hingamine, huvid ja silmaring.

noh ja mina tean inimest kes on väga haige, neelab päevas peotäiete kaupa retseptirohte, saab 70 ja kelle tegususele ja saavutustele mitte ükski siin kirjutajatest poolenigi ei jõuaks. Ja oma elu esimese poole elas ta samuti, ainult tervena.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.07 09:34; 27.07 09:43;
To report this post you need to login first.
91 postitus (kokku 91)


Esileht Ilu ja tervis Kui 50+ avastad, et oled elu ära raisanud