Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui aasta hakkab täis saama…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kui aasta hakkab täis saama…

Postitas:

Suve alguses saab mul aasta täis rasestuda proovimisest. Kaks last on küll olemas, aga mõlematega läks aastaid aega. Nüüd aga ei tahaks enam oodata, sest vanust on rohkem ja kes teab, kaua kõik aega võtab ka koos arstide sekkumisega. Ja kui peaks hästi minema, siis võib-olla tahaks ja jõuaks veel neljandat ka…
Küsimus on, kas esimese asjana peaksin pöörduma lihtsalt oma naistearsti juurde (paneks juba praegu aja ära, sest järjekorrad on pikad) või milline on olnud teie esimene samm? Kui tõsiselt mind üldse võetakse, kui mul on juba oma paarilisega kaks last? Viljatud me ju ilmselt ei ole 🙂 küll aga tundub, et kuskil mingi rasestumist takistav tegur siiski leidub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suve alguses saab mul aasta täis rasestuda proovimisest. Kaks last on küll olemas, aga mõlematega läks aastaid aega. Nüüd aga ei tahaks enam oodata, sest vanust on rohkem ja kes teab, kaua kõik aega võtab ka koos arstide sekkumisega. Ja kui peaks hästi minema, siis võib-olla tahaks ja jõuaks veel neljandat ka…
Küsimus on, kas esimese asjana peaksin pöörduma lihtsalt oma naistearsti juurde (paneks juba praegu aja ära, sest järjekorrad on pikad) või milline on olnud teie esimene samm? Kui tõsiselt mind üldse võetakse, kui mul on juba oma paarilisega kaks last? Viljatud me ju ilmselt ei ole ???? küll aga tundub, et kuskil mingi rasestumist takistav tegur siiski leidub.

Mina panin ise aja kohe viljatusarstile, mis ei tähenda, et oled kohe viljatu, aga seal tegelevad tõsisemalt. ITKs sain paari nädalaga aja ????

Maius.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 09:16; 08.04 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsiooniteste kasutad või panete ehku peale? Sest nii umbes 10 korda proovimist pole ju nii pikk aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panin esmalt naistearstile kes tegi esmased analüüsid, uurimised ja andis saatekirja viljakusarstile enne eeldatavat ovulatsiooni, et too saaks õigel ajal ovulatsiooni toimumist uurida. Ühtlasi 3-5 tsüklipäeva vereproovi paber hormoonide vms uurimiseks. Ilmselt otse ise registreerides, tasuta viljatusarsti aega ei saa. Vähemalt ITK ipatsiendis polnud kui uurisin. Mina põhimõtteliselt rihin tasuta aegu. Aga minuga juhtus nii, et vahetult enne viljatusarsti aega sain triibud :). Soovitan aja naistearstile v viljatusarstile kirja panna enne eeldatavat ovulatsiooni. kui tsükkel regulaarne, saab seda kohe ära uurida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ITK ipatsiendist ei tea midagi, aga ma helistades sain küll tasuta arsti. Visiiditasu tuli ainult maksta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 09:16; 08.04 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juba aasta ja kaheksa kuud, kus pole kaitsevahendeid kasutanud ja pole veel rasedaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Kui aasta hakkab täis saama…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.